Halkbank Öğrencilere Yüksek Limitli Kredi Kartı Veriyor (GÜNCEL)

Bankalar tarafınca ailelerinden gelen paraları kolaylıkla alabilsinler diye öğrencilere masrafsız bankacılık hizmetleri kapsamında sundukları talebe hesaplarından bir tane de siz açabilirsiniz. Üniversite döneminde rahat etmek isteyenlerin çoğunlukla tercih etmiş olduğu ve cazip avantajlarla sunulan Halk Bankası talebe hesabı ile parasız para transferi havala alıp havale yapabilirsiniz. Ödemelerde sunulan extra özelliklerden yararlanarak 7/ 24 Halkbank Atm’lerinden para yatırma çekme işlemi yapabilir geniş şube ağı bulunan bankanın sunmuş olduğu avantajlar ile öğrencilik hayatınızı rahat bir halde geçirebilirsiniz.

En oldukca tercih edilen ve kullanım özelliği oldukca iyi olan Halk Bankası talebe hesabı açtırmak için lüzumlu olan ikametgah belgesi, talebe kimlik kart ve nüfus cüzdanı ile en yakın banka şubesine bu evraklar ile başvuruda bulunabilirsiniz. Halk Bankasından talebe hesabı açtırmak isteyenler banka şubelerinde yada web bankacılığı ile  müracaat edebilirler.

bank24jet

Bank jet 24

Bank24 Jet

Ülkemizin kamu bankalarından en eski olan ve hepimiz tarafınca malum Halkbank öğrencilere verdiği hizmetlerinin güncelleyerek vermeye devam ediyor. Okul hayatında da harcamalarınızı tertipli bir halde zorluk çekmeden yapabilir yükseköğrenim görürken maddi anlamda sorun yaşamadan istediğiniz benzer biçimde belirlediğiniz limitlerde harcama yapabilirsiniz. Halkbank üniversite okuyan öğrenciler için en ideal kart Halkbank Bank24 jet kart ile sunulan birbirinden güzel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Üniversite yaşamını süresince öğrencileri harcamalarını daha rahat yapabilesin diye sunulan bu kart öğrencilere avantajlar sağlıyor.

Halkbank talebe kredi kartı ile alışverişlerde şifreli ödeme, temassız ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Öğrencilerin her dönem yapacağı kira, elektrik, su yurt apart ödemeleri için karttan para çekimi yapabilir, hesap bakiyenizi öğrenerek hesaba para yatırabilirsiniz. Öğrencilerin işleri daha rahat görmeleri için beklediklerinden daha çok avantajlar bu kartta mevcuttur. Oldukca kolay bir halde talebe kartına başvurabilir en kısa sürede elinize geçecek olan talebe kartı ile alışveriş hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Avantajları

Halkbankası Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu üniversiteler olan Kayseri Erciyes, Yaşar üniversitesi, Gazi üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Ahi Evran Üniversitesi ,Hakkari Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitesi, Malatya İnönü Üniversitesi, Iğdır Üniversitesi Belediyeler, Toplumsal yardımlaşma ve TBMM benzer biçimde kurumlara verdiği kredi kartıdır. Kurumlara buradan bakabilirsiniz.

Anlaşmalı olması sebebiyle üniversiteli öğrencilerde ne olursa olsun olması sebebiyle birçok müşterisi vardır. Yalnız Gazi Üniversitesinde bile 60 bini aşkın öğrencide yemekhane de kullanılması sebebiyle birçok öğrencide mecburen olan bu kartın avantajları da saymakla bitmiyor.

öğrenci-kredi

Talebe kredi kartlarının avantajları

Üniversite öğrencilerinin Atm Bank24 Jet menüsü kullanımından vadesiz hesaplardan ve para yatırmalı Atm’lerden nakit olarak banka hesaplarına para yatırabilirler. Elektronik para özelliği olan Bank24 JET ile Visa ile anlaşmalı üye işyerlerinden şifresiz süratli yada şifreli olarak harcama yapılabilmektedir. Market, cafe, web alışveriş ve üniversite yemekhanelerinde  alışveriş yaparken kullanılan kart ile temassız ödeme yapılacaksa 35 liraya kadar süratli ödeme seçeneğinden yararlanılabilir, tüm öteki market, cafe, web harcamalarınızı şifreli olarak yapabilirsiniz.

Talebe Kartını kaybedenler ne meydana getirecek?

Halkbank Bank24 JET kartın yitik olması durumunda 444 0 400 nolu hattan alan kişi yetkilisine kartın kapatılmasına dair data verilmesi gereklidir. Müracaat yapanların kartın yitik çalıntı olması halinde ödemelere kart kapatılacaktır.

Halkbankası alan kişi hizmetleri: 0850 222 0 400 yada 444 0 400 data alabilirsiniz. İnternet sitesi üstünden hesap işlemleri menüsünden hesabınızı açabilir, gene aynı yerden kart ile ilgili daha detaylı data alabilir yada en yakın şubeye giderek kart başvurusu yapabilirsiniz. Üniversite hayatınızı daha rahat bir halde tamamlamak istiyorsanız edinmeniz ihtiyaç duyulan başlıca kartlar içinde bu kartı ilk sıraya alabilirsiniz. Öğrenciler için kredi kartı veren öteki bankalar ve kredi kartı limitleri hakkında data almak için tıklayınız.

Öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veren bankalardan biri de Yapı Kredi’ dir. Play karta 18 yaşını doldurmuş üniversite öğrencileri başvurabilirler. Sadece kaide olarak açık öğretim okuyan öğrencilerin başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebeple örgün okumak gerekiyor. 2 senelik ve 4 senelik eğitim gören öğrencilerin başvuruları kabul ediliyor. Kredi kartı üst limiti 1300 TL’ dir. Sadece öğrencilerin geliri olmadıkları için kefil yolu ile de kart başvurusunda bulunabilirler. Sadece kefilin gelir durumunu bankaya sunması gerekmektedir. T.C. kimlik belgesi, adres bildirim belgesi, talebe belgesi ile müracaat kanallarına müracaat yapabileceklerdir. Kefiller için ise T.C. kimlik belgesi fotokopisi, adres bildirim belgesi ve gelir belgesinin ibraz edilmesi gerekir.

Daha birçok banka öğrencilere kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Sadece kart limitleri genel olarak 500 TL civarındadır.


About admin

Check Also

Özel İngilizce Kursu 2020 Fiyatları

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa illerimizde yabancı dil ağırlıklı kurs veren birçok merkez yabancı dil öğrenmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>