Esnafa Bedava Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren Bankalar

Daha fazlaca müşterileri ile direkt satış meydana getiren esnafların en fazlaca gereksinim duydukları cihazlardan bir tanesi  POS’dur. Birde bunun yanında GİB tarafınca mecburi hale getirilen yazar kasa temel gereksinimlerin en başlangıcında yer almıştır. Bu iki elektronik aygıt yeni esnaf olanların ciddi manada maddi olarak üzdükleri için bazı bankalar bu iki aleti parasız tamamen asla karşılık ödemeden parasız olarak vermektedir. Bankalar tarafınca yazarkasa ve POS cihazları için düzenlenen kampanyalardan sizlere en uygun olanı seçerek imkanlarını ele aldık.

Parasız yazar kasa ve POS cihazını esnafa parasız olarak veren bankalar hangileridir ?

Esnaflara bankalar düzenledikleri kampanya dahilinde parasız olarak akıllı yazar kasa ile POS cihazlarını ücretsiz bir şekilde vermektedir. Bu kampanyaya dahil olan bankaları sırasıyla belirtirsek,

  1. Türkiye Halk Bankası
  2. Vakıfbank
  3. Denizbank
  4. Güvence bankası

listemizin en başlangıcında yer almıştır. Sadece biz bu listede yer edinen parasız yazar kasa ile POS aleti veren bankalar içinde sizlere en avantajlı olarak bunu elde eden bir tek bankayı seçtik. Seçmiş olduğumuz bu bankayı da sizlere sağlamış olduğu imkanları ele aldık.

En uygun şartlarla esnafa yazar kasa ve POS cihazını ücretsiz bir şekilde veren banka hangisidir ?

Bir fazlaca banka esnafa yazar kasa ve POS cihazlarını ücretsiz bir şekilde veriyor. Veriyor fakat bazı şartları da sizlerden mutlak suret ile talep ediyor. Bankalar tarafınca talep edilen bu şartların en başındaysa vermiş oldukları aygıt üstünden belli bir paranın çevrilmesidir. Bu para aylık olarak belirlenir. Bankaların talep ettikleri bu miktar aslına bakılırsa çok da fazla fazla bir oran olmasa da yeni küçük esnafa  ciddi rakamlar olarak göze batmaktadır. Bu etkenleri göz önüne alırsak sizin için en uygun şartlar ile yazar kasa ve POS cihazını ücretsiz bir şekilde veren banka Türkiye Halk Bankası’dır.

Türkiye Halk Bankasının yazar kasa ve POS aleti şartları nedir ?

Türkiye Halk Bankası üstünden yazar kasa ve POS aleti alacakların ne olursa olsun kendi meslek odalarına kayıtlı olması aranın. Bunun yanı sıra müracaat sahibinin herhangi bir devletimize ilişkin SGK ve vergi borcununda olmaması gerekir. Bu kriterlere uygun esnaflarımız odaları üstünde yapacakları esnaf kredilerinde aylık ciroları dahilinde istedikleri 4 modelden biri yazar kasa ve POS cihazını ücretsiz bir şekilde alabilirler. Aylık cirolara gore verilecek olan yazar kasa ve POS cihazları şunlardır.

Aylık ciroya gore parasız yazar kasa ve POS cihazları

48 aylık olarak belirleyeceğiniz nakit para çevrimine gore aşağıdaki modellerden herhangi birine haiz olabilirsiniz. Ek olarak belirtilen aylık ciroya ulaşamadığınız vakit gene açık kalan bakiye dahilinde ek bir ödeme yapmak zorundasınız.

  • VERA & Delta = 48 ay süresince 3.500 TL aylık para çevirmeniz gerekir. Cihazdan aylık 1 ile 2.000 liraya kadar para çevirirseniz 50 TL ciro ihlali bedeli öderken 2 bin ile 3 bin arasına 35 TL ve son olarak da 3 bin ile 3.499 lira içinde 15 TL bir ihlal karşılık cezası ödersiniz.
  • VERA & Delta Plus yada İNFOTEKS & FUSİONS 410 G cihazların 48 aylık işlem ciro taahhüt bedeli aylık 5.400 liradır. Bu iki markadan herhangi biri alan esnafımız aylık olarak belirlenen 5.400 liralık işlem hacmine ulaşmadıkları taktirde açık kalan bakiyeye gore ihlal bedeli öder. Bu karşılık; 0 ile 1.999 lira için 60 TL olurken 2.000 lira 3.999 lira için 40 lira 4.000 TL ile 5.399 içinde para çeviren esnafımız ise en fazla 20 lira ihlal parası öderler.

Cihazların teknik özellikleri nedir?

Türkiye Halk Bankasının esnaflara sağlamış olduğu parasız yazar kasa ile POS makinesi 2 markadan oluşup 3 modelden ibarettir. Marka ve modellere ilişkin yazar kasa ve POS makinelerinin teknik özellikleri ile görüntüleri ise şöyledir.

Bedava yazar kasa ve POS cihazlarının ekran görüntüsü

Parasız yazar kasa ve POS cihazlarının ekran görüntüsü

Türkiye Halk Bankasının Ücretsiz PS ve Yazarkasaları

Türkiye Halk Bankasının Parasız POS ve Yazarkasaları

Türkiye Halk bankası ek olarak parasız olarak vermiş olduğu yazar kasa ve POS cihazları ile beraber her bir esnafa 1.700 lira değerinde ön muhasebe programı ile 1.000 lira değerinde yazışma bedelini gene ücretsiz bir şekilde vermektedir.About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>