Euphoria Hotel Tekirova Benden 10 Üzerinden 8 Puan

Her yıl dinlence meydana getiren biri olarak artık karar verdim, yaşadığım otel deneyimlerini sizler ile paylaşacağım. 16 Senedir her yıl tertipli olarak ailece tatile giden birisi olarak ilk kez bu sonucu almamda bana Antalya / Tekirova ilçesinde bulunan Euphoria Hotel oldu. Bunun sebebi ise 10 üstünden almış olduğu 8 puan.. Aslen yorumlarda sizlerde göreceğiniz benzer biçimde otel 10 üstünden 10 da niçin 2 puanı düştüm bolca resimler ile sizlere bahsedeceğim. Fakat öncelikle oteli gelin tüm merak edilenleri ile bir tanıyalım.

Sizleri Güler Yüzlü Bir Karşılama Beklediğinden Şüpheniz Olmasın.!

14-19 Temmuz 2019’da kalma şansını yakaladığım otele ilk girdiğimde beni hakikaten sımsıcak insanoğlu karşıladı. Benim zamanımda görevli olarak Pelin hanım vardı. Kendisi bir taraftan’da hemşehrim (Adanalı) çıkması beni birazcık daha mutlu ettik açıkçası. Oda mevzusunda her türlü yardımı yaptıklar. Hatta düşünün resepsiyonu bırakıp odamıza kadar bizlere eşilik dahi ettiler. Ben 16 senelik dinlence serüvenimde asla bu şekilde bir fedakarlık görmedim. Normalde sizlerde bilirsiniz, resepsiyon görevlisi odanızın anahtarını verir, bellboy’u çağırır ve sizi odanıza gönderir. Fakat Pelin hanım bizleri odamızı gösterdi, beğenmezsek değiştirmemiz mevzusunda destek olacağını dahi söylemiş oldu. Fakat hakikaten biz odamızı oldukça beğendik. Kısacası girişte karşılama 10 üstünden 10 puanı tüm çalışanları ile benden aldı.

Euphoria Hotel Odaları Nasıldı?

Otel ana bina ve iki kattan oluşan villa seçimi binalardan oluşmaktadır. Öğrendiğim kadarı ile Villa seçimi binalar anex oda denilenler birazcık havuzlara ve denize uzak. Uzak dedi isek en fazla öteki odalara gore 100 mt filandır. Biz aile süit odada kaldık. Oda numaramız 4206 idi. Kesinlik ile hem çocuk havuzlarına hem aqua parka hemde öteki alanlara en yakın odalardan biriydi. Oda seçiminde dikkat edeceğiniz mevzu bence şu olmalı. Kesinlik ile üst kat tercihinde bulunun. Alt katlar ne yazık ki hava şartlarından dolayı rutubet kokmaktadır. Bunu ben odaları gezerken gördüm. Fakat bahçe içinde bir oda tercihinde bulunmak istemiyorsanız’da ana bina oldukça tüm alanlara yakındır. Dolayısı ile sizlere tavsiyem, bahçe odalarını tercih edecekseniz üst kattan oda seçiminde bulunun.! Odaların içlerine erişince, bahçe odalarının dışları birazcık eskiydi, içlerinden yenilemeler vakit ile yapılmış, fakat bence birazcık daha güzel ve çağdaş mobilyalar kullanıla bilirdi. Temizliğimiz her gün tertipli olarak yapılmış oldu. Kesinlik ile oda temizlikleri oldukça iyiydi. Bir tek odaların ve mobilyaların eski olmasından dolayı odalara puanım 10 üstünden 8 veriyorum.

Euphoria Hotel’in Havuzları ve Aquaparkı Iyi mi?

Havuzları kesinlik ile kafi. Ek olarak temiz ve oldukça fazlada klor yok. Gözleriniz oldukça fazla yanmıyor. Her gece tertipli olarak temizliği yapılıyor. Havuzlarda oldukça fazla şezlong problemi yaşanmıyor. Şu havlu atma vakası olmasa kesinlik ile fazlası ile her şey kafi. Aqua parkına erişince ise bence oda oldukça kafi.. Doğal olarak insan daha fazlasını aramıyor değil. Fakat söylediğim benzer biçimde bence kafi. Yalnız 1 ile 6 yaş havuzuna birazcık daha kaydırak ve eğlence malzemeleri havuz içine olabilir. Havuz etrafındaki park oldukça kafi. Hatta küçük çocuklar için bigün hava parkı dahi kuruldu. Havuzların boyları 1.40 hepsi sanırım standart. Uzunluğu ise oldukça kafi. Havuz ve aqua parkı vermiş olduğumuza paraya gore bence 10 üstünden 10 puanı hak ediyor.

Euphoria Hotel’in Denizi Iyi mi ?

