Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Maaşını Garantiye taşıyanlara hususi 3 yıl bankadan maaş alma koşuluyla  emeklilere 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira içinde emekli maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi meydana getirecek. Bunun için maaşını Garantiye getirmek şartı var. Emekli maaşını Güvence bankasına getirenlere banka oldukca cazip fırsatlar ile hizmetler sunuyor. Maaşını kolayca Güvence en çekmek isteyenler şubelere nüfus cüzdanlarıyla beraber başvurması gerekiyor.

Bunun yanında banka SGK emeklilerine hususi gelir belgesiz otomobil kredisi, mortgage ve  % 0,99 faiz oranı ile gerekseme kredisi de veriyor. Maaş müşterilerine hususi konut, taşıt ve gerekseme kredisi faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği tarafınca meydana getirilen açıklamaya promosyon ödemeleri taahhüt verme süresi 30 haziran 2020 geçmişine kadar olan emeklilerden herhangi bir onay vermeksizin promosyon tutarlarının hesaplarına yatırılmasına karar verilmiştir..

Bankalar birliği promosyon ödemesi Açıklaması için tıklayınız.

E-devlet Banka Değiştirme ilgili yazıdan data alabilirsiniz.

garanti-bankası-emekli-promosyon

Güvence Bankası emekli promosyon

Kamu emeklilerinin maaş ödeme periyotlarına ödeme kolaylığı ile 3 ayda bir geri ödemeli pozitif yanları da sağlıyor. Emekli büyüklerimize promosyon ödemesi meydana getirecek olan Güvence bankası emekli maaş ödemelerinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Güvence bankası maaş müşterilerine hususi konuttan sağlığa çeşitli sigorta indirimleri sunuyor. % 20 indirim ile konut sigortası, % 15 indirimli Kasko sigortası,  % 10 indirimde sıhhat ve gezi sigortası, % 5 indirimde sıhhat sigortası indirim ve işsizlik sigortası avantajları sağlıyor. Sigorta ve emeklilik hizmetleri veren Güvence bankası maaş müşterisi hizmetleri buradan incelenebilir.

Emekli maaşımı taşımak  isterim diyenlere hususi

13 milyon emeklinin gözü verilecek promosyonlarda. Türkiye bankalar birliği vesilesiyle bankalar ile antak kalma sağlanıyor ve maaşını 3 yıl süresince istediği bankaya taşıyan emekliler 750 TL ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor . Bankalar emeklilerin ardında. Emekli müşterilerine hususi promosyon ödemelerini güncelleyen bankalar içinde % 166 ‘lık artışla Güvence Birinci sırada içeriyor. Sgk ile antak kalma imzalayan bankaların bir çok emekliler 500 TL ile 750 TL içinde nakit armağan vaad ederken Güvence bankası ayrıcalıklarına bir yenisi daha ekledi. Güvence bankası.1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira içinde emekli maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi meydana getirecek.  Gene banka emekli  maaşını 3 yıl süresince  Güvence BBVA’dan alma taahhüdü veren emekliler, ek ürün koşulu olmadan, 1.200 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi meydana getirecek. 

Bankalar emekli müşterilerine hususi promosyon ödemelerinin güncelleme çalışmalarını sürdürüyor. Emekli maaşını kendi bankalarına taşımak isteyenlere oldukca cazip fırsatlar sunan bankalar maaşının belirli bir katına kadar kredi imkanı sağlamakla beraber bankalar maaşını taşıyan ve 3 yıl süresince maaşını aynı  bankadan alma taahhüdünden bulunan emeklilere birinci yıl ve devamında 200 TL olmak suretiyle 900 liraya kadar çıkarılması pazarlıkları sürüyor.

Tüm bankaların kampanyalarına burada da yer verdik.

Bankalar emekli ardında

Emekli maaş ödemelerinin bankalardan yapılması bankalar için büyük bir nimet. Her yıl 125 milyon TL emekli maaş ödemelerinden nasiplenmek isteyen hususi bankalarda emekliler için hazırladıkları kampanyalar ile emeklileri kendilerine çekme hazırlığında.

Bankaların yeni hizmete  sunmuş olduğu emekli bankacılığında yoğun rekabet yaşanıyor. Her banka emeklilere hususi hazırladığı birbirinde cazip kampanyalar düzenleyen bankalar emeklileri maaşlarını kendi bankalarından almaya ikna ediyor. 12 milyon emekli olması ile bankalar emekli bankacılığı kapsamında hesap işletim tutarı muafiyeti, emeklilere hususi kredi kartı,  emeklilere hususi uygun faiz oranlı kredi imkanı, maaş ödeme periyotlarına uygun olarak 3 ayda yada aylık taksitlerde geri ödeme imkanları emeklilerin bankalara başvurularını artıran en mühim etkenler.

emekli

Bankalar emekli ardında

Maaş taşıma işlemleri için nereye başvurulur?

Yeni emekli olanların maaşları Postaneye yatırılır. Pttden hizmet almak istemeyen ve banka promosyonlarından yararlanmak isteyenler anlaşmalı olan bankalara maaş transferini gerçekleştirmeleri gereklidir. Maaş taşıma işlemlerinin iyi mi yapıldığını bilmiyorsanız aşağıda özetlemek gerekirse bilgilendirme yaptık.

