Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi alamıyor diyorlarsa bilin ki külliyen artık bu dev gibi bir yalan. Hanımefendiler için bankalar öyleki bir seferberlik başlattı ki bırakın 40.000 liraya kadar hususi olarak 5 dakika içinde kredi vermeyi yanında bir de yüksek limitlerde kredi kartı dahil vermektedirler. Üstelik şimdi banka şubesine dahi gitmeden kefilsiz ve herhangi bir belgesiz olarak İnternet üstünden bu imkanları jet hızı ile anında hiçbir sıra beklemeden derhal sağlamaktadırlar. Videolu olarak da bu ispatının kanıtını siz ev hanımlarına ek olarak yer verdim.

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Iyi mi Alınır?

Sizin için Şekerbank da görevli hususi bir banka memuru ile yaptığımız röportajda gelir belgesine haiz olamayan tüketicilerin iyi mi yasal mevzuatlara takılmadan kredi başvurusu yaptıklarını öğrendim. Edinmiş olduğum bilgiye gore gelir belgesiz olan bir ev hanımı Şekerbank dan gereksinim kredisi kullanacak ise bunu ne olursa olsun İnternet yada telefon bankacılığı üstünden SMS aracılığı gerçekleştirmesi gerektiği bilgisine kavuştum. Şekerbank şubelerinden zira yasal nedenlerden dolayı meydana getirilen gereksinim kredileri için ev bayanları dahil olmak suretiyle tüm gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenler den maaş yazısı dahil olmak suretiyle bir fazlaca belge istenilmektedir.

Şekerbank ev hanımlarına şeker gibi kredi veriyor

Şekerbank ev hanımlarına şeker şeklinde kredi veriyor

Şekerbank 2020 hususi olarak 100.000 liraya kadar gereksinim kredilerini 60 yay vadeli olarak tüketicilerine vermektedir. Banka yalnız bu krediden işlem tutarı olarak 500 lira bir kesinti uygulamaktadır. SMS üstünden kolaylık ile gelir belgesiz olarak bu kredi müracaat yapmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan ise cep telefonlarınızın kısa ileti kısmına giriş yaparak minik harfler ile ”Kredi boşluk 11 Haneli Kimlik Numaranızı” yazarak bu mesajı ”1953” numaraya göndermenizdir. Başvurunuz onay alır ise kredi tahsis tutarı kredi tutarının yalnız %0,5 olduğundan 10.000 liralık bir kredi içinde yalnız 50 lira şeklinde gülünç bir işlem harcaması ödersiniz. Geri ödeme planınız ise şu şekilde oluşacaktır.

MART ayı için ŞEKERBANK ev hanımlarına belirlemiş olduğu tüketici kredisi faiz oranı 60 aya kadar tüm vadeler için aylık durağan(durgun) %1.79 oranıdır.

Şekerbank 60 Ay Vadeli Kredi Hesaplaması
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
2.500 TL 68,31 TL 4.098,65 TL
5.000 TL 136,62 TL 8.197,20 TL
7.500 TL 204,93 TL 12.295,74 TL
10.000 TL 273,24 TL 16.394,51 TL

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Postane, Etken bank dahil olmak suretiyle bir fazlaca banka ile finansman anlamında mutabakata varmıştır. Meydana getirilen bu sözleşme ile beraber müşterilerine kredi imkanlarını sağlamaktadır. Üstelik PTT tüm bankalara gore en üst yaş sınırı ile kredi veren bankaların ilk esnasında da gelmektedir. Eğer üst yaş sınırına takılan bir ev hanımı iseniz ve gelir belgesiz olarak da kredi kullanmayı düşünüyorsanız yalnız ipotekli karşılığında Postaneden kredi kullana bilirsiniz. Postane tüm ipotekli olarak gereksinim kredisi başvurularını yalnızca şubelerinden kabul etmektedir. Dolayısı ile PTT den eğer ipotekli olarak kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız direkt ipotek göstereceğiniz mal beyanınız ile size en yakın PTT şubelerine gitmeniz gerekir. 84 üst yaşına kadar 60.000 liraya kadar gereksinim kredisini 60 ay vadeli olarak siz ev hanımlarına olanak elde eden bankanın faiz oranları doğrusuna söylemek gerekir ise öteki bankalara gore birazcık daha fazladır. İpotek gösterecek bir mal beyanına da haiz değilseniz o vakit belgesiz olarak kredi başvurusunu yalnızca PTT ‘nin İnternet bankacılığı adresi olan https://pttbank.ptt.gov.tr/pttwebapproot/ipcservlet yerden yapabilirsiniz.

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son zamanlarda devlet ile de bir fazlaca iş birliği imza atan Denizbank evin halinden anlayan bayanlara yönelik oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile gereksinim kredisi olanağı sunmaktadır. Artık emekli maaşların dahil direkt bu bankaya bağlanması ile oldukça büyük bir alan kişi potansiyeline haiz Denizbank yapmış olduğu ”Altın günleri ve Mevduat biriken hesap” ile bayanlara yönelik ciddi hizmetler sunmaktadır. Denizbank ev hanımı paketi için lütfen TIKLAYINIZ..

  • Denizbank’ın  ev hanımlarına sunmuş olduğu kredi üst limiti tam 55.000 TL olmakta, geri ödeme vadesi ise 60 ay ile sınırlanmaktadır. MART ayını hususi olarak ev hanımlarına uygulan kredi faiz oranı ise %1.69 olmaktadır. 10.000 lira çekmeniz halinde ise aylık ödemeniz 289,63 Lira olacaktır.
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank tan sonrasında ev hanımlarına kredi veren bankalar da kendi işinin patronu olan yada olmak isteyene bir destekte de TEB kısaca Türkiye Iktisat Bankasından gelmektedir. TEB Avrupa Birliği ve EBRD ile yapmış olduğu ortaklık neticesinde Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığının da destek vermesi ile proje sahibi yada işletmesi etkin olan bayanlara 75,000 TL kredi imkanını tam 60 ay geri ödeme imkanları ile sunmaktadır. Ev hanımlarına sunulan bu kredi tamamen güvence sızdır! Ayrıntılar BURADA yer almıştır.

Akbank Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Vermektedir!

Açık konuşayım ben herhangi bir gelir belgesine haiz olmayan biriyim. Geçenler de 40.000 TL ihtiyacım oldu ve emin olun bu parayı kesintisiz olarak yalnız 5 dakika içinde aldım. Evet bir ihtimal faiz oranları düzgüsel banka şubesine gore yüksekti, lakin! 40 bin TL için ödeyeceğim minimum;

  • 600 TL dosta harcaması giderleri
  • 350 TL sigorta harcaması
  • 270 işlem tutarı
  • 50 TL haber alma tutarı
  • Komisyon minimum 80 TL

dersek, toplamda minimum esasen benden direkt yapılacak olan kesinti 1.350 TL civarlarında olacaktı. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da resimli olarak anlattığım bu başvuruyu ben iyi mi yaptım.

  1. İlk olarak Akbank şubesine giderek bir vadesiz mevduat Türk lirası hesabı açtırdım
  2. Hemen sonra tek kullanımlık İnternet bankacılığı şifresini aldım.
  3. Son olarak ise İnternet bankacılığına giriş yaparak direkt kredi başvurumu gerçekleştirdim.

Gelir belgesiz olduğuma ve bu krediyi aldığıma inanmayanlar yalnız yapmanız ihtiyaç duyulan sizler için oluşturduğum videoyu 5 dakikanızı ayırıp izlemeniz tir.ENPARA Ev Hanımların Kredi Uygulaması Üstünden Veriyor

ENPARA Ev Hanımlarına Kredi Uygulama Üstünden Veriyor

Evinizden dahi çıkmadan kredi sahibi olmak ister misiniz? Hatta, ENPARA uygulaması ile buna ilaveten aylık 150.000 liraya kadar parasız para transferi istemez misiniz? Benimde sıklık ile kullandığım ENPARA uygulaması ile evinizden çıkmadan hem kredi çekebilirsiniz hemde parasız bankasız para gönderebilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey bir formu doldurarak dijital bankacılığın öncüsü olan QNB Finansbank’a ilişkin olan ENPARA uygulamasına haiz olmanızdır. Daha ilkin ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? da bu uygulamanın iyi mi parasız sahibi olacağınızdan ve kredi başvurusunun iyi mi anında yapılacağını bahsetmiştim. Eğer ilgili makalemizi göz atarsanız aşağıdaki faiz oranları ile rahatlık ile nakit para sahibi olabilirsiniz.

ENPARA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
%0.99 %1.09 %1.19 %1.19 %1.19

Ayrıca mevcut kredimin devam ederken ENPARA üstünden ikinci kredimi 38.500 TL olarak asla gelir belgem olmadı halde kullandığımı da belirtmek isterim.

About admin

Check Also

65 75 85 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Çeşitli kurumlardan emekli olmuş olan büyüklerimiz bankaların değişik yaş sınırı politikalarından dolayı gereksinimlerini karşılamak amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>