Ev Tadilat ve Tamirat Kredisi 2020

Ev tadilatı ve tamiratı mevzusunda finansmana mı ihtiyacınız var? Ev tamamlama ve tadilat kredileri veren bankalar yardımı ile nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Odeabank benzer biçimde bankalar geliştirme, tamamlama ve tadilat mevzularında kredi vermektedir. Sizler için bu bankalardan kredi alabilmeniz için lüzumlu olan şartları araştırdık.

Ev Yenileme Tadilat ve Tamirat Kredisi Veren Bankalar

Evini tadilat yaptırmak isteyenlerin başvurduğu tamirat ve tadilat kredisi ile tüm bakım, dekorasyon için lüzumlu olan gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Oturduğunuz evlerin topyekün tüm bakımını tadilatlarını bu krediler ile giderebilirsiniz. Çatı işleri, döşem, mantolama, banyo ve mutfak tadilatları için sunulan bu hususi tadilat kredilerini bankalara müracaat yaparak alabilirsiniz. Türkiye Finans, Akbank ve Ziraat bankasının ev geliştirme kredileri tamda size gore.. Konut yenileme, onarım kredileri faiz oranları ve kredi şartları aşağıdaki gibidir;

Pek çok banka tarafından konut geliştirme ve tamirat kredileri verilmektedir.

Pek fazlaca banka tarafınca konut geliştirme ve tamirat kredileri verilmektedir.

Türkiye Finans Konut Tamamlama Geliştirme Kredisi

Oturduğunuz evindeki bakım yapılacak olan tüm giderlerinizi bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Su tesisatı patladıysa su tesisatını topyekün değiştirebilir, ayrıca banyo ve mutfaktaki döşem işlemleriyle beraber parke cam pencere kapı harcamalarınızda uygun faiz oranlarıyla verilen krediyi alarak giderebilirsiniz. Türkiye finans Konut Geliştirme kredilerini % 1,39 faiz oranlarıyla 12, 24, 36 ay vadeler ile % 0,5 kredi tahsis tutarı ile veriyor. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, krediye mevzu olan alınacak ürünün proforma faturası, evin tapusu yada kat irtifak tapusu benzer biçimde belgeler ile banka şubelerinden finansman alabilirsiniz. Türkiye finans konut geliştirme kredisi için en yakın şubeyi ve kredi hesaplamalarını buradan yapabilirsiniz. Ek olarak banka hemen hemen yapım aşamasında ve eksikleri olan konut için de konut tamamlama kredisi veriyor. Konut tamamlama kredisini de tadilat bakım için alarak konutunuz dekorasyonunu bu krediler ile giderebilirsiniz.

Akbank Ev Geliştirme Kredisi

Akbank ev tadilat bakım için uygun faiz oranları ve geri ödeme kolaylıkları ile ev geliştirme kredisi veriyor. 18 yaşından büyük, gelir belgesi olan şu demek oluyor ki çalışan, ev halkının  aylık geliri kredi ödemelerinin % 50 ‘sini karşılayacak düzeyde olan kredi notu yüksek kişilere verilen krediler ile evinizin tüm onarım bakım dekorasyon işlerini bu finansman ile yapabilirsiniz. Akbank ev geliştirme kredi hesaplamalarını buradan yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Geliştirme Tadilat Kredisi

İlk yıl yalnız faiz ödemeli kredi ile oturduğunuz evin tadilat bakım giderlerini karşılayabilir gene bu kredi ile yeni ev eşyası alabilirsiniz. 120 ay vadeli olarak  ev tadilatı için verilen bu kredinin ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi alabilirsiniz. İlk senenin aylık taksit ödemelerinden faiz alınmayan bu kredi ile  onarım, bakım, tamirat ve yeni ev eşyası alabilirsiniz. Ziraat bankası konut geliştirme kredisi detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Ek olarak Ziraat bankasının verdiği inşaat tamamlama kredileri % 70 ‘i hemen hemen tamamlanmamış inşaat halindeki konutlar için verilmektedir. 120 ay vadeli olarak verilen İnşaat  tamamlama kredileri ile tamirat, ev dekorasyonu benzer biçimde giderleriniz de bu finansmanı kullanabilir eksikleri olan inşaatı tamamlayarak içinde oturmaya başlayabilirsiniz. Evinize bir tuğlada Ziraat bankasının koymasını istiyorsanız kredi bilgileri için lütfen tıklayınız.

tadilat-tamirat-kredisi

Ziraat Bankası konut geliştirme ve tadilat kredisi

Tadilat ve tamirat kredisi ile oturduğunuz evlerin bakımını tamiratını, yenilenmesi ve dekorasyon harcamalarını bu krediler ile karşılayabilirsiniz. Konut geliştirme kredileri konut yenileme yada tadilat kredisi olarak da bilinmektedir. Bankalar tüketicilerin ev tamiratını tadilatını ve bakımını yapmaları için hazırladıkları ve sundukları uygun faiz oranlarıyla verilen kredileri detaylarıyla anlattık.

Konutunuzun dış cephesini mantolama, mutfak yada banyo tesisatını değişiklik yapmak ve yenilemek kapı cam pencere benzer biçimde materyalleri değiştirerek yenilemek ve dekore etmek isteyenler bankaların  sunmuş olduğu tamirat tadilat kredileri ile tüm harcamaları karşılayabilirler. Krediler uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme kolaylıkları ile verildiğinden kolaylıkla geriye ödeyebilirsiniz.

Halkbank TOKİ kredisi bağlantısını inceleyebilirsiniz.

Kredi alırken her bankanın uygulayacağı faiz oranları değişim gösterebileceğinden detaylı olarak kredi incelemesi yapmalı toplam geri ödeme ve harcamaları ile ilgili tüm  ayrıntıları öğrenmeli ona gore ödeme planı yapmalısınız. Tadilat ve tamirat kredisi sitenizin, apartmanınızın tüm onarım gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.


About admin

Check Also

Konut Kredisini En Düşük Faizli Yapılandıran Bankalar

Konut kredisi almak isteyenlere müjde. 2020 senesinde konut kredisi faizleri düşmüştür. Ek olarak konut kredisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>