ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS İLE HEMEN)

QNB Finansbank tarafınca yaşamımıza tamamen parasız olarak giren ENPARA süratli kredi başvurusu yapma imkanını’da bizlere sağlamaktadır. Parasız ve ayağınıza kadar gelen ENPARA mobil bankacılık uygulaması yardımıyla kredi başvurunuz hafta sonu dahil yapıla bilmektedir. Bunun iyi mi yapılacağını ise sizlere hem yazılı hemde ek olarak videolu olarak anlattık. Hatta, sizin için birde para gönderme işlemini küçük bir meblağ’da olsa örnek olması amacı ile gerçekleştirdik.

ENPARA Nedir?

ilk olarak ENPARA nedir ? bundan bahsedelim. Bilen kadar bilmeyenlerimizin de hala çokluk ile merak etmiş olduğu ENPARA nedir sorusuna net olarak şunu diyebiliriz. ENPARA bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Türkiye’de kim bilir en fazlaca tercih edilen bu mobil bankacılık uygulaması QNB Finansbank’a aittir. Bu mobil bankacılık uygulaması ile bir fazlaca işlemi ücretsiz bir şekilde yerinizden dahi kalkmadan sağlaya bilirsiniz. Bunlar neler derseniz, derhal listeleyelim.

 1. 4 işlemle ENPARA ‘dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.
 2. Ücretsiz bir şekilde hem EFT hemde Havale yapabilirsiniz.
 3. Satmaca ödemeleri yapabilirsiniz
 4. Cep telefonuna TL yükleye bilirsiniz.
 5. Trafik cezalarını ödeye bilirsiniz
 6. Talih oyunu ödemelerini yapa bilirsiniz
 7. Otomatik ödeme talimatı vere bilirsiniz
 8. 5/24 veya 7/24 döviz alım satımı yapan bankalar içinde yer edinen bir uygulamadır.

ENPARA Hesap Açma İşlem Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Tüm bu saydığımız işlemleri yapa bilmeniz için ilk olarak bir ENPARA hesabına ihtiyacınız vardır. ENPARA başvurusunu kolayca evinizden yapabilirsiniz. Ek olarak bunun yanında yaptığınız müracaat sonrasında ENPARA hesabını ise evinize kadar gelen memurdan parasız olarak alabilirsiniz. 4 Adımda ENPARA başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

 1. İlk olarak ENPARA başvuru formuna giriş yapalım
 2. Sonrasında karşımıza çıkan menüden ENPARA uygulamasını hangi amaç ile alacağımızı belirtelim. Tercihen ” EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir harcama/ücret ödemeden gerçekleştirmek ” seçeneği işaretleme yapa bilirsiniz. Sonrasında ” DEVAM ” diyelim.
 3. T.C kimlik ve yazışma bilgilerimizi girelim
 4. Sonrasında gene oluşturulan sayfada kimlik bilgilerimizi girelim
 5. Öteki kişisel bilgilerimizi girelim ve gene ” DEVAM ” diyelim
 6. Son olarak adres bilgilerimizi girelim ve başvurumuzu tamamlayalım.

Girmiş olduğunuz yazışma bilgilerinize istinaden sizin ile en yakın sürede ENPARA ‘da görevli işyar iletişime geçerek evinize kadar gelip kartınızı ve mobil bankacılık şifrenizi verecektir.

ENPARA 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

ENPARA üstünden 3 ay ertelemeli gereksinim kredisini senenin her anı kullanamaz iseniz ‘de 60 ay vadeli olarak her daim kullana bilirsiniz. Banka şuan için minimum 1.000 TL en fazla ise 60.000 TL kadar gereksinim kredisi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Müracaat yapmış olup onay alan krediniz için kesinlik ile banka şubesine gitmenize lüzum yoktur. Bir tek bahsedeceğimiz 2 şekilde başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

 1. ENPARA mobil bankacılık uygulamasını indirerek cep telefonlarınız üstünden (ENPARA android & ENPARA iOS)
 2. ENPARA İnternet sitesine giriş yaparak

müracaat yapa bilirsiniz. Şimdi sizlere her insanın rahatlık ile yapa bileceği İnternet sitesi üstünden kredi başvurusunun iyi mi yapılacağını anlatacağız. Bunu hem videolu hemde resimli olarak sizlere aktaracağız.

 1. İlk olarak ENPARA İnternet sitesine giriş yapalım
 2. Aşağıda çıkan görselde ki alana bizlere verilen gizyazı ve TC numaramız ile giriş işlemini gerçekleştirelim

  ENPARA Kredi başvurusu giriş işlemi

  ENPARA Kredi başvurusu giriş işlemi

 3. Cep telefonumuza gelen şifreyi gene resimde olduğu şeklinde karşımıza çıkan ekrana girelim.
 4. Giriş yaptıktan sonrasında menünün en üstünde ” ÜRÜNLER ” KREDİLER” kısmına girelim. ( Aşağıdaki resimde olduğu şeklinde )
 5.  Karşınıza çıkan kredi tanıtım bölümünde sağ altta yer edinen ” BAŞVUR ” sekmesini tıklatalım
 6. Kredi tutarını ilgili kutucuğa girip geri ödeme vadesini seçerek ” DEVAM ” diyelim
 7. Emek verme durumumuzu, aylık net gelirimizi, eğitim ve oturduğumuz evin mülkiyetini belirterek ” DEVAM ” diyelim
 8. Son olarak ” İhtiyaç Kredisi Müracaat Onay ” sayfasında girmiş olduğunuz kredi miktarı doğur ise ” BAŞVUR ” diyelim

Kredi başvurumuz alınmış olacaktır. En kısa süre içinde bizlere bir SMS ile müracaat yaptığımız kredi hakkında data gelecektir. Eğer onay alır ise paranız ENPARA hesabına gün içinde aktarılacaktır.

ENPARA SMS Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

ENPARA üstünden ne yazık ki SMS göndererek kredi başvurusunda bulunamazsınız. Sadece, cep telefon numaranız dahilinde gereksinim kredisi başvurusunu yapa bilirsiniz. Bu müracaat işlemini ise QNB Finansbank üstünden yapmamanız gerekmektedir. Kredi faiz oranları ile müracaat şartları ENPARA ile aynıdır. Uygulama QNB Finansbank ‘a ilişik olduğundan tüm şartlarda aynı olacaktır. Bu şekilde müracaat yapmak için

 1. İlk olarak burada yer edinen kredi başvurusu formuna girelim.
 2. Kredi tutarını ve vadesini belirleyerek ”BAŞVUR” diyelim
 3. Karşımıza çıkan T.C kimlik ve Cep Telefonu numara alanına bilgilerimizi girelim ” DEVAM ” diyelim
 4. Sonrasında kişisel detayları alanını doldurup ” DEVAM ” diyelim
 5. Kredi değerlendirme sayfasında son olarak başvurumuzu onaylayalım.

ENPARA Borç Kapatma Kredisi Nedir? Iyi mi Alınır?

Değişik bankalarda bir fazlaca kredi borcunuz bulunuyor ise hepsini tek bir bankaya toplaya bilirsiniz. Ek olarak mevcut borçlarınızın illa kredi olması’da gerekmemektedir. Bu borçlar kredi kartı borçları’da olabilmektedir. Finansman sektöründeki tüm kuruluşlar bu işleme borç kapatma kredisi demektedirler. Sizlerde ENPARA hesabı açarak bu işlemi yapa bilirsiniz. Sadece borç kapatma kredisi imkanlarından yararlana bilmeniz için QNB Finansbank şubelerine şahsen olarak gitmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi mevcut borçlarınızı bireysel’deki memura bildirmeniz ve toplam borcunuza karşılık kullana bileceğiniz kredi miktarını görmenizdir. Bir çok süre ( kredi notunuz iyi ise ) mevcut borçlarınızı kapattıktan sonrasında bile elinizde para kalabilmektedir.

Kredi başvurumuzun cevabı SMS olarak bizlere gelecektir. Müracaat sonucu pozitif yönde ise paramızı QNB Finansbank şubelerinden alabiliriz. Teknik destek almak için 0-850-222-36-63 numarayı araya bilirsiniz.

ENPARA Mobil Uygulama Üstünden Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Açık konuşmak gerekir ise bu mobil uygulamayı kim yaşamımıza soktu ise Tanrı razı olsun. Hele ENPARA uygulamasına ise fazlaca teşekkür ediyorum. Akbank müşterisi olmama karşın Akbank banka 23.500 TL kredi çıkarırken ENPARA bana tam 38.500 TL kredi çıkardı. Üstelik yalnız 5 adımda kredimi de onayladı. Bana inanmayacaksınız biliyorum fakat bu işlemi yaparken benim ne sigortam nede herhangi bir gelir belgem vardı biliyor musunuz? Doğal olarak bunların hepsinin doğruluğunu sizlere kanıtlama edeceğim.! Bu başlık altında 2 şeyi net bir halde öğreneceksiniz.

 1. Gelir belgesiz kredi iyi mi ENPARA üstünden alınıyor
 2. ENPARA uygulaması üstünden kredi başvurusu iyi mi kolaylık ile yapılıyor.

Şimdi gelelim, ilk olarak SGK kaydımın olup olmadığının kanıtına. Bunu doğal olarak yapmanın tek yolu 4a hizmet dökümünün gösterilmesinden yolu geçmektedir. Buyurun, bana ilişik sigorta prim ödemelerim.

Son olarak sizin de görmüş olduğunuz şeklinde prim ödemem 25.12.2016 da sonlandırılmış. Ben Murat YALÇINKAYA olup olmadığımın da sitemizde yer edinen hakkımızda bölümünden bakabilirsiniz. Şimdi sigortasız ve hali ile gelir belgesiz olduğumu sizlere ispatladığıma bakılırsa iyi mi ENPARA gelir belgesiz kredi uygulama üstünden kullandığımı anlata bilirim. Bunu resimler ile sırayla anlatacağım.

 1. İlk olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz şeklinde ENPARA giriş şifresini temin ediniz.
 2. ENPARA uygulamasını cep telefonunuza indirin.!
 3. Uygulamaya giriş yapınız.
 4. Sol menüden ” KREDİLER ” kısmına giriniz. Karşınıza aşağıdaki menü çıkacak.
 5. Ben ” Yeni İhtiyaç Kredisi Başvurusu ” dedim. İlk etapta 50.000 TL yazdım fakat sizin de gördüğünüz şeklinde 38.500 TL onaylandı. Fakat siz aşağıdaki şeklinde çıkan menüde istediğiniz tutarı yaza bilirsiniz.
 6. Sonrasında vade seçeneğini resimde olduğu şeklinde belirleyelim.
 7.  Kredi data ekranı karşımıza gelecektir. Buradan size uygulanacak olan işlem detaylarını kabul ediyorsanuz ” BAŞVUR ” deyin.
 8. Sonrasında kediniz anlık olarak değerlendirecektir. Eğer onay almazsa dahi adınıza uygun vade ve miktarlarda kredi tanımlanacaktır. Eğer teklifi kabul ederseniz, tek yapmanız ihtiyaç duyulan sayfada yer edinen sözleşme metnini onay vermek. Sonrasında anında krediniz hafta sonu dahi olsa hesabınıza geçecektir.!

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>