Euphoria Hotel’in Denizi Iyi mi

Otel Tekir ova bölgesinde kalıyor. Kemerden başlayıp, Kiriş, Çamyuva ve Göynük’deki tüm sahil çakıldır. Eğer otel hususi olarak kum döktürmedi ise.. Eğer ki ben hem tabiat ile iç içe olacağım hemde kum bir sahile girecek diyorsanız o vakit buradaki vermiş olduğunuz paranın iki katını verip Sherwood otele gidin derim. Bir kaç yıl ilkin Sherwood otel konakladım. Oranın sahili sonradan dökülmüş kuma sahipti. Euphori otelin ise denizi kendisine ilişkin haiz hem çakıl hemde ıslak fakat ayağınızı kesinlik ile kesmeyen bir taş ile kaplı. Eğer yüzme biliyorsanız deniz 10 numara. Özellik ile iskelesi oldukça kafi ve deniz hakikaten sıcak. Fakat yüzme bilmiyorsanız deniz kenarları sizler için tat vermiyor olabilir. Özellik ile birden derinleşmesi yüzme bilmeyenler için oldukça sorun. Deniz bence 10 üstünde 9 yüzme bilmeyenler için 10 üstünden 6 derim.. Oda temiz ve sıcak bir deniz olmasından dolayı. Denizde asla şezlong problemi yaşamazsınız. Sahili oldukça uzun ve kafi alana haiz. Su sporları için ise sizlere destek olacak bir tesis mevcuttur.

Çalışan Personel, Size Karşı İlgi Ilgi Iyi mi?

Özellik ile lobi bardaki o 2 tane Ağrılı geç var ya bildiğin arı. Ya asla mi yorulmuyorsunuz siz dost. Onları izlerken benim başım dönüyor.. Oldukca kibar ve oldukça saygılılar.. Kesinlik ile tüm personel eğitim almış gözükmekte. Hepsi işinde bence oldukça başarıya ulaşmış. Netice çalışanlar sezonluk çalışan, içlerini bir iki tane eğitimsiz çıkabilir. Fakat bana asla öylesi denk gelmedi. Ben tüm çalışanlara oldukça teşekkür ediyorum. Havuzdaki sabah 6 kadar benim kahrımı çeken Malatyalı kardeşim seni de unutmadım. Ek olarak bir ricam ile viskimin yanına badem ve fındık ikramı meydana getiren müdür bey oldukça teşekkür ederim. Çalışan, personel ilgili ilgi 10 üstünden 10…

Euphoria Hotel’in Yiyecekleri İçecekleri Iyi mi?

Euphoria Hotel’in Yiyecekleri İçecekleri Iyi mi

Ben aslen bu mevzuyu oldukça fazla uzatmak istemiyorum, yemeklerine özetlemek gerekirse eğer bu otelin yemeğini beğenmedim diyen var ise kesinlik ile nankördür yada otele rakip başka bir şirket çalışanıdır. Yav be dost tüm yemekler o denli mı leziz olur.? Ben bu şekilde yemekler görmedim ömrü hayatımda. Adamlar oldukça iyi… Hangisini sayayım, her öğün çıkan kırmızı et ızgaraları mı ? Balıklar mı ? Her türlü lezzet dolu et yiyeceklerini mi ? Tatlıları mı ? Ya onca rejim sonrası vermiş olduğu 3 kiloyu bana 5 günde aldırdınız ya.. Size ne diyeyim. İçecekler ise yeni rakı, JB viski ve Red rabel daha başka bir şey dememe gerek kalmış mıdır.? 🙂  Otelin yiyecekleri 10 üstünden yıldızlı 10….

Euphoria Hotel’in Yorumları, Eğlencesi Iyi mi Peki?

Euphoria Hotel Tekirova Çocuk Eğlence Günü

Bence oldukça güzel, hemde mükemmel… Hem çocuklar için hem gençler için oldukça güzel organizasyonlar yapılıyor. Hele disko gecesi süperdi. Birde canlı müzik bir harikaydı. Yabancılara ve Türklere yönelik keyifli müzikler canlı olarak izleye bilir, çiftte telli ve halay çekebilirsiniz.

Animasyon ekibi ve eğlence ekibi bence verilen fiyata gore 10 üstünden 10 diye bilirim. Bundan daha iyisi gene kesinlik ile bu otele 2 katından fazla para ödeyeceğiniz yerlerde bir ihtimal olur.!

Euphoria Hotel Tekirova Canlı Müzik Eğlence

Sizlere bolca resimler ile Euphoria Oteli tanıttım. Kendi  yaşamış olduğum tecrübeleri sizlere dinlence dönüşü derhal paylaşmak istedim. Sizlerde eğer bu otele gitti iseniz yorumlarınızı buradan paylaşa bilirsiniz. Ek olarak Ucuz Tatile Gitmek İstiyorum Diyorsanız Size 4 Tavsiyem göz ardı etmeyin derim..

Euphoria Hotel Diskosu

Ümit ederim aklınızdaki tüm sorulara yanıt vere bilmişimdir. 🙂

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>