Kahve Dünyası Bayilik Franchising Koşulları ve Fiyat Bedeli

Kahve hayatına damgasını vuran ve vermiş olduğu bayilikler, franchising hizmeti ile yalnız ülke genelinde değil tüm Avrupa’ya adını duyuran markanın bir parçası olmak istemez misiniz? Girişimciler için özellik ile kapalı avmlerinde en karlı bayilikler içinde yer kahve dünyası franchising şartları ve merkeze ilişik yazışma bilgilerini sizler için sayfamızda yer verdik. Bulunduğunuz il yada ilçede kapalı bir alana kahve yada sıcak içecek üstüne durak ve dükkan açmak isteyenler için bayilik yada franchising veren tüm firmaları tek bir sayfada sizler için topladık. Şartları ve konsepti size en uygun olan şirket ile irtibata geçebilir geleceğe dair yatırımlar yapabilirsiniz.

AVM (Alış veriş merkezleri) lere kahve üstüne yatırım yapmak ne kadar doğrudur?

Herhangi bir firmanın kahve bayiliği yada franchising sistemine dahil olmadan ilkin gelin isterseniz sektörü bir yakından ele alalım. Kahve sektörü bilhassa kapalı alış veriş merkezlerin çoğalması ile halka daha yakın olmuş artık seyahat esnasında bile bir oldukca mola alanlarından karşıma çıkmaktadır. Bir oldukca boyutta yapmış oldukları servis ile her kesime hitap eden sektör yalnız kahve satmak ile yetinmeyip yanına ilaveten kahvenin amca oğulları dediğimiz nestcafe,  cappuccino, esperesso damla sakızlı yada fındıklı kahve seçenekleri ve gene ilaveten sıcak içecekler olan salep, sıcak çikolata, çay benzer biçimde bir oldukca ürün yelpazesi ile cirolarını çoğaltma yoluna gitmiştir. Hatta sıcak içecekler ile yetinmek ile kalmayan bazı firmalar ise çikolata, lokum, dondurma, unlu mamuller ile tüketicinin karşına çıkmış armağan paket hizmeti sahil sunmaktadır. Tüm bu saydıklarımız ve daha sayamadıklarımız bir oldukca ürün sektörde yer edinen girişimcilerin direkt cirolarını artırmıştır. Küçük alanlarda oldukca para kazanmak isteyenler için yapılabilecek en karlı yatırımlar içinde gördüğümüz kahve durakları kesinlik ile iyi bir yatırım fırsatıdır!

Sizin için çektiğimiz kısa videoda da gördüğünüz benzer biçimde bir alış veriş merkezine kurulan kahve durağında çocuklardan yaşlısına kadar hitap eden ürünler sergilenmekte adeta çalışanın hareket edemeyeceği kadar oldukca ürün sergilenmektedir 🙂 Şimdi sizler sektörün rağbet görmesi ile kahve adı altında oluşan firmaların müracaat adreslerini ve yazışma bilgilerini vereceğiz. Şartlar firmaya bakılırsa değişim göstermektedir. Bütçenize en uygun firmayı belirleyerek ve birazda cesaretinizi biriktirerek bizce oldukca karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Kahve deryası bayilik başvurusu adresleri ve şartları

Kahve bayiliği almak isteyenlere tamamen ücretsiz bir şekilde verilen franchising hizmetinden tüm girişimciler rahatlık ile yararlanabilirler. Uzman mühendisleri tarafınca anahtar teslim olarak kahve deryası bayiliğini size teslim eden şirket minimum 80 m2 alan istemektedir. Mağaza içi ve dışı anlaşmalı olunan reklamcılar tarafınca yapılır ve işletmede kullanılan ekipmanlar istenilen şartlarda olması gerekmektedir. Minimum %30 en fazla ürüne bakılırsa %100 kar ile kahve deryası bayisi olmak için BURADA yer edinen biçim üstünden başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Telefon üstünden bayilik hakkında detaylı informasyon almak isteyenler 0-533-440-33-14 numara ile bağlantı kurabilirler.

Fine coffee bayilik başvuruları hakkında

fine kahve bayilik başvurusu hakkındaKahve ve sıcak içecek tüketiminde adını duyuran bir öteki firmada Fine Coffe dır. Bursa merkezli olan Fine Coffe da ailesini genişletmek adına franchising ve bayilik vermektedir. İçeriğinde bir oldukca kuru yemiş ürünü de barından marka varlıklı konsepti ile iyi bir yatırım olarak göze çarpmaktadır. Bitkisel ve tropik çaylar Fine Cofee markasını öteki firmalardan kim bilir ayırt edilen en büyük özelliği olarak gözükmektedir. Öteki firmalar benzer biçimde anahtar teslim iş yerinizi teslim eden Fine Coffe bayisi olmak için ilk olarak BURADA yer edinen müracaat formunu doldurmanız gerekmektedir. Müracaat formu ilgili departmana varması ile beraber sizin ile bağlantı kurularak detaylı bilgiler verilmektedir. Telefon aracılığı ile firmayla yazışma oluşturmak isteyenler ise 0-224-223-22-11 numarayı arayabilirler.

Öteki bayilik veren kahve firmