Faturalı Hatta Kredi Veren 3 Operatör Güvenilir Mi?

Türkiye ‘de faaliyette olan 3 operatör Turkcell, Vodafone ve Avea faturalı hat sahiplerine 5.000 liraya kadar kredi verildiğini bir çoğumuz duymuşuzdur. 2020 de süregelen muhtemelen 2021 da devam edecek olan bu uygulamanın tanıtımlarını bir çoğumuz çeşitli medya araçlarında duymuşuzdur. Özellik ile Facebook şeklinde toplumsal ağlarda sıklık ile reklamlarıyla karşılaştığımız bir sürü danışmanlık şirketi uzun soluklu faturalı hatta haiz olanlara 15.000 liraya kadar kredi imkanını 6 ile 12 ay vadeli olarak verdiğini iddia etmektedir. Danışmanlık firmalarının hattınızın üstünden gerçekleştirmiş olduğu bu işlem acaba güvenilir mi ? Sizler için hem finansman firmasına hemde operatör resmi alan kişi hizmetlerini arayarak işin gerçekliğini öğrendim. Güvenli olun ki! sizlerde bu ses kaydı videosunu izledikten sonrasında dolandırıcılığı şeklinde aklınızda ki tüm endişelerden kurtulacaksınız.!

Faturalı Hatlara Kredi Dolandırıcılığı İçin Yaptığım Araştırma

Daha fazlaca dijital medya üstünden bir fazlaca dolandırıcılık haberlerini sıklık ile şahit olmamız insanları finansman mevzularında çekimserliği itmiştir. Dolayısı ile Avea yada Vodafone ile Turkcell hatta kredi verdiğini iddia edilen firmaların imkanları da büyük bir kuşku ile yaklaşılmaktadır. Hepimiz şeklinde bende ilk etaplarda bu işleme büyük bir ön yargı ile yaklaştım. Şüphelerimden ve ön yargılarımdan kurtulmak için de hem kendim hemde sizler için bir araştırma halletmeye karar verdim. Netice olarak dolandırıcılık mevzusunda net bir cevaba ulaştım. Yapmış olduğum araştırmaların ses kayıtlarını oluşturmak için asla üşenmeyip bir de cep telefonuma ”ÇAĞRI KAYDEDİCİ” programı kurdum. Hem faturalı hatta kredi verdiğini iddia etti danışmanlık firmasına hemde işin doğruluğunu teyit etmek için kullanmış olduğum hat operatörünü arayarak aklımdaki soruları sormuş oldum. Netice olarak tatminkar cevabımı da aldım.

Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar Hakkaten Dolandırıcı Mı?

Sizler ile paylaştığım videoda sizlerin de şahit olacağınız şeklinde faturalı hatta kredi veren firmalar kesinlik ile dolandırıcı değildir. Doğal olarak doğru bir şirket ile bu işlemi gerçekleştirseniz. Dolandırıcı olmadığını ben kendi kanımca vardım. Bu sebeple işlev oldukça mantıklı ve mevcud bir sistem. İşlem şu şekilde işlemektedir. Finansman danışmanlık firmaları ilk olarak Vodafone ile Turkcell ve Avea bayilikleri ile bir antak kalma yapmaktadır. Yaptıkları bu antak kalma neticesinde Gelir belgesiz kredi vermek adına sözleşmeye vardıkları müşterilerine cep telefonu alma olanağı sağlamaktadırlar. Alınan bu cep telefonunu da 6 ile 12 ay vadeler ile geri ödeme imkanı elde eden bayilerde alan kişi tarafınca alınan cep telefonunu asla açmadan bir nevi geri satın almış olur. Bu işlem esnasında hem cep telefonunu sizin için satın alan yetkili bayi hemde alan kişi temin eden danışmanlık şirketi kar paylarını alırlar. Buna bir örnek vermem gerekir ise;

 • Diyelim ki adınıza tanımlı 2.000 liraya kadar bir cep telefonu tanımlı. Bayi bunu sizden eğer kredi başvurusunu kabul ederseniz 1600 liraya satın alır. Aracı danışmanlık şirketi da adınıza tıpkı bana olduğu şeklinde 1200 lira çıkmış olduğu belirtir. Eğer sizde kabul ederseniz 2000 lirayı 12 ay taksit ile ayda 166 TL olarak geri öderseniz.

Burada minimum %20 danışmanlık şirketi minimum da %20 cep telefonu bozdurma işlemi meydana getiren bayi kazançlı çıkmaktadır. Burada ki kaybınız şu demek oluyor ki dolandırıldım diyebileceğiniz tek şey danışmanlık firmasına vermiş olduğunuz avanta dır.

Faturalı Hatta Ne Kadar Kredi Çıkar? Hesaplama!

Faturalı hatta kredi çıkması ve çıkacak ise bunun ne kadar olacağı için hesaplamalar bazı kriterler doğrultusunda sağlanmaktadır.

 1. Faturalı hatta kredi çıkması için hattın kesinlik ile faturalı olması gerekir.
 2. Faturalı hattın minimum 1 senelik olması gerekmektedir. (1500 puan ve üstü hat notunuz)
 3. Hatta çıkacak olan kredinin miktarını belirleyici en mühim husus hattın aktiflik süresidir.
 4. Gene hatta kredi miktarının ne kadar fazlaca çıkacağını belirleyici bir öteki etkende faturanın miktarı ve ödeme deki düzenliliktir.

Tüm bu belirleyici etkenlere gore adınıza tıpkı kredi notu şeklinde bir not belirlenir. Benim notum sizlerin de izleyeceğiniz şeklinde 1400 çıktı ve adıma 1200 lira kredi tanımlandı. Kendi not değerinizi ise en doğru şekilde müşterisi olduğunuz GSM bayisinden öğrene bilirsiniz.

