En İyi Şartlar İle Su Bayiliği Ücretsiz Veren 5 Firma

Şebeke sularını tercih etmeyen ve sağlığına kıymet veren bilgili vatandaşlar hazır cam damacana su kullanımını fazlası ile tercih etmektedirler. Halkın bilinçlenmesi ile hazır suya artan rağbet yeni bir sektörün doğmasına niçin olmuştur. Doğan bu sektörde para kazanmak isteyen girişimciler için ise devletimizde bir oldukça su markaları oluşmuş ve bedavaya yatırımcılarına bayilik imkanları elde etmiştir. 2020 senesinde yatırımcısına en fazla kar bırakan hemde ücretsiz bir şekilde bayilik imkanı elde eden bu 5 mühim markayı sizler ile tanıştırıyoruz.

Su bayiliği kurma maliyeti ne kadardır ?

Her ne kadarda su tutarları düşük benzer biçimde gözükse de kar marjı bir fazlaca yüksek olan bir sektördür. Bu sektörde en mühim nokta mümkün olduğu mertebe de oldukça müşteriye ulaşmaktır. Sürümden kazanç elde edebileceğiniz bir sektör olduğundan ne olursa olsun kendi alan kişi ağınızı oluşturmanız gerekmektedir. Oldukça azca bir ana para ile kuracağınız su bayiliği için dükkanınızın ana cadde üstünde olması ve ya caddeye yakın işlek muhitlerde olması gerekmez. Dolayısı ile de tutacak olacağınız dükkanın kirası averaj 300 ile 600 TL büyük şehirlerde iseniz de en fazla 1.000 lirayı geçmeyecek şekilde gösterecektir. Minimum iki personelin gerektiği su dağıtımı için yeterlik sahibi ve bölgeyi iyi bilen bir personele de genel anlamda siparişlerin İnternet ve telefon üstünden alacağınız için de tercihen hanımefendi bir iş arkadaşına gereksinim duyacaksınız dır. Tüm bu tarz şeyleri göz önünde bulundurursak eğer;

  • 2 Personel ( SGK + Asgari ücret, yiyecek ) + Dükkan kirası + Marka bedeli + Vergi + Stopaj dahil olmak suretiyle averaj 6 bin TL ‘yi bulacaktır.

Eğer siparişleri kendiniz alarak işiniz başlangıcında durmanız halinde bu gider averaj 4 bin TL daha düşecek ve toplam gideriniz 2 ile en fazla 2.800 lira kadar olacaktır.

Not: Bu gidere su dağıtım aracının harcamaları ve yakıtı dahil tutulmamıştır. Su dağıtım araçlarını burada yer edinen ticari araçlardan belirleyebilirsiniz. Üstü kapalı olmasına itina gösteriniz, eğer uygun fiyata üstü açık vasıta bulursanız dahi uygun fiyatlarda branda işleri ile meşgul olan dükkanlara aracınızın üstünü kapattırabilirsiniz.

Toplam elinizde olması ihtiyaç duyulan sermayesi ise;

  • Kapalı bir kamyonet averaj; 25 bin TL ile 80 bin TL içinde tercihe nazaran değişim gösterebilmektedir.
  • Ofis malzemesi ( bilgisayar, telefon vb. ) averaj 4 bin TL
  • Minimum su bayiliği firmalarınca talep edilen 200 damacana alımı şartı için için 6.000 TL ( Tanesi 3 Liradan )
  • İş yerinin vergi levhası, elektrik, su, naturel gaz açılım ücretleri için averaj 2 bin TL olarak ele alırsak 35 ile 40 bin TL ye düzgüsel şartlarda bir su dağıtım bayiliği kurabilirsiniz.

Su bayiliği alarak aylık averaj ne kadar kazanç sağlayabilirsiniz?

Her sektörde olduğu benzer biçimde su bayiliğinde de aylık kazancınız tamamen sizin becerinize ve azminize bağlıdır. Sizler için aşağıda averaj olarak su maliyetini ve kar marjını çıkardık. Ihmal etmeyin ki kar marjınız alacağınız su bayiliği firmasının markasına nazaran değişim gösterecektir.

19 Lt 1 ad cam damacana üstünden bir hesap yaparsak, her ne kadarda olsa su firmasına nazaran size gelen maliyeti ulaşım dahil olmak suretiyle 4 TL yi geçmemektedir. Piyasada en uygun olarak satılan damacana su tutarları 6- 9 TL den başlamaktadır.

Tüm bu ortalama olarak verilen verile nazaran eğer yalnız damacana su dağıtımı işinden günde ortala 100 tane damacana su satarsanız %100 kar yapmış olur buda günlük 300 lira kazanç elde etmiş olmuş olursunuz. Ihmal etmeyin ki bu istatistik toptan olarak vereceğiniz 5 Lt, 1,5 Lt, 1 Lt, 0,5 Lt ve 0,33 Lt benzer biçimde ürünlere dahil değildir.

Su Bayiliği Veren Firmaların Talep Etmiş olduğu Şartlar Nedir?

Resmi kurumlar olan belediye ve vergi dairesi tarafınca istenilen iş yeri açmak için lüzumlu evraklar ve belgeleri daha ilkin buradaki makalemizde bahsetmiştik. Bayilikler tarafınca koşulan şartlar ise;

  • Tecim ile etkin olarak meşgul olmayan vatandaşlardan bankalar tarafınca verilen güvence mektubu.
  • Minimum 250 – 300 damacana alabilecek kadar kapasitesi olan (20 – 30 m2) dükkan yada depo.
  • Su dağıtım aracı.
  • Bölgede müracaat yapacağınız su markasından başka bir tane daha olamaması.

başlıca istenilmektedir.

Parasız, parasız su bayiliği veren firmaların adresleri

Ülke genelinde yüksek değerde talep gören bazı su firmalarının kontakt telefon numaraları ve adreslerini sizler için paylaştık. Bu firmalara şahsen olarak ister telefon ile isterse bire bir olarak müracaat yaparak detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Yapmış bulunduğunu ön müracaat sonrasında sizden buradaki formda yer edinen bilgiler talep edilecektir.

Erikli su genel müdürlük kontakt telefon numarası ve adresi

Adres: Saray mahallesi, hekim Adnan Büyük deniz Caddesi, Numara: 2 Akkom Ofis Park 3 / 10 Ümraniye – İST.

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Erikli tanıtım video

Sırma su genel merkez kontakt adres detayları

Bir tek damacana su üretimi yapmak ile yetinmeyen Sırma Grup mütevazı yada meyveli maden suyu imalatı da gerçekleştirmektir. Sırma su bayiliği alarak market, iş merkezleri, fabrikalara vb. topluluklara bu tür ürünlerde pazarlayabilirsiniz.

Adres: Minik bakkal köy mahallesi, Vedat Günyol Caddesi, Defne Sokak Numara: 3  ATAŞEHİR / İST.

Tel: 0-216-544-27-00 – Faks: 0-216-340-58-79 E-posta: info@sirmagrup.com

bu bilgiler haricinde direkt Sırma Grup ile kontakt formu üstünden bağlantı oluşturmak için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Yaşam su kontakt telefon ve adres bilgiler

Danone Yaşam Su 30 yılı aşkın tecrübesi ile su sektörünün en köklü firmalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Su üstüne bir oldukça ürüne haiz olan şirket kontakt detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Büyük Hanlı Plaza Kayışdağı Caddesi Numara: 1 Kat: 12 – ATAŞEHİR-İSTANBUL

Tel: 0-216-538-9700 – E-posta: Tuketici@hayatsu.com.tr

Yaşam su tanıtım videosu

Damla su kontakt detayları

Resmi internet sayfasında adres detayları yer alamasa da kurumun üretim hanesi Sakarya / Sapancada yer almıştır. Şirket ile irtibata geçmek içim ise aşağıdaki kontakt detayları kullanabilirsiniz.

Tel: 0-850-201-30-35 – E-posta: iletisimmerkezi@damlasu.com.tr

Saka su bayiliği almak isteyenler için müracaat kanalları

Saka su dağıtım istasyonu oluşturmak isteyen girişimciler için istenilen şartlar burada, müracaat adresi ise aşağıda yer almıştır.

Adres: Kısıklı Mahallesi Evren Dağ Caddesi, Numara 60 Masaldan iş hanı B blok Kat: 3  Çamlıca – Üsküdar – İST

Tel: 0-850-221-12-00 – Faks: 0-216-505-12-95

Saka su tanıtım videosu

Su bayiliği almak isteyen yatırımcılar için bazı köklü firmaların kontakt bilgilerini yukarıda paylaştık, öteki su bayiliği veren firmaları incelemek için lütfen burayı tıklayınız.

Su dağıtımı oluşturmak isteyen girişimcilere önerilerimiz

Kıymetli girişimciler, su sektöründe kazanç sağlayabilmeniz için iyi bir pazara haiz olmanız gerekmektedir. Kazanç kapısı olarak yalnız 19 Lt cam damacana olarak evlere satmayı düşünmekten çıkarır ve fabrikalara, iş hanlarına, marketlere, büfelere değişik ebatlarda ki litrelik su satmayı da satış planınıza dahil ederseniz eğer başarı göstermiş olmanız için hiçbir engel kalmayacaktır. Alacağınız su bayiliğinin ne olursa olsun hal tarafınca güvenli olarak malum markalardan olmasına oldukça itina gösteriniz. Ihmal etmeyin ki! hazır su alınmasının en büyük sebebi sıhhatli yaşamdır..About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>