Maaş taşıma işlemleri e-devlet şifresi ile yapılmaktadır. Maaşları öteki bankalara taşımak isteyenlerin kredi borcu bulunmaması gereklidir. Kredi borcu olmayan ve maaşını istediği bankaya taşımak isteyenler e-devlet şifresini PTTden alarak www.türkiye.gov.tr adresinden hangi sektörden emekli olduysa (4/aA, 4B 4C) seçilerek adres değişikliği bölümünde kolayca yapabilirler. E-devlet şifresi olmayanlar bulundukları bölgenin Toplumsal Güvenlik Kurumu il müdürlüklerine giderek kurum maaş hesabının değiştirilmesi için dilekçe vermeleri lazımdır.

E-devlet maaş değiştirme yazısından data alabilirsiniz.

Taşıma  işlemlerinin kısa kanalıyla kolayca buradan yapabilirsiniz. Maaşını taşıyanlara bir defaya mahsus olmak suretiyle promosyon ödemelerini almak için bankalardan da verileceği tarihe dair detaylı data alabilirsiniz.

Öteki bankalar

Öteki bankaların hazırlamış olduğu emekli paketleri ve promosyon ödemelerinden bahsedecek olursak; Akbank, Yapı kredi, Finansbank ,Şekerbankası, İşbankası, Vakıfbank ve ING bankasının maaş müşterilerine hususi sunmuş olduğu cazip fırsatlara aşağıda ayrı olarak yer verdik.

Akbank emekli paketi

Promosyon ödemeleri ile dikkat çeken bir öteki bankada Akbank, müşterisi olsun olmasın maaşını Akbank bünyesine taşıyan ve 3 yıl bankadan alma sözü veren emeklilere Neo kredi kartı olanlara 1 Ocak – 31 Aralık tarihleri içinde geçerli olan kampanyası ile 300 lira chip kazandırıyor. 6 ayda 50 lira olarak toplamda 300 TL promosyon ödemesi meydana getirecek olan banka emeklilerden hesap iletim tutarı almıyor. Bunun yanında yapacakları eft ve havale işlemlerini banka dışı şubelerden yapması dahil ücretsiz bir şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Akbank müşterilerin gereksinimlerine en uygun hizmet anlayışıyla kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Maaşını Akbanktan almak isteyen müşterileri şubelerine bekliyor. Akbank emekli paketi özellikleri için Tıklayınız.

İş Bankası

İş Bankasının extra bir promosyon ödemesinin olmamasının yanında maaşını taşıyanlara kredi kart ve ek kartlardan senelik hesap işletim tutarı almıyor. Bankanın verdiği kredi kartına maaşını almış olduğu ilk ayı izleyen aydan itibaren 50  lira hoşgeldin maxipuan yüklüyor ve aylık alışverişlerde yüklenen maxipuanın yüzde 20’si kadar extra puan armağan ediyor.

Şekerbank’tan 100 TL bonus armağan

% 0,90 faiz oranı ile kredi kullanımı, parasız kiralık kasa kullanımı,  kredi kartı ödenti muafiyeti,  eve teslim emekli maaş hizmeti, parasız havale ve eft işlemleri, bonus kart ile 500 TL harcamalarında  100 TL bonus KAZANDIRAN EMEKLİ kampanyası kapsamında 2400 TL ‘ ye varan promosyon ödemesi icra eden Şekerbank maaşını taşıyan emekli müşterilerine hususi maaş taşıma işlemlerinden derhal sonrasında ilk maaşının derhal arkasından armağan veriyor. Hesap işletim muafiyeti, emekliye öncelik hakkı,  eve teslim maaş hizmeti, sınırsız sayıda parasız eft ve havale işlemleri sunan bankanın öteki kampanya avantajlarını görmek için Tıklayınız.

emekli-maaşı

Maaşını taşıyana armağan puan imkanı sunuluyor.

Yapı kredi bankası 250 TL Ek Nakit ödülü vaad ediyor

Maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl bankadan alacak Bağkur, SSK ve emekli sandığından emekli müşterilerine 300 TL World puan armağan ediyor. Yapı kredi emekli bankacılığı hizmetleri, hesap işletim tutarı muafiyeti, havale ve eft parasız olması ve 3 bin TL günlük nakit çekme imkanı sunuyor. Emeklilere hususi gerekseme kredilerini ise uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile sunuyor. . 2020 Senesinde tekrardan imzalanan protokolle emeklinin 1 aylık maaşı 1.500 TL’ye kadarsa 500 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 625 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. 750 TL promosyon ödemesine ek  olarak 250 TL nakit ödül fırsatı sunan Yapı kredi bankasından  250 TL’ye varan Ek ödül kampanyasından bir tek bir kez yararlanılbilecektir.

Finansbank

QNB Finansbank; Maaşını 24 ay kendisinden alınması şartıyla 500 lira üstünde maaş ödemesi alan müşterilerine hususi 200 lira veriyor. Finansbankası emekli paketi ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıf Bankası 60 ay vadeli uygun faiz oranlarıyla 10 bin lira limitli gerekseme kredisi sağlıyor. Vakıfbankası kredi kart aidatı ve hesap işletim tutarı almıyor. Kredi kartıyla alışveriş yapanlara ilk defada 20 lira world puan yüklüyor. Vakıfbank maaş müşterisi emekli paketi özellikleri burada detaylı anlatılmış.

Ing Bank 2550 TL promosyon ödemesi meydana getirecek

İngbank bank  Emekli sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerinden maaşını taşıyan müşterilerine Turuncu extra ile 750 TL’lik harcamalara 50 TL nakit ek promosyon ödemesi verilecektir. 3 yıl süresince 50 TL toplamda 1.800 TL ye ulaşacak olan promosyon ödemeleri 2.550 TL ’yi bulacaktır.


About admin

Check Also

Emekli 2020 Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

2020 senesinde PTT, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve öteki tüm bankalarca emeklilerimize verilecek olan promosyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>