Sizlerde danışmanlık şirketi olmadan faturalı hatta kredi alabilirsiniz

Hat sahibi olduğum Vodafone alan kişi danışmanı ile yapmış olduğum istişare sonrasında kendimin de hiçbir kredi danışmanlık firmasına bulaşmadan kredi alabileceğimi öğrendim. Bu işlemi kendimin yapmamın en büyük pozitif yanları aracı firmaya komisyon ödemek zorunda kalmamam dır. Sadece bu işlemi kendi başıma yapabilmem için benim satın alacağım teli ”KAPALI KUTU” diye adlandırılan şekilde geri alacak bir bayiyi bulmam gerekiyor. Bulunduğum yer küçük bir kasa olduğundan muhtemelen taksitli olarak alacağım telefonu değerine yakın bir halde geri alacak bir bayi bulmam birazcık zor olacak şeklinde. Fakat ben gene yapmış olduğum küçük bir emek harcama sonrasında buna da çözüm buldum. Bulmuş olduğum çözüm aslına bakarsak daha öncede sizler ile bankalar kredi-vermiyor nasil 4 aşamada acil para bulabilirim bu içerikte paylaşmış olduğum şeklinde telefonu kendim hattıma taksitli olarak alıp, ikinci el sitelerinden satmakta buldum. Hem böylece aracı olan kredi danışmanlık firmasını aradan çıkarmış olacaktım. Hemde satın alacağım telefondan kar elde edecek olan Vodafone yada Turkcell yada da Avea bayisini.! Artık uygulayacağınız yöntem size kalmış dostlar, fakat başvuruyu danışmanlık firmaları üstünden yapacaksanız lütfen güvenilir bir şirket aracılığı ile bunu halletmeye itina gösterin.!Ayrıca DESTEK DANIŞMANLIK şirketi da adıma 2800 lira çıktığını şimdi arayarak bildirdi. 12 ay vadeli olarak aylık 233 lira geri ödemeli olarak kullanacağımı belirtti. Danışmalık firmalarına gore sanırım adımıza çıkan kredi miktarı da değişiyor. Ek olarak bugün Bilecik/ Bozüyük Vodafone bayisine gittim, kendileri de aynı şekilde binlerce kişiye kredi verdiklerini belirttiler.!

GÜVENLİ OLARAK FATURALI HATTA KREDİ KULLANMAK İSTEYENLER!

Uzun çalışmalarım sonrasında sizlere TTNET dahil olmak suretiyle durağan(durgun) ev telefonu ve tüm 3 operatör faturalı hat sahipleri için GÜVENİLİR BİR FİRMA BULDUM. Bu firmanın güvenilirliğini iyi mi kontrol ettin derseniz, firmada ki dost Eskişehir ilimizde faaliyettedir. Özellik ile Eskişehir ‘in çevre illeri olan Bursa, Bilecik, Kütahya ‘da iseniz evinize kadar gelip işlemini sağlayıp kredinizi vermektedir.! Bundan daha güvenilir bir şey olabilir mi ? İşte sizlere tavsiye edeceğim dostum şirketi ve kontakt detayları.

DT Finansal danışmanlık kontakt emlak:

 • Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

60 ay vadeli anında 45.000 TL kredi cebinizde!

Artık gerekseme kredisinin vadesi 60 aya çıktı. Buda bir taraftan demek oluyor ki evvelinde aylık taksit ödemesi fazlaca olduğun dolayı alamadığınız kredi artık, rahatlık ile cebinizde.! Tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey Cep telefonu ile SMS atarak ihtiyaç kredisi yada İnternet üstünden müracaat yapmanız kafi.! Ayrıca bir de sizlere eğer 1000 puanınız var ise ve bundan dolayı kredi çekemiyorsanız bir banka ile buradan tanıştıracağım. Sizler ile tanıştıracağım bu banka 1000 puan ve üstü tüm her insana kredi vermektedir.

Sizler ile tanıştırmak istediğim bu banka Türkiye Finans Katılım Bankadır. Bankanın katılım olmasına sakın aldanmayın. 1.100 puana haiz fazlaca yakın bir arkadaşıma 60 aya varan 40.000 TL kadar finansman imkanı elde etmiştir. MART ayı için ise  bankanın uyguladığı faizler ise vadelere gore değişmektedir. Vadelere gore faiz oranlarını gösteren tablomuz ise sizler için aşağıda tanzim edilmiştir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Vadelere Bakılırsa Faiz Oran Tablosu
BANKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
T.Finans Katılım %1.03 %1.04 %1.05 %1.06 %1.06
 • 3.000 lira kredi kullanır iseniz ve bunu 12 ay vadeli olarak geri öderseniz aylık taksit tutarınız 270,54 TL olacaktır.
 • 5.000 lira için 24 ay olarak taksitli ödemeniz 242,38 TL olacaktır. Toplam size maliyeti ise 5.816,99 TL olacaktır.
 • 10.000 lira 36 ay vadeli olarak çekerseniz aylık ödemeniz 347,24 TL olacaktır. Toplam ise size maliyeti bu miktarın 12.500,72 TL olacaktır.
 • 18.000 lira 48 ayın ödemesi 503,37 TL olmaktadır.
 • 20.000 lira düşünür iseniz 60 ay olarak aylık size taksit ödemesi 478,57 TL olur ve toplamda size bu miktarın maliyeti 28.714,55 TL olacaktır.

Bu mükemmel şartlar ile düşük kredi notu olmanıza karşın sizlere finansman elde eden bankanın müracaat işlemlerini BURADAN hemen yapabilirsiniz. Deneyin ne yitik edeceksiniz😉

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>