İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Olur Mu? (60 Ay Taksitlendirme)

Banka faizleri yüksekken almış olduğunuz gerekseme kredisini faiz oranları düşmüş olduğu süre yapılandırma yapmak olur mu.? Yada çeşitli nedenler den dolayı aylık taksitlerini ödeyemediğiniz  kredilerinizi tekrardan yapılandırma yaparak iade edebileceğiniz bir duruma getirebilir misiniz.? İşte 60 aya kadar başka bankalarda mevcut tüm borçların iyi mi yapılandırıldığını özetleyen içeriğimiz.

Kredi Borcu Yapılandırma Ne Demek?

Kullanmış olduğunuz herhangi bir niçin dolayı gerekseme kredisini isterseniz yapılandırma yapabilirsiniz. Bunu yaparken aynı konut kredisindeki yapılandırması benzer biçimde bazı ödemeleri göze almanız gerekmektedir. İhtiyaç kredisinde yapılandırma yapacaksanız sizlere tavsiyem hakkaten ciddi bir sebebiniz olmasıdır. Bu sebeple gerekseme kredileri genel anlamda düşük meblağlarda çekilmiş olduğu için uzun yada kısa vadede meydana getirilen yapılandırma pek kendisini kurtarmayacaktır. Genel anlamda gerekseme kredilerindeki yapılandırmalar bireylerin taksitlerini ödemekte zorlandığı süre yada kredi kartı borcu ve öteki bankalara olan borçların bir araya getirilmesi için yapılmaktadır. Tek bir yere borcum olsun mantığı Türk halkında oldukça yaygındır. Bankalar bu işlemleri seve seve yapmaktadırlar, bunun en büyük sebebi bu işlemi icra eden memurun alacağı prim bankanın da kazanacağı işlem tutarı ve faiz getirisidir. Bu sebeplerin herhangi biri için gerekseme kredinizi yapılandırma yaparken lütfen aşağıdaki önerilerimizi dikkate alınız!

1- Yapılandırma Yapmak İstediğiniz Bankayı Doğru Seçin!

Herhangi bir nedenden dolayı gerekseme kredinizi yapılandırır iken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan biri yapılandırma yapacağınız bankanın kredi faiz oranlarıdır. Neredeyse tüm bankaların gerekseme kredisi vadeleri genel anlamda aynıdır, bir bir çok 60 ay taksit ile müşterilerine gerekseme kredisi vermektedir. Lakin kredi faiz oranları aynı değildir.! Bunun için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan bizce borçlarınızı bir araya toplayacağınız bankanın faiz oranlarıdır. Faiz oranlarının yanı sıra bir öteki dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan ise daha önceleri dosya harcaması olarak malum şimdi ise yeni adı işlem tutarı olarak hortlayan harcama dır. Öyledir ki! kredi faiz oranları düşük olsa bile bazı bankaların işlem ücretleri oldukça yüksektir. Kısacası bankaların sayı oyunlarına gelmeyiniz!

2- Aylık Hakikaten Ödeye Bileceğiniz Sayıları Belirleyin!

İhtiyaç kredisinin yapılandırmaya gitmenin en büyük sebebi borçların aylık taksitlerinin tertipli bir halde ödenememesidir. Bu yüzden tüm borçları kapatıp yeninden yapılandırma için ne olursa olsun en iyi 6 borç kapatma kredisi veren bankalar araştırmasını dikkatli bir halde yapmamız gerekir. Doğru finansmanı belirledikten sonrasında da aylık olarak hakkaten ödeye bileceğimiz rakama gore borç yapılandırmaya gitmek ileri de tekrardan doğacak sıkıntıların yaşanmadan önüne geçmek için fazlaca önemlidir.

3- Kredi Kartlarının Borçlarını’da Kapatmayı Düşünün?

Kredi kartlarının aylık taksit ödemelerini de yapılandırma kapsamında kapatmayı düşünün. Bu sebeple kredi kartlarının da aylık taksit ödemeleri sizleri ciddi sıkıntılara soka bilmektedir. Hazır tüm borçları yapılandırmaya çıkmışken aynı yada değişik bankalarda bu işlemi gerçekleştirmeden ilkin ne olursa olsun kredi kartlarınızın da borçlarını kapatmayı düşünün derim.!

Kredi Yapılandırma İşlemi Iyi mi Yapılır?

İhtiyaç kredisi yapılandırma olurmu

İhtiyaç kredisi yapılandırma olur mu

Artık gerekseme kredisi için yapılandırmayı iyice kafamıza koyduk ve bankamızı belirledikten sonrasında geri kalan yapılması ihtiyaç duyulan başvurunun yapılmasıdır. Eğer kredi notunuz yüksek ve elden tüm borçlarınızı kapatarak yapılandırma yapmak istiyorsanız İnternet üstünden kampanyaları takip ederek bunu yapabilirsiniz. Kredi notunuz ikinci bir gerekseme kredisi başvurusunu kaldırmayacak ise o süre mecburen banka şubesine gitmeniz gerekmektedir! Peki niçin. ? Bu sebeple öteki bankalardaki ilk olarak borçlarınızı banka yetkilisi sistem ağı üstünden kapatması gerekmektedir. Bu siz olamadan kısaca onay imzalarınız olmadan olmayacak bir işlem olduğundan ne olursa olsun banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Kredi kartı borçlarınız ise maalesef banka yetkilisi tarafınca kapatılması birazcık zor olsa gerek. Bunu yapılandırma için çekmiş olduğunuz kredi ile elden yapmanız gerekmektedir. Bazı kredi kartların aidatları öncesinden ödemeye kapalı olabilir ve bazı gerekseme kredilerinden erken ödeme cezaları olabilmektedir. Lütfen bu tarz şeyleri da gerekseme kredisi yapılandırma işlemine başlamadan ilkin sorgulayınız.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Vakıfbank İmkanları Nedir?

İhtiyaç kredisi yapılandırma için sizlere kesinlik ile bir devlet bankası olan Vakıfbank’ı tavsiye ederim. Bunun sebebi ise şüphesiz ki bankanın cazip faiz imkanlarıdır. Yapılandırma yapacağınız kullanmış olduğunuz kredi ister Vakıfbank’dan olsun ister ise olmasın yinede bankanın yapılandırma olanaklarından yararlana bilirsiniz. Yapılandırma için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey başvurunuzu Vakıfbank şubesine direkt yapmanızdır. Banka borçlu olduğunuz krediye ilişkin banka ile sizin yerinize irtibata geçerek aşağıdaki faiz imkanları ile ödeme koşulları ile yapılandırma işlemlerinizi elde edecektir. Vakıfbank 60 Ay Vadeli Kredi Yapılandırmada 1 Numara dememin sebebi sizlerde aşağıdaki faiz hesaplamasında %1.05 faiz oranı ile görünce bana hak vereceksiniz!

VAKIFBANK 100.000 TL Örnek Yapılandırma Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
9.031,49 TL 4.854,37 TL 3.472,41 TL 2.789,16 TL 2.385,30 TL

Detaylı bilgiyi ücretsiz bir şekilde Vakıfbank satın alan hizmetleri hattı olan 0-850-222-07-24 numaralardan da öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Yapılandırma (60 Ay Vadeli)

Vakıfbank benzer biçimde kredi yapılandırma işlemi için sizlere tavsiye edeceğim öteki bir bankamızda Ziraat bankasıdır. Nerede ise aynı faiz imkanları ile 60 ay vadeli gerekseme kredisi yapılandırma işlemleri için Ziraat’ten yararlana bilirsiniz. Ziraat Bankası Esnaf Kredisinin Faiz Oranları Ne Kadar? bulunduğunu iyi mi ise aylık olarak sizler ile paylaşıyor isek yapılandırma faiz oranlarını da gene bu başlık altında tertipli olarak yer vermeye devam ediyoruz. İşte Ziraat bankasının 12 den başlayıp 60 aya kadar %1.05 faiz oranları ile yapılandırma hesaplaması.

Ziraat Bankası 50.000 TL Örnek Yapılandırma Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
4.515,75 TL 2.427,18 TL 1.736,21 TL 1.394,58 TL 1.192,65 TL

Ziraat bankası kredi yapılandırma için informasyon alacağınız satın alan hizmetleri telefon numarası ise; 444-00-00 yada 0850-220-00-00 ‘dır.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma 72 Ay Oluyor Mu?

Dostlar özellik ile lütfen İnternet sitelerinde gördüğünüz her habere inanmayın. Bir çok İnternet siteleri kullanıcı çekmek adına ne yazık ki sizlere yanlış haberler vermektedir. Bu yalan ve yanlış haberlerin bir tanesi de gerekseme kredisi yapılandırma 72 ay olacağıdır. Bu haberin doğrusu sizin de aşağıda kullanıcı tecrübe sonrası yorumlardan da anlaşılacağı benzer biçimde günü geçmiş kredi kartlarının 72 ay yapılandırılmasıdır.!

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma 72 Ay Oluyor Mu

Mevzumuz ile ilgili olduğundan sizlere bu yalan ve yanlış habere açıklık getirmek istedim.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>