Hakkımızda

KOSGEBKredi.Net hiçbir şirket için çalışmamakta ve hiçbir şirkete ilişik değildir. Sitemiz haber amaçlı kurulmuş kişisel bir web sitesidir. Sitede yer edinen tüm makaleler emsalsiz içeriğe haiz olmakta ve hiçbir internet adresinden alıntı yapılmamıştır. Naturel olarak hiçbir İnternet internet sayfası telif haklarından dolayı SAYFAMIZI görevli tutamaz.

KOSGEBkredi.Net olarak bankaların vermiş oldukları gerekseme, konut, vasıta,  kredisi ve bayram kredisi ile kampanyaları tertipli olarak takip edilmekte sizlere yazı ortamında bilgilendirmektedir. Bankaların vermiş oldukları faiz oranları ve dosya harcama oranların değişiklik yapma hakkı bankaya aittir olduğundan gün içinde yada anlık olarak değişen banka kredi faiz oranları ve kredi dosya harcamaları için Www.KOSGEBKredi.Net kesinlikle görevli tutulamaz.

  • Websitesinm ‘deki reklam içerikleri google reklam şirketine ilişik olup, gösterimdeki reklam içeriklerine müdahale etme şeklinde bir sitemizin imkanı bulunmamaktadır.

Sitemiz kesinlikle google politikalarına tam uyumlu olarak gösterim meydana getiren bir haber sitesidir. Site muhteviyatında bilgisayarınıza zarar verebilecek hiçbir içerik bulunmamakta ve bunun yanı sıra google reklam politikaları gereği; pornografi, kumar, sövgü, kişisel hakkı ihlali bulunmamaktadır.

İletişim bilgilerimiz:

Www.KOSGEBkredi.Net sitesine hususi olarak google reklam politikalarına uyumlu olduğu sürece reklam verebilirsiniz. Reklam vermek isteyen şirket yada şahıslar bizlere admin@finansdestegi.com adresinden ulaşabilirler.

Sitemizde T.C. yasalarına uygun bulunduğunu düşünmediğiniz herhangi bir yazı, bağlantı, video yada görsel bulunduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere 7/24 saat admin@finansdestegi.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şirket bilgilerinize karşı yanlış bir yönlendirme de bulunuyorsak eğer lütfen bizlere gene e-mail adresimizden ulaşınız, lüzumlu düzenleme gün içinde editör arkadaşlarımız tarafınca sağlanacak, gerek duyulması durumda ise ilgili yazı yayından kaldırılacaktır.

Sitemiz kesinlik ile hiçbir siyasal partiye bağlı değildir. Hiçbir siyasal partininde reklam yada propagandasının yapılmasına izin vermeyiz. Yayınlanmış olan yazılar da ki yorumlarda dahil bu kaide geçerlidir.!

ÖNEMLİ!

Kıymetli kullanıcılarımız, web sitemiz kredi imkanı sunmamaktadır. Özellik ile altını çizerek belirtmemiz gerekirse sitemiz bir tek haber  ( duyuru ) sitesidir. Bu niçin dolayıdır ki site üstünden sizler ile kredi vereceğini taahhüt eden kişilere güven etmeyiniz. Olabilecek olumsuzluklardan dolayı kesinlik ile KOSGEBKredi.net sitesi görevli değildir.

Ben kimim!

benkimim14.08.1980 tarihinde Kırşehir doğumlu 3 çocuklu bir ailenin en büyük oğluyum. Öğretim hayatım oldukça parlak geçmese de bilgisayarlar ile olan tanışmam 1993 senesinde MS-DOS ve Lotus 123 programları ile İnternet’e olan ilgim ise 1998’lerin başlarında IRC programları ile adım atmıştır. İnternet ve bilgisayarlara olan ilgim bir oldukça hobimin önüne geçmiş gençlik yıllarımı net cafeler de geçirmeme niçin olmuştur 🙂 Öyledir ki eşim ile bile İnternet cafe de tanışmış ve 2006 senesinde mutlu bir birlikteliğe merhaba demişizdir. Bilecik / Bozüyük ilçesinde ikametgah etsem de aslen Adana / Kadirli Çukur köprü köyüne kayıtlıyım dır. Bu mutlu berberliğin arkasından 2009 senesinde ilk ve kim bilir son meyvemiz olan Eylül adlı kızımız dünyaya merhaba demiştir. 2015 yılına kadar kısaca ta ki KOSGEBKredi.net sitesine kurana kadar çeşitli amatör siteler tasarlamış açıkçası çokta başarıya ulaşmış olamamışımdır. Kardeşim olarak gördüğüm bir akrabamın sektörde bana yol göstermesi ile işin seyri değişmiş ve KOSGEBKredi.net sitesini buralara kadar gelmesine vesile olmuştur. Doğruluktan taviz vermeden çizdiğim bu yolda çeşitli engebeler çıksa da bu güne kadar sitemi en iyi noktalara getirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Bundan sonrada Tanrı izin verir ise çizdiğim bu yolda güvenilir adımlar ile gideceğim.

Murat YALÇINKAYA

Logo

 

About admin

Check Also

Yardım Sayfası

Daha çok ne var ? 1 Yardım Sayfamıza Hoşgeldiniz 1.1 KOSGEB Nedir? 1.2 KOSGEB Açılımı Nedir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>