En Ucuz Otomobil Kampanyaları

Satışlarını üst seviyelere çıkarmak isteyen otomobil firmaları içinde bulunduğumuz Haziran ayı içinde kampanyalarını duyurdular. Enflasyon oranlarını dikkate alırsak otomobil sahibi olmak için minimum 54 bin TL bütçe ayırmak gerekiyor. Benzinli motor seçeneği ise daha avantajlı fiyatlar sunuyor. 2. el vasıta alımları için ise 20 bin kilometreyi aşmayan araçların tercih edilmesi gerekiyor. Hem vergiden tutum sağlamak hem de daha düşük fiyatlarla vasıta sahibi olmak istiyorsanız otomotiv firmalarının kampanyalarını incelemeniz gerekecektir. Firmalar takas desteği, faizsiz kredi imkanı, döviz kurunun sabitlenmesi, hususi tüketim vergisi desteği şeklinde imkanlarla müşterilerinin otomobil almasını kolaylaştırmakta ve cazip fırsatlar sunmaktadırlar. Vergilerde yaşanmış olan artış neticesinde ve maddi olarak fiyat yükselmelerinin sonucu olarak satışları çoğaltmak için otomotiv firmaları müşterilerine hususi kampanyalar hazırlamaktadırlar. Otomobil markalarının güncel kampanyalarını sizler için araştırdık. Sahibinden.com’ daki otomobil ilanlarına bakarak siz de vasıta sahibi olabilirsiniz.

TOYOTA

Toyota C-HR modelini 15 ay taksitli %0,79 faiz olanağı ile 30 bin TL kampanya fiyatı ile müşterilerine sunmaktadır. Bu kampanya yalnızca haziran ayı için geçerli olup kamyanın bitmesine 10 günlük bir süre kalmıştır. 5 yıl ve 100 bin kilometreye kadar garantisi mevcuttur. Auris ve Yuris modelleri için %1,07 faiz oranı ile 15 ay vadeli 30 bin TL kampanya ile bu araca haiz olmak için Toyota bayiliklerini ziyaret edebilirsiniz. Aynı imkanlarla Rav4 modeline de haiz olabilirsiniz. Versiyonlara gore fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Binek araçlarda durum böyleyken Hilux modeli için de gene Haziran ayı sonuna kadar geçerli olan kampanya neticesinde 120 bin 400 TL’ den süregelen fiyatlarla bu modelin sahibi olabilirsiniz.

toyota-chr

Bu araca haiz olmak için kampanya süresini kaçırmamanız gerekmektedir. Kampanya 30 Haziran’ da son bulacaktır.

Versiyon Tavsiye Edilen MY Tutarları (TL) Tavsiye Edilen MY Kampanyalı Tutarları (TL)
1.2 Turbo 4×2 Advance 125,750 122,700
1.2 Turbo 4×2 Advance Multidrive S 135,050 132,050
1.2 Turbo 4×2 Dynamic Multidrive S 159,250 156,050
1.2 Turbo 4×2 Diamond Multidrive S 160,400 157,200
1.2 Turbo 4X4 Dynamic Multidrive S 180,700 177,700
1.2 Turbo 4×4 Diamond Multidrive S 183,000 180,000

Değişik Toyota modelleri ile ilgili fiyat mevzusunda destek almak ve değişik kampanyaları incelemek için tıklayınız.

RENAULT

Renault marka binek bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız Haziran ayı fırsatlarını incelemenizde yarar olacaktır. 30 bin TL kredi imkanı ile 2 yıla varan vade seçenekleri ile %1,39 faiz oranı ile kampanya sunmaktadır. Yasal mevzuatın izin verdiği sınırlar dahilinde 100 bin TL kredi ve 48 ay vade ile %1,49 faiz oranı ile kredi kullanmanız mümkün olacaktır. Hazirana hususi Renault Finans’tan faizsiz alımlar haricinde kredi kullanılarak yapılacak olan Binek taşıt alımlarında uygulanacak indirim miktarı ve model sıralaması aşağıda belirtildiği gibidir;

  • Symbol için 2.500 TL indirim uygulanacaktır.
  • Clio HB, Clio Sport Tourer için 2.500 TL indirim uygulanacaktır.
  • Captur ve Kadjar  modellerinde 4.000 TL indirim söz mevzusudur.
  • Megane Sedan & HB Joy 1.6 vasıta (benzinli modeli dışındaki versiyonlar için)  3.500 TL indirim yapılacaktır.
  • Koleos ve Talisman modelleri için 5.000 TL indirim yapılacaktır.

Bu söz mevzusu indirim oranları Renault marka binek otomobiller için olup faizsiz kampanyalarda geçerli değildir. Geçen yıla ilişik vasıta alımlarında indirim uygulanma durumu olmayacaktır. Bu kampanya 30 Haziran’a kadar geçerli olup haziran ayı sonunda yapılacak olan alımlarda indirim uygulanmayacaktır. 30 bin TL kredide 24 ay vade ve %1,39 TL faiz oranı uygulanmaktadır. 100 bin TL kredide ise 48 aya varan vade ve %1,49 faiz oranı uygulanmaktadır. İndirimlerin yanı sıra 0 faizli yapılacak alımlar da söz mevzusudur.

reno-kampanya

Renault marka vasıta alımlarında belirli miktarlarda indirim uygulaması yapılmakta olup bu kampanya 30 Haziran geçmişine kadar geçerli olacaktır.

Kango Multix ve Express modellerinde 30 bin TL kredi imkanı 15 aya varan vadelerle faizsiz kullanabileceğinizi krediniz sizlere sunulmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde 100 bin TL tutarındaki kredilerde %1,49 faiz oranı uygulanır. Bu yüzden yalnızca 30 bin TL tutarındaki kredileriniz için faizsiz kredi seçeneğini kullanabilirsiniz. Ek olarak bu modellerde 2 bin 250 TL indirim uygulanması da söz mevzusu olmaktadır. Bu kampanyalar Reno Finanstan kredi kullanılması halinde geçerli olacaktır. Bu kampanya da yalnızca Haziran ayı için geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

FIAT

Fiat Egea modeli için aracını 16 yaş ve üstü olmak koşulu ile hurdaya ayıranlara 10 bin TL hurda teşviği ve 5 bin TL indirim uygulanması söz mevzusu olacaktır. 61,900 TL‘ den süregelen bu model için uygulanacak indirimlerde hurdaya ayıracağınız aracın modeline gore fiyat değişmektedir. Easy 1.4 Fire 95 HP versiyonu için uygulanacak satış fiyatı 10 bin TL hurda ve 5 bin TL indirim uygulanması sonucu elde edilmiş ücret olacaktır. Fiat güncel kampanyalarına ulaşmak için tıklayınız.

500 L modeli için Haziran ayına hususi 10 bin TL’ lik indirim ve 1,199 TL aylık taksit seçeneği mevcuttur. Dizel otomobil seçeneği de mevcuttur. Bu kampanya da yalnızca 6. aya özeldir. 10 gün sonrasında sonlanacaktır.

panda fiat

Panda modeli için uygulanacak indirim haziran sonuna kadar geçerli olup stoplarla sınırlıdır.

500 X modelinin 1,6 dizel otomatik seçeneği mevcuttur. Bu model için 10 bin TL indirim uygulanacaktır. Bu model kampanya dahilinde olup 109,900 TL’ den süregelen fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. 1,499 TL taksit imkanı mevcut olup kampanya 30 Haziran geçmişine kadar geçerlidir. Tahsis tutarı krediye dahil değildir.

Panda modeli Haziran ayı için geçerli olan kampanya dahilinde aylık 999 TL’ den süregelen taksitlendirme seçeneği ile müşterilere sunulmaktadır. Tavsiye edilen satış fiyatı 69 bin 500 TL’ dir. Popstar versiyonu için 39 bin 750 TL peşinat verilmesi durumunda 4 yıl vade ile 999 TL aylık taksit tutarı mevcuttur. Hususi kredilerde %1,79 TL faiz uygulanacaktır.

SEAT

Ibiza modelinde 1.0 EcoTSI 95 HP Style versiyonunda %9 oranında Zubizu indirimi yapılması kararlaştırılmıştır. Tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı 84 bin TL’ dir. Detaylı data almak için Seat yetkili satıcılarını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kampanya başvurunuzu web üstünden de yapmanız mümkündür. Müracaat formuna ulaşarak başvuruda bulunmak için tıklayınız.

ıbiza

Tabloda Ibiza modeli kampanya destek bedelleri yüzdelik dilimler ile gösterilmektedir.

Bu kampanya Zubizu web uygulaması aracılığı ile düzenlenmiş olup öteki SEAT markasının kampanyaları ile ölçme yoluna gidilmesi mümkün değildir. Tavsiye edilen kampanya bedellerinden yararlanmak için Zubizu mobil uygulaması ya da interet sitesi üstünden üye olmak koşulu ile mümkün olmaktadır. Bu indirim Leon modelinde de geçerlidir. Versiyonlara gore değişen destek bedelleri ile sizde 10 bin TL’ ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Leon modeli için de bahsi geçen indirimlerin mobil uygulamasına üye olmak koşulu ile uygulanacağını söylemiştik. Leon’ un yakıt tüketimi her 100 kilometrede 4-5,6 lt içinde değişmektedir. Alhambra modelinde %10 destek bedeli mevcuttur.

zubizu

Doğuş Otomotivin kampanyaları Zubizu uygulamasına üye olan müşteriler için geçerlidir. Sizde bu indirimlerden yararlanmak için Zubizu mobil uygulamasına telefonlarına indiriniz.

Fiyat üstünden %10 indirim uygulanarak bu modele haiz olabilirsiniz. Ateca modelinde ise 9 bin TL’ ye varan indirimler uygulanacaktır. Sizde ZUBİZU uygulamasına haiz olarak 25 Haziran geçmişine kadar geçerli olan indirimlerden yararlanabilir ve yeni bir aracın sahibi olabilirsiniz.

AUDI

Audi Q2 1,0 TFSI ve Q2 1,6 TDI versiyonları %0,99 oranında faizler ile Audi yetkili satıcılarında hizmetinize sunulmaktadır. Kontrol sürüşü imkanından yararlanarak detaylı incelemede bulunabilirsiniz. Audi de ZUBİZU uygulaması üstünden müşterilerine yeni kampanyalar sunmaya devam etmektedir. 12 ay vade ile 100 bin TL’ ye varan kredi seçeneği ile uygulanacak faiz oranı %0,99 olacaktır. Gene aynı faiz oranı ile 18 ay vadeli 70 bin TL kredi alımlarınızda kasko ve güvence uzatma yapmanız durumunda kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Audi 1,4 TFSI ve 2,0 TDI versiyonları için de kampanya mevcuttur. Bu kampanyalar 30 Haziran geçmişine kadar geçerlidir. %1,39 oranında faiz uygulanır. 120 bin TL’ ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 6 ile 36 ay içinde değişen vade seçenekleri mevcuttur. Bu kampanyadan da yararlanabilmek için Audi kosko yaptırmanız ve uzatılmış güvence hizmetine haiz olmanız gerekmektedir. Gene aynı indirim Audi A3 Sportback ve A3 Sedan modellerinde de geçerlidir. Kampanya bitim süresi 30 Haziran‘ dır. Zubizu üyesi bulunduğunu taktirde %1,39 faiz oranı ile 36 aya kadar vade imkanından yararlanabileceksiniz. Audi kasko yaptırmanız dahilinde kampanyadan yararlanmanız mümkün olmaktadır. Zubizu uygulamasına App Store ya da Play Store’ dan ulaşabilirsiniz. Daha fazla AUDİ kampanyasına ulaşmak için tıklayınız.

audi

Audi de müşterilerine bazı modellerinde kampanyalar sunmaya ve belli oranlarda indirimlerle yeni fırsatlar sunmaktadır.

ÖTV ve KDV indirimleri ile araçlarda 20 bin TL’ ye varan indirim yaşanıyor.

Sizde değişik markaların web sayfalarından ya da yetkili satış noktalarından detaylı data alabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz kampanyalar Haziran ayı sonuna kadar geçerli olup, tarafınıza hurda indirimi de yapılması söz mevzusu olacaktır. Bu yüzden ay sonuna kadar markaların kampanyaları hakkında detaylı data alarak siz de otomobil sahibi olabilirsiniz.


About admin

Check Also

Kapalı Otoparka LPG’li Araç Girebilir Mi?

LPG bütan ve propan gazlarının belirli oranlarda karıştırılması ile oluşturulmuş bir petrol gazıdır. Bu gazların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>