Eşek Çiftliği Kuranlar Zengin Oluyor! (Ücretsiz İlanlar)

Türkiye de başta İstanbul ve Kırklareli olmak suretiyle yavaş yavaş tüm illere yayılan bir büyükbaş hayvancılık sektörü var. Yalnız sütünden gelir elde edecekler için eşek üretimi sahiplerini varlıklı ediyor. Litresi 40 avro ile yurt dışına yurt içine ise 100 TL den talep buluyor. Düşük maliyetler ile süt üretimi yaparak yüksek gelir elde etmek isteyen çiftçilerimiz, sizleri destekleme amacı ile yayımladığımız video ve görselli bu haber sizin için..

Eşek çiftliği kuranlar varlıklı oluyor

Şimdi sizlere değişik bir hayvancılık sektörü olan eşek çiftliklerinden bahsedeceğim. Sizler için birazcık araştırma yaptım ve bu makaleyi videoları beraber yayımladım. Hep bahsettiğim benzer biçimde bir işten yüksek gelir elde edecekseniz eğer ya ilk meydana getiren siz olacaksınız, yada minimum bulunan sektörde yer alacaksınız. Eşek çiftlikleri de tamda bu bahsettiğim sektörde içeriyor. Yalnız sütünden kazanç sağlayabileceğiniz bu sektörde yapacağınız minik yatırımlar ile hakkaten oldukca iyi gelirler elde edebilirsiniz. Şuan için daha oldukca Kırklareli ve İstanbul da yer edinen eşek çiftlikleri yüksek kar oranlarının duyulması ile beraber ülke genelimize süratli bir halde yayılmaktadır. Daha oldukca kozmetik şirketlerinin yoğun talep gösterdiği eşek sütü sıhhat bakımında da insana oldukca fakat oldukca yararlı bir şifa deposudur. İşte eşeklerin sütünün bilinmeyen özellikleri

Eşek sütüne özellik ile yurt haricinde yüksek talep var

İnsan sağlığı bakımından oldukca yararlı olduğu biz tarafınca pek bilinmese de özellik ile Almanya, Danimarka ve Avusturyalılar tarafınca gördüğümüz kadarı ile oldukca iyi bilinmektedir. Yurt içinde yalnız bazı hastalık türlerine yakalanmış olan vatandaşlar için yoğun ilgi gösterilen eşek sütü, özellik ile cilt güzelliği için bulunmaz bir nimettir. Kozmetik firmaların ham maddesi olarak kullanılan eşek sütü İstanbul’daki bir oldukca firmanın arayıp da bulamadığı bir üründür. Şuan için ülke içinde rahatlık ile litresi 100 TL den yurt dışına da 40 avrodan pazar bulunan eşek sütünün bazı bilinmeyen yararları ise.

  1.  Anne sütüne en yakın süt özelliğine haizdir.
  2. Ufak çocuklarda ve yaşlılarda bağışık sistemini güçlendir.
  3. Sindirimi kolaylaştırdığı için kilo almanızı engeller.
  4. Yaşlanmayı geciktirici özelliğe haizdir.
  5. Kalp ve damar sağlığı için oldukca faydalıdır.
  6. İnek sütünün tam 60 misli fazlasında C vitamini ihtiva eder
  7. Cilt güzelliği için özellik ile naturel bir nemlendiricidir.
  8. Kanser hastalılarına ölmüş hücrelerinin yeninden yenilendirme amacı ile tavsiye edilmektedir.

Yük hayvanı olarak bildiğimiz eşeğin nede oldukca bilmediğimiz özellikleri varmış dimi.? Öteki büyükbaş hayvanlara nazaran daha azca bakım isteyen, daha azca hastalıklara yakalanan eşek üretimi oldukca daha mantıklı benzer biçimde gözüküyor.

Eşek çiftliği kuranlar zengin oluyor

Eşek çiftliği kuranlar varlıklı oluyor

Ürettiğiniz eşek sütünü nereye pazarlayabilirsiniz?

Özellik ile hayvancılık alanında yeni sektörler için girişimcilik de bulunanlar için desteklemek amacı ile daha önceleri mavi, yeşil yumurtlayan tavuk üretimi, sultan tavuğu benzer biçimde üretimi benzer biçimde mevzulara değinmiş. Ticari faaliyetler içinde yer almak isteyenler sitemiz üstünde bırakmış oldukları tüm mesajları değinmiştik. Yüne aynı şekilde eşek sütünü nereye satabilirim diyen üreticilerimizin sipariş numaraları büyük bir kıvanç ile sitemizde bırakmaları durumda onaylarım. Ülke haricinde ve içinden güvenli olun ki bu şekilde bir oldukca alan kişi bulacaksınızdır. Bunun yanı sıra gene aynı şekilde eşek sütü arayan başta kozmetik üretim firmaları da bu şekildeki taleplerinizi bizim üzerimizden ücretsiz bir şekilde sağlayabilirler. Türkiye’de ve Avrupa’da eşek sütünden şifa arayan çir oldukca kesimin bizim aracılığımız ile hastalıklarına derman bulacaklarını umut ediyoruz.

Eşek üretim çiftliği sahibi ( video )

Kıbrıs eşeklerin sütü oldukca daha verimli

Şimdi gene çeşitli araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz bazı detayları sizler ile paylaşacağız. Bunların en başlangıcında yüksek verim almak isteyenleri ilgilendiren mevzu olan Kıbrıs eşekleri ‘tir. Bilinmiş olduğu benzer biçimde KKTC de eşeklerin olmadığı nerede ise hiçbir nokta yoktur. Daha oldukca taşımacılık amacı ile kullanılan Kıbrıs eşeklerin süt verimliği bizim yerlilere nazaran tam 3 mislidir. Yerli eşekler günlük yarım litre süt verir iken Kıbrıs eşekleri ise tam 1,5 litre ile 2 LT içinde değişen oranlarda bu sütü vermektedir.

Ayrıca gene yaptığımız araştırmalar neticesin de devletimizin eşek üretimine şuan için bir desteğinin bulunmadığıdır.

About admin

Check Also

2019-2023 DAP-GAP-KOP-DOKAP Hibe destekleri uzatıldı

2020 senesine kadar verilmesi planlanan DAP-GAP-KOP ve DOKAP destekleri projenin pozitif yönde cevap vermesinden dolayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>