Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları

Devletimizde en fazlaca kredi kartına ek taksit imkanı sunan Güvence bankası peşin olarak yaptığınız her türlü yüklü alış verişleri bir telefonunuz ile yapılandırmaktadır. BDDK ‘nın kredi kartı taksitlendirme yasası kapsamında 72 aya kadar bonus kart ile yaptığınız alış verişleri taksitlendiren Güvence bankasına ilişkin kontakt telefon numaraları, bankanın aylara nazaran uygulamış olduğu KKDF/BSMV hariç faiz oranlarını sayfamızda güncen şekilde yer verdik.

Güvence Bankası Borç Yapılandırma 12 Ay Vadeli Yapmaktadır

Garanti bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

Güvence bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

Toplu olarak yaptığınız harcamaları bazı mağazalar kredi vade faizi ödememek için taksitlendirme imkanı sunmamaktadır. Bazı mağazaların ise sizlere sunmuş olduğu kredi taksitleri 6 ile 12 ay içinde sınırı olan olarak kalmaktadır. Bunlar tamamen BDDK kısaca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafınca resmi gazetede yer edinen yasa kapsamında yer almıştır. Devletimizde resmi gazetede BURADA ki yer alan yönetmeliğe nazaran kuyumculuk alanında kısaca almış olduğunuz bilezik, tam yada çeyrek altın şeklinde alış verişlerimiz içi en fazla 4 ay. Her türlü cep telefonu hariç elektronik alet alımları için 6 ay. Hava, deniz, kara şeklinde gezi ve sıhhat, vergi şeklinde öteki ödemeler için 9 ay vade uygulanmaktadır. Peki almış olduğunuz ev aletlerinin toplam bedeli 10.000 TL ise ve aylık taksitleri yasa gereği organik olarak 6 aya bölündüğü süre 1,666 TL düştüğünde ödem zorluğu çekecekseniz ne yapmalısınız? İşte BDDK gösterilen yasa da bankalara ek olarak meydana getirilen alış verişlere vade faiz farkı koyarak taksit imkanı sağlamasına izin vermektedir. Devletimizde Güvence bankası da müşterilerine bu olanağı tam 72 ay taksitler ile servis yapmaktadır. Bizim kişisel düşüncemiz ise evlilik yada evini yenilemek için bankadan 15.000 TL yada 20.000 TL çekip dosya bedeli, sigorta harcamaları ödemekten ise Güvence bankası kredi kartı başvurusu yaparak alış verişleri bu kart ile yapmış olup 72 ay vadeye bölerek yapılandırmak fazlaca fakat fazlaca daha mantıklı.

Güvence Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

Güvence bankası kredi kartı yapılandırma ve taksitlendirme işlemleri için her hangi bir ek ücret almamaktadır.Kredi kartı borçlarının tekrardan yapılandırılması için 25 yol seyredebilirsiniz. Bu yollar şunlardır.

  1. Bankadan bireysel gerekseme kredisini 60 ay vadeli olarak çekerek
  2. 12 ay vadeli olarak TCMB tarafınca belirlenen faiz oranları ile taksitlendirerek.

MART için bireysel banka kredisi 12 aya %1.35 faiz uygular. 24 ay vade için %1.33 uygulamakta 36 ay için ise %1.31 ve 48 ay vade için %1.23 son olarak da 60 ay vadeye %0.95 faiz uygular

Güvence Bankası 20.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
1.847,33 TL 1.009,65 TL 731,75 TL 584,49 TL 462,05 TL
Güvence Bankası 30.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
2.771,00 TL 1.514,47 TL 1.097,62 TL 876,74 TL 693,08 TL

Yapılandırma işleminin yapılabilmesi için bankaya 09:00 ile 24:00 aralarında ister taksitlendirme numarası olan 444-0-333 numarayı arayınız, isterse mesai saatleri olan 09:00 ile 17:00 aralarında şubelere başvurun ister ise belirttiğimiz numaralardan arayarak başvurunuzu yapınız. Eğer yaptığınız harcamalar 26 eylül 2020 geçmişine ise 72 aya varan taksitler ile yapılandırma yapabilir, bu tarihten sonraki alış verişlerinizi de ek olarak 12 aya kadar yapılandırabilir siniz. Yapılandırarak taksitlendirme talebinde bulunacağınız alış verişin minimum 500 TL olması gerekmektedir. Yaptığınız başvuruyu ola ki iptal etmek istiyorsanız gene aynı gün içinde saat 24:00 kadar yapmanız gerekmektedir.

Güvence Bankası Alış Veriş Taksit Erteleme Iyi mi yapılır?

Güvence bankası kredi kartı borç yapılandırma ve taksitlendirme işlemlerinin yanı sıra ödemelerde de güçlük çekenlerin imdadına işlem erteleme uygulaması ile yetişmektedir. İşlem erteme uygulaması taksitli olarak yaptığınız harcamaların ihtimaller içinde bir aylık ödemesini sağlayamadığınız durumda 3 aya kadar öteleme olanağı sunmaktadır. Böylece hem fazladan bir faiz ödemek zorunda kalmazsınız hemde KKB kredi notu değerinizi düşürmemiş olmuş olursunuz.. Bu imkanlardan da yararlanmak isteyenler 444-0-333 numaralı telefon numaraları aramaları veyahutta alış veriş yaptıkları esnada kendilerine gelen SMS gönderisini talep edilen şekilde yanıtlaması gerekmektedir.

  1. Erteleme için minimum Bonus kartlar için 50 TL
  2. Amerikan Express kart sahiplerininde 100 TL ve üstünde bir alış veriş yapmaları gerekmektedir. İ

3 aya kadar olan tüm işlem ertelemeleri için aşağıda yer edinen faiz tablosundan işlem görürsünüz.!

Güvence Bankası Ekstre Atlama Iyi mi Yapılır?

Bu ay kredi kartı borcunu ödemek istemeyip rahat bir nefes almak isteyenler kart ekstre kesim tarihlerini bir sonraki aya atabilirler. Güvence cep uygulamasının yanı sıra gene 444-0-333 numaralı telefonlardan da bu işlemi yapabilmelerin yanı sıra sisteme kayıtlı olan cep telefonları ile de SMS alanına ATLAT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazıp 3340′ a göndermeleri kâfi dir. Güvence bankasının kredi kartlarına yönelik uygulamış olduğu tüm promosyonları BURADAN güncel bir halde bulabilirsiniz.

About admin

Check Also

Kredi Kartı Limit Yükseltme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öyleki bir an geliyor ki her ne kadarda kredi kartınızın limiti yetiyor şeklinde gözükse de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>