İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler (EN YÜKSEK FİYAT)

Saç satma işi günümüzde bayanların ek gelir elde edebileceği işlerden biri olmuş ve fazlaca yaygınlaşmıştır. Sıhhatli ve aranan uzunluktaki saçlara haiz olanlar toplumsal medyadan ve civarlarındaki kuaförler aracılığı ile saç satabileceği bölgeleri araştırmaktadırlar. Saç uzun sürede uzadığı için bayanlar saçlarını iyi fiyatlara satmak istemektedir. Son zamanlarda sıkça rastlar olduğumuz organik ve organik terimleri artık kuaförler ve perukçular tarafınca da kullanılmaya adım atmıştır. Postiş, takma kahkül, kaynak, çıt çıt vb. şekillerde saçlarına ek yapmak isteyenler fiyatlarına karşın gerçek saç tercih etmektedir. Bu hem saça organik bir görünüm kazandırmakta hem de sıhhat açısından elverişli olmaktadır. Sizde saçlarınızı satarak 1000- 1500 TL. tutarında bir gelir elde edebilirsiniz. Saçımı satmak istiyorum diyen bayanlar artık kendi bölgelerinde ne olursa olsun bir kuaför bulabiliyor. Bahsettiğimiz fiyat kilo başı fiyatıdır ve bu işle ilgilenen bölgeler genel olarak hep aynı aralıkta ücretler talep ederler. Yüksek meblağlarla saçlarınızı satın almak isteyenlerin verdiği ilanlara saygınlık etmeyiniz ve onlarla iletişime geçmeyiz. Sizler için perukçuların aramış olduğu saç özelliklerini ve İstanbul’ da saçlarınızı satarak gelir elde edebileceğiniz bölgeleri araştırdık.

uzun-saç

Kuaför ve saç alan bölgelere saçınızı satmak istiyorsanız saç uzunluğunuz minimum 60 santimetre olmalıdır.

Saçlarınızda Aranacak Kriterler

Kuaför ve perukçular saç alımlarında duyarlı davranırlar. Şundan dolayı saçta aradıkları bazı kriterler vardır ve bu kriterlere nazaran değerlendirme yaparlar. Sağlıksız, kabarık, kırık saçlarınız var ise muhtemelen tercih edilmezsiniz. Aranan kriterler şunlardır;

  • Saçlarınızın organik bir görünümde olması fiyatı pozitif yönde etkileyen faktörlerdendir. Eğer boyalı bir saça sahipseniz tahminen tarafınıza daha azca ücret ödenecektir.
  • Saçların uzunluğu en mühim etkenlerden biridir. Saçınız ne kadar uzunsa fiyatı da o denli iyi olacaktır. Kuaförlere saç satmak isterseniz  sizden istenen uzunluk minimum 60 santimetre olacaktır. Bu uzunlukta bir saça sahipseniz saçınızın durumu da göz önünde bulundurularak size iyi bir fiyat sunulacaktır.
  • Saçlarınızın uçlarındaki görünüm de mühim kriterler içinde olacaktır. Uçları kırık bir saça sahipseniz bu kırıkları almak için kesim yapıldığında saçınızın boyutu kısalacaktır. Bundan dolayı tarafınıza teklif edilen miktar da azca olacaktır.
  • Saç satın alırken kuaförlerin dikkat etmiş olduğu öteki bir kriter de renktir. Eğer saçlarınız boyalı değilse ve nadir görülen renklerden birine sahipseniz size yüksek bir miktar sunmaları ihtimaller içindedir. Siyah saç rengi daha azca para ederken, sarı ve kahverengi tonlarında bir saça sahipseniz size iyi bir teklif sunulacaktır.

Ek olarak saçlarınızı tahta taraklarla taramanız saçlarınızın kabarmasını ve kırılmasını engelleyecektir. Gündelik yaşam koşulları ve sigara şeklinde alışkanlıklar da saç sağlığına negatif tesir eden faktörlerdendir. Sık sık fön makinesi kullanmak ve saçları yüksek ısıya maruz bırakmak da saçlarınıza sağlıksız bir görüntü kazandıracaktır. Bundan dolayı fazlaca fazla düzleştirici ve saç maşası kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere

Saçınızı satmak isteyip de iyi mi bir  yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız bu adımları incelemenizde yarar var. Ilk olarak saç alımı yapanlar toplumsal medya uygulamaları aracılığı ile ilanlar bırakırlar ya da web sitelerinden saç alımı yaptıklarının duyurularını yaparlar. Bu araştırmayı web üstünden yaparak saçlarınızı pazarlayabilirsiniz. Fiyat mevzusunda antak kalma yaptığınız taktirde saçlarınızı kargoladığınzda hesabınıza para yatırmak sureti ile size ödeme yapabilirler. Bulunduğunuz il ya da ilçede saç satılan alan kuaförler var ise onlarla iletişime geçerek ödemenizi nakit alabilirsiniz. Saçlarınızı evvelinde kendiniz kesmişseniz gene bu kuaför salonlarına götürerek ödemenizi elden alabilirsiniz. Ek olarak İstanbul haricinde ikamet edenler için güncel olarak adresler ve saç satın alan kuaförler sıralaması hazırladık.

 

perukçu

İstanbul’ da saçlarınızı satabileceğiniz birçok kuaför ya da perukçu mevcuttur.

İstanbul’ da Saç Satabileceğiniz Bölgeler

İstanbul’da saçlarınıza talip olabilecek birçok perukçu ya da kuaför bulunmaktadır. Bu şahıslar numaralarını internetten yazarak Whatsapp üstünden yazışma kurmanızı beklerler. Eğer adresleri bulunuyorsa sizde bu adresleri ziyaret ederek saçlarınızı pazarlayabilirsiniz. İstanbul’ da saçlarınızı satabileceğiniz bölgeleri sizler için araştırdık. Bilhassa bölme bölgesinde organik saçlarınıza talip olacak bir fazlaca perukçu vardır. Aşağıda yer edinen kuaförler bölgenin popüler ve kaliteli kuaförleri olup, bir kısmı saç alım satımı yaparlar.

Paradise Kuaför

Adres: Ukela Caddesi Yıldızay Apartmanı Numara: 24 A Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 658 96 99 – 0532 434 00

Long Hair:

Detaylı informasyon için tıklayınız.

Adres: Yeşilkent Mahallesi 34515 Esenler İstanbul

Telefon: 0506 263 75

Alice Hanımefendi Kuaförü

Adres: Batı Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Okmen İş merkezi Daire No: 39 Pendik İstanbul

Telefon: 0216 390 44

Deniz Hanımefendi Kuaförü

Adres: Ataköy 7- 8 -9 ve 10. Kısım Mahallesi Martı Sitesi Bakırköy İstanbul

Telefon: 0 

kaynak

Saçlarınız organik saç talep eden müşterilerin hizmetine sunulacaktır.

Kuaför Sabahat

Tarafınca her türlü saç hizmeti verilmektedir.

Adres: Osmaniye Mahallesi Yeşil Su Sokak Numara: 18 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 542 70

Baby Face Kuaför

Adres: İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak Numara: 7 Kat Numarası: 2 Beyoğlu İstanbul Telefon: 0212 249 49 17

Galata No5 Kuaför

Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Caddesi Numara: 5A Beyoğlu İstanbul Telefon: 0212 293 22 52

Ek olarak web sitesinde bulunan yazışma formunu doldurup kuaförle iletişime geçerek de saç tutarları ile ilgili informasyon alabilirsiniz.

Nurettin Aydın

Adres: Suadiye Mahallesi Çolak İsmail Sokak Faikbey Apartmanı Numara: 2 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 409

Nurettin Aydın’ın youtube kanalı aracılığı ile de informasyon alabilirsiniz. 50 ila 90 santimetre saçları satın almaya taliptir.

Medcezir Saç Kaynak Merkezi

Rıdvan Yesir saç kaynak merkezinin sahibidir. Eğer aranan kriterlere sahipseniz vereceğimiz numaralardan yazışma sağlayabilirsiniz. Saç kaynak, boncuk kaynak, çıt çıt ve postiş meydana getirilen merkez buluşma sistemi ile iş koşturmacasındadır. Haftanın tüm günleri saat 09.00 dan 22.00 a kadar etkinlik göstermektedir.

Adres: Cafer Ağa Mahallesi Serasker Caddesi Pavlonya Sokak Örsan İş Merkezi Numara: 23 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 22 / 0541 545 24

Bölme Peruk

Hakiki saçların alış ve satış yapıldığı bu sayfadan detaylı informasyon alabilirsiniz.

Adres: Pempeay Sokak İncirli Numara: 25 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 543 12 21

İsmet Peruk

1961 yılından beri Peruk sektöründe hizmet veren şirket, gerçek saç alım ve satımı yapmaktadır. Her renk ürün mevcut olup %100 organik saç satmaktadır.

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Pelesenk Sokak Numara: 2 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0553 684 60 – 0212 238

Ek olarak web sayfasında bulunan yazışma formunu doldurarak da sual işaretlerinize yanıt almanız mümkün olacaktır.

ismat-peruk

Saçlarınızı satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aytuğ Peruk

Aytuğ Peruk her renk ve uzunluktaki saçı almaktadır. Saçlarınız kısa perukların yapımında da kullanılabilir. Organik saçlardan meydana getirilen perukları incelemek için tıklayınız.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi Tarlabaşı Caddesi Numara: 28 Beyoğlu Bölme İstanbul

Telefon: 0212 253  – 0532 261

Prens Peruk

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Numara: 24 Kasımpaşa Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 361 00 34

Platin Peruk Galerisi

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Numara 134 Tepebaşı Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 235

İdil Peruk

Adres: Sakız Ağacı Caddesi Numara: 43 Sakız Ağacı Taksi Durağı Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 64 26

Armağan Peruk

Adres: İstiklal Caddesi Halep Pasajı Daire: 89 Numara: 62 Hüseyin Ağa Mahallesi Bölme İstanbul

Telefon: 0212 243

Bölme peruk saç deposu merkezinin sizler için hazırladığı videoyu seyredebilirsiniz.

Saçlarınızı satmak istiyorsanız yukarıda yazışma bilgilerini verdiğimiz kuaförlerle görüşerek iletişime geçebilir, size en uygun fiyatı verecek olan kuaför ya da perukçu ile anlaşabilirsiniz. Her mevzuda olduğu şeklinde bu mevzuda da fena niyetli kişiler olacaktır. Onlara saygınlık etmeyiniz. Hep beraberce kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.


About admin

Check Also

Dolar Düştü Fiyatlar Neden Düşmüyor? 2020 Tahminleri

Ağustos ayında yükselen kur ile beraber dolarda yaşanmış olan artış fiyatlara da yansıdı. 7 lirayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>