Eyfel Parfüm Bayilik Şartları Nedir?

Bir fazlaca kozmetik ürüne imza atan Eyfel, parfüm sektöründe de adını sıkça duyurmaktadır. 2020 yılı itibarı ile sıhhat bakanlığı onaylı ürünler üreten Eyfel yalnız yurt içi bayilikleri ile yetinmeyip bir fazlaca Avrupa ülkesine ihracatta bulunup bayilikler kurmuştur. Sizlerde köklü Eyfel ailesine katılmak istiyorsanız eğer şirket tarafınca istenilen şartları sağlayarak sayfamızdaki müracaat formunu doldurmanız kafi olacaktır. Eyfel parfüm bayilik şartları nedir ve franchising için izlemeniz ihtiyaç duyulan yolu aşağıda bulabilirsiniz.

Niçin Eyfel parfüm bayiliği almalıyım

Kalıcı kokusu ve varlıklı seçeneklerinin yanı sıra Eyfel parfüm bayiliğini seçmeniz için bir niçin de firmanın kozmetik sektöründe göstermiş olduğu başarıdır. Arzu etmeniz ve istenilen talepleri sağlamanız durumda kurmuş olduğunuz parfümeri dükkanınız da şirket tarafınca üretilen kozmetik ürünler olan başta deodorant, olmak suretiyle oda kokuları (7 değişik bambu çubuklu ), saç şekillendirici jöle (5 değişik parfüm aromalı kokulu) ve wax, ter koku önleyici roll-onlar sabun ( 5 değişik koku seçenekli ) ve kolonya satışları da gerçekleştirebilirsiniz.

Eyfel parfüm yazışma detayları

Türkiye ve yurt haricinde bir fazlaca satış noktasına haiz Eyfel parfümleri için yazışma adres, telefon detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Şeker pınar mahallesi, Feyzi çakmak caddesi, Ayça sokak, Numara: 27  ÇAYIROVA – KOCAELİ

Mağaza Destek Sorumlusu

Fidan İMAT

siparis@eyfelparfum.com.tr

Tel: +90-850-840-58-56 – E-posta: info@eyfelparfüm.com.tr

Eyfel parfüm bayilik başvurusu iyi mi yapılır?

Eyfel ailesine katılmanız için İnternet üstünden başvuru formunu doldurmanız ve göndermeniz kafi olacaktır. Yaptığınız Eyfel parfüm bayilik başvurusu neticesinde bulunduğunuz bölge müdürü lüzumlu ön incelemeleri sağladıktan sonrasında size formda bırakmış olduğunuz yazışma numarası üstünden dönüş sağlayarak bayilik başvurunuz ile ilgili ayrıntıları aktaracaktır. Buna nazaran şirket tarafınca belirlenen il ve ilçelerde parfümeri açmanız gerekmektedir. Yinede şirket talep edilen öteki il ve ilçeleri sizin iş planınıza nazaran değerlendirmektedir. İş planı Eyfel için en mühim kriterdir. Hazırlayacağınız iş planında bölgenin nüfus yoğunluğu ve açmak istediğiniz işletmenin işlet cadde üstünde belirtilmesi fazlaca önemlidir. Firmanın dikkat etmiş olduğu bir öteki husus da kiralanacak olan dükkanın m2 dir. Zira tutmak istediğiniz dükkanın minimum 10 m2 olması gerekmektedir.

Parfümeri kurulum maliyeti averaj ne kadardır?

Neredeyse tüm parfümeri bayilik maliyetleri aynıdır. Bayilik maliyetleri günümüz şartları ile 10 bin TL den başlamaktadır. Bulunduğunuz dükkanın büyüklüğü bakımından maliyet oranları değişim gösterecektir. En küçük ebatlarda bir dükkan tuttuğunuzu var sayarsak maliyet giderleriniz aşağıdaki benzer biçimde olacaktır.

 • Kurulan parfümeri dükkanının iç dekorasyon giderleri averaj 3 ile 4 bin TL arasından değişim gösterebilmektedir.
 • Reklam tabela ve dükkan etiket süslemeleri 2 bin TL civarlarından tutacaktır.
 • Kalan 4 ve ya 5 bin TL ile de almış olduğunuz bayilik tarafınca sağlanan ürünlerin alımları gerçekleştirilmektedir.

Kurmuş olduğunuz parfümeri dükkanı için meydana getirilen restorasyon işlemleri şirket tarafınca daha ilkin antak kalma sağlanmış dekorasyon ve reklamcılar tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Parfümeri dükkanı tutarken dikkat etmeniz gerekenler

Özellik ile belirtmemiz gerekir ki tutuğunuz yada tutacağınız dükkana restorasyon giderleri yapacağınız için mümkünse uzun vadelerde kira kontratı imzalayınız ( minimum 5 yıl ) Tutulacak olan iş yerinin kesinlikle ana cadde üstü yada halkın yoğun olarak geçmiş olduğu sokaklardan tutunuz. Dükkanın dış görünümü oldukça önemlidir. Dış cephe kompozisyon emek vermesi yaptırarak kendinize maliyet çıkarmak istemiyorsanız görsellik olarak temiz ve yeni olan dükkan seçiminde bulununuz. Gene içerideki ürünlerin daha rahat görüne bilmesi için dükkanın dış camının tavandan yere kadar olması daha uygun olacaktır.

Parfümeri kurulması için lüzumlu evraklar ve belgeler nedir?

İster bayilik ile isterse direkt kurulacak olan bir açık parfüm dükkanı için belediyelere, vergi dairelerine ve SGK – BAĞ-KUR benzer biçimde sigorta kurumlarına bazı belgeleri / evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Bunun için izlemeniz yol ise;

 1. Bağlı olduğunuz belediye ye başvurarak iş yeri kurulması için açılış belgesinin çıkarılması gerekmektedir.
 2. Vergi dairesine müracaat yapılarak vergi levhası çıkarılması gerekmektedir.
 3. Her hangi bir yerde sigortalı olarak çalışmıyor yada emekli değilseniz kesinlikle SGK yada BAĞ-KUR müracaat yaparak kendinizi ve çalışanınızın sigorta başlangıcını sağlamanız gerekmektedir.
 4. Özellik ile KOSGEB ve Esnaf Tecim Odaları tarafınca sağlanan kredi olanaklarından da istifade edebilmeniz için bağlı olduğunuz meslek odasına kayıt işlemini yapmanız gerektirme etmektedir.

Bu işlemleri gerçekleştirmek için ise aşağıdaki evrak / belgeler gerekecektir.

 • Vesikalık fotoğraf ( minimum 2 tane suret )
 • T.C. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopileri
 • Tutulan dükkanın yapı izni ve fotokopisi
 • İtfaiye tarafınca düzenlenen uygunluk belgesi

gerekmektedir. İş yeri açılışında istenilen evrakların detaylı şeklini burada bulabilirsiniz.

Eyfel parfüm yapınak / üretim hane tanıtım videosu

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>