En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar

Azca sermayesi ile olan genç dinamik girişimciler 5.990 TL ile kendi işinizin sahibi olmak istemez misiniz? İster kalifiyeli bir elaman olun ister ise hiçbir kabiliyete haiz olmayan bir kardeşimiz olun emin olun ki cebinize koyacağınız en fazla 10.000 TL ile günümüzün şartlarında averaj işçilere verilen aylıklardan oldukça daha fazlasını birazcık sonrasında bahsedeceğim pişmeden köfte bayiliği alarak kazanabilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırmalar neticesin de Türkiye sınırları içinde en ucuz pişmeden köfte bayiliği veren bu şirket ilesinin güvenilir olun ki sektörde ki parlayan yıldızı olacaktır.

Nenden Pişmemiş Köfte Bayiliği Almalıyım?

Öncelik gireceğiniz sektörü oldukça iyi bilmeniz gerekir. Yatırım yapılacak sektörü size ve bütçenize hitap etmelidir. Daha düşük sermayesi olan girişimciler için yüksek kazanç kapısı olan günümüzün en karlı işleri içinde ilk sırada olan pişmeden köfte sektörü yatırımcılarını kazandırmaya devam etmektedir. Hiçbir el kabiliyeti olmayan. Hatta herhangi bir mezuniyet belgesi dahi bulunmayanlar için pişmeden köfte sektörüne yatırım yapılması bizce oldukça mantıklıdır. Netice olarak niçin pişmeden köfte sektörüne yatırım yapmalıyız konusunu şu şekilde toparlar ise,

 1. Minimum ana para ile yüksek kazanç sağlayacak bir sektör
 2. Ürünlerin bozulma süresi oldukça geçtir (raf ömrü uzun)
 3. Kazancı %200 civarlarını oldukça rahat bulmaktadır.
 4. Her hangi bir mezuniyet belgesi kriteri istemez.
 5. Her hangi bir kabiliyete haiz olmanız aranmaz.
 6. Yasal mevzuatları mevzusunda mesele yaşamazsınız. (belediye ruhsatı, vergi dairesi benzer biçimde )

Kısacası cebinde en fazla 10 bin TL olan her insanın rahatlık ile yapabileceği bir sektördür.

En Ucuz Pişmemiş Köfte Bayiliği Veren Şirket Hangisidir?

Pişmemiş köfte sektörünün patlaması ile beraber bir oldukça üretim haneler açılmıştır. Daha ilkin sizlere bu üretime haiz firmaların tanıtımlarını http://www.finansdestegi.com/cig-kofte/ bu adresimiz de yapmıştık. Sektörde yer edinen bu firmalar üstünden bayilik alacak olan girişimciler kimi zaman firmaların zor talepleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Nedir bu zorluk derecesi yüksek talepleri,

 1. Marka bedeli.
 2. Aylık (ciro) kazançtan kar oranı
 3. Şirket tanıtım reklam giderleri için talep edilen aidatlar
 4. Bayilik bedelleri

benzer biçimde, sıralayabiliriz. Bu şartları göz önünde bulundur iseniz pişmeden köfte bayiliği almak için kimi zaman 20.000 TL kabul eden paralar ödemek zorunda kalan bir oldukça girişimci kardeşimizi birazcık araştırma yapar iseniz görebilirsiniz. Şimdi sıkı durun. En ucuz pişmeden köfte bayiliği almak isteyenler için, bizim sizler için yapmış olduğumuz derinlemesine araştırmalar sonucunda sektörde 10. senesini devirmiş ve bu bahsettiğimiz zor şartları talep etmeyen bir firmanın tanıtımını yapacağız.

5.990 TL Pişmemiş Köfte Bayiliği Sahibi Olabilirsiniz!

10. senesini başarı göstermiş bir halde tamamlayan Adıyörem adlı pişmeden köfte üretici yeni iş ortaklarını sektöre kazandırmak adına başlatmış olduğu kampanya ile bir tek 5.990 TL ile iş yeri sahibi yapıyor. Türkiye genelinde tam 455 bayiliği bulunan şirket aşağıda belirttiğimiz tüm malzemeleri sizlere 5.990 TL bayilik olanağı ile sağlıyor.

 1. Armağan olarak tam 750 Kilogram pişmeden köfte
 2. Işıklı led tabelanız.
 3. Ürünlerin muhafaza edilmesi için gerekseme duyacağınız buz dolabı
 4. Camlı emek verme masanız
 5. 4 Tane masa ve 12 tane sandalyesi
 6. Tanıtım amacı ile gerekseme duyacağınız tam 5 bin tane el broşürü ille 1000 tane buzdolabı magnet ve kartvizit

bunların hepsi bu bahsettiğimiz karşılık karşılığında sizin olabilir. Daha çok detaylı informasyon almak isteyenler direkt şirket sorumlusunu 0-549-553-13-62 adresinden arayabilirler.

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği

En Ucuz Pişmemiş köfte Bayiliği

Çiği Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Sektörde ki tüm firmalar ürettikleri pişmeden köftelerini bayilik alan firmalara vakumlu poşetler ile dağıtıcı araçları ile ulaştırmaktadır. Ek olarak gerekseme duydukları acılı soslar ile gene vakumlu poşetlerle lavaşlar firmalar ile aynı şekilde bayilik alan girişimciye ulaştırılmaktadır. Geriye kalan yeşillik olarak marul, maydanoz ve limon ise yol şartlarına pek dayanıklı olmadığı için girişimci tarafınca yöre toptancılardan temin edilmektedir. Averaj olarak pişmeden köftenin üretim hanesinden gelen kilo bedeli 7 TL bulmaktadır. Satış tutarları ise 20 TL ile 25 TL arasından günümüzde değişmektedir. Tüm giderleri koyduğunuz süre sektör size minimum %200 kazanç imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında satacağınız soğuk içecekler ile çeşitli içli köfte benzer biçimde yan ürünleri de aylık kazanca dahil ettiğiniz de bana kalır ise en fazla işgören maaşından daha oldukça gelir elde edersiniz.

 

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>