Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Yaparken Aranan Şartları Nelerdir?

Erikli su damacana yada ilaveten pet bayiliği alarak düşük ana para ile yüksel gelirler elde edebilirsiniz. Türkiye’deki kim bilir en yüksek prestije haiz su markası konumunda olan Erikli su Bursa / Kestel de kurmuş olduğu tesis ile tüm yurt geneline ve ülke dışına ürün ihraç etmektedir. Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden ambalajlama teknolojisine haiz Erikli şirketi istenilen şartları elde eden yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. Siz girişimci ve yatırımcılar için Erikli su müracaat şartlarını ve müracaat adres, telefon kontakt formunu sayfamızda yer verdik.

Erik su başvurusu iyi mi yapılır?

Ünü ve kalitesi Avrupa ya kadar yayılan Erikli su tam 10 ülkeye ihraç edilmektedir. Başta Almaya olmak suretiyle Avusturya, Belçika, Danimarka, Dubai, Hollanda, İngiltere, İsviçre, K.K.T.C. ve Azerbaycan ihraç icra eden Erikli su ülke genelinde yatırımcılara su bayiliği imkanı sağlamaktadır. Damacana veyahutta pet şu demek oluyor ki şaşal su için erikli bayiliği başvurusunu ister burada yer edinen formu doldurarak isterseniz de aşağıdaki kontakt detayları üstünden insan kaynaklarına yapabilirsiniz. Yapmış bulunduğunu ön başvura da size Erikli satın alan hizmetlerin den buradaki müracaat formu gönderilecektir. Formu doldurarak geri göndermeniz gerektirme etmektedir. Sonrasında bağlı olduğunuz Erikli su bölge müdürlüğü formdaki kontakt bilgilerinden yola çıkarak sizin ile bağlantı kuracaktır.

Erikli Su Genel Müdürlük Adres ve Telefon detayları

Genel Müdürülüğünün İstanbul / Ümraniye ilçesinde yer edinen Erikli su açık adresi ve kontakt telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Hekim Adnan Büyük deniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park 3. Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Erikli su başvurusu için istenilen şartlar nedir?

Yurt haricinde ve ülke genelinde bir oldukca ödülü kazanmış olan Erikli su bayilik şartları girişimci ve yatırımcıyı üzmemektedir. ISO – TS – OHSAS kalite belgelerine haiz olan Erikli su bayilik başvurusunu ister damacana su isterseniz pet su dağıtımı için yapabilirsiniz. Arzu eden yatırımcı ise her iki ürün gurubunda dağıtım bayiliklerini alabilmektedir, doğal olarak şartları sağlamaları durumda? Peki Erikli su bayiliğini almak isteyenlerden ne benzer biçimde şartlar aramaktadır?

  1. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım yapabilecek kapasiteye haiz kapalı kamyonet sahibi olmanız
  2. Bulunduğunuz bölgedeki market, büfe, bakkal benzer biçimde toplu satış yapacağınız esnafa tedarik edebilecek kadar depolama alınana haiz olmanız.
  3. Gene bulunduğunuz bölgedeki tüketiciye kafi gelecek kadar çalışan personele haiz olmanız.
  4. Ofis ve ofis malzemelerini tedarik etmeniz ( Bilgisayar, Faks, Telefon vb. )

istenilmektedir.

Su bayiliği almak isteyenlere altın tavsiyeler

Erikli su bayiliği almak kesinlik ile doğru bir seçim olarak gözükmektedir. Ülke genelinde oldukca iyi bir imaja haiz olan Erikli su öteki sulara oranla daha kaliteli ve buna bağlı olarak daha pahalıdır. Bulunduğunuz yörenin ekonomik geliri yüksek ise Erikli su bayiliği almak oldukça mantıklıdır. Satın alan potansiyelinize gore su bayiliği almanız sizin menfaatlerinize olacaktır. Arzu ederseniz sitemizde yer edinen öteki su bayiliklerini de inceleyebilirsiniz. Talep edilen şartlar neredeyse hepsinde aynıdır. Bir tek prosedürler değişim göstermektedir. Hususi sermayeli ve kamu sermayeli bankaların yanı sıra Devlet her sektörde olduğu benzer biçimde bayilik alan girişimcileri de bağışlama ve faizsiz kredi desteklerini sunmaktadır. Lütfen devlet ve bankaların sunmuş olduğu destek sunar hakkında geniş informasyon almak için https://www.finansdestegi.com/bayilik-alacak-olan-girisimcilere-en-uygun-kredi-veren-7-banka/ tıklayınız.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>