Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi

Bankalar potansiyel müşterilerini ellerinde tutmak için 2020 yılına ilişik KURBAN VE RAMAZAN bayram fırsatını da es geçmeyerek bir oldukça ayrıcalıklarını esnaflar için ele almıştır. Sunulan bu fırsatların içinde ise 3 ay asla bir halde ödemesiz, 100.000 bin TL kadar üst limitler de olan gereksinim kredileri ile masrafsız olarak ayda %1.18 den süregelen faiz oranları en dikkat çekenleri olmaktadır. Bankalarca tüm KOBİ’ lere hususi olarak verilen bu bayram müjdesi daha bir oldukça caiz olanakları adeta cezbediyor. 60 ay vadeli kredi kullanmak isteyen büyük ve ufak tüm esnaflar işte güncel faiz oranları ve geri ödeme tablosu.!

Güvence Bankasından Kurban Bayramına 3 Ay Ödemesiz Kredi Müjdesi

Kullanmış olduğu kredinin taksitlerini derhal ödemeye adım atmak istemeyenler için 3 ay sonrasında ödemeli esnaf kredisi imkanları bulunmaz bir fırsat şeklinde gözükmektedir. Güvence bankası tarafınca sağlanan bu imkanların başvuruları için son tarih 8 haziran 2020 ‘tir. Bu zamanı kadar ister banka ister ise İnternet ve cep şubeden yapacağınız başvurularda çekeceğiniz kredinin ödemelerini tam 3 ay sonrasında başlaya bilirsiniz. Bankanın şuan için İnternet sitesinde faiz oranı %1.82 civarlarında seyretmektedir. Siz esnaflara hususi tam 60 aya kadar gereksinim kredisi cinsinden verilecek olan kredinin

  • 50.000 TL kullanılması durumunda MART %0.95 faiz oranı ile aylık ödemesi 60 ay vadeli 1.155,13 TL olacaktır. Tüm kesintiler dahilinde toplam oranı 69.308,17 TL olmaktadır. T.C kimlik numaranız ile şubeye gitmeden direkt İnternet üstünden HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz.

Çektiğiniz Kredinizi Olduğunda Ödemek İstemez Misiniz?

Bayrama hususi olarak Akbank vade problemi yaşayanlar için çözümü bence kökten çözmüş durumdadır. 12 ay vadeli olarak kullanacağınız kredinin ilk ödeme taksitini belirlemek sizin elinizde. İstediğiniz süre ödemelerine başlaya bileceğiniz bayrama hususi sunulan kredinin ilk ödeme rakamını da gene siz belirleye biliyorsunuz ki. 365 gün içinde ödemelerini istediğiniz süre başlaya bileceğiniz kredinizin faiz oranları da bankanın teminatı altında. Asla bir halde vade dolana kadar artan faiz oranlarından etkilenmeyeceksiniz. Bankanın şubesine gitmeden cep telefonlarınız ile müracaat yapmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan SMS kısmına OLDUGUNDAODE yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 4425‘ göndermektir. Size en yakın banka şubesi ve fırsatta yer edinen imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi bankanın kendi sayfası üzerinden buradan  öğrenebilirsiniz.

TEB Bankası Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Vakit kaybı yaşamadan direk sıcak paralarına kavuşmak isteyenler için müjdeli haber TEB’den geldi. Müracaat yaptığınız an itibarıyla bir tek 3 dakika da adınıza tanımlanmış olan kredinizi alabilirsiniz.

  • 30 bin TL kadar olan kredinizi 60 ay vadeli olarak %0.89 faiz oranları ile aylık ödemeniz 679,77 TL olacaktır.

Bayrama hususi kredi olanaklarından yararlanacaklar ne olursa olsun bu başvurularını bankaya ilişik olan İnternet sitesi üstünden yapmaları gerekmektedir. https://tes.teb.com.tr/kurumsal/Parola.do adresinden kurumsal müşteriler için oluşturulan bölümden giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Eğer bir sisteme giriş için şifreniz yoksa gene aynı sayfa üstünden  bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.

Derhal onay imkanını bayrama hususi esnafımıza hafta tatilinde dahi sunan başka bir bankamız ise Türkiye İş Bankası’dır. 50 bin TL kadar olan ihtiyacınız olan şeyleri banka İşCep yada İnternet şubesi üstünden yapacağınız müracaat için derhal onay vermektedir.

Esnafa Bayram Kredisi Müjdesi

Esnafa En Fazla Kredi Veren Bankalar

Kredinin vadesi ve faiz oranı kadar size verilecek olan üst limitte oldukça önemlidir. İşinizi görmeyecek kadar parayı düşük faiz ve uzun solukta alsam ne olacak diyenler için 75.000 TL ile 100.000 TL kadar üst limitler de esnafa bayrama hususi olarak kredi veren iki bankamız mevcuttur.

  1. QNB Finansbank 75 bin TL üst limitli olarak sizlere 2020 senesinin bayramına hususi kredi sağlamaktadır. Üstelik ödemelerinizi arzu ederseniz Kasım 2020 de başlaya bilme imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgiyi 0-850-222-1-900 dan öğrene bilirsiniz.
  2. ING bankası sanırım en üst oranda size ihtiyaçlarınız doğrultusunda bayram kredisi sunan banka şeklinde gözükmektedir. 100 TL üst limitli 60 ay ödemeli ve en güzeli de 90 gün sonrasında çekmiş olduğunuz parayı ödemek istiyorsanız 30 mayıs 2020 geçmişine kadar elinizi acele tutun derim.

Bu ay için en düşük faizli esnaf kredisi veren banka ise %1.22 faiz oranı ile 60 ay vadeli AKBANK olmaktadır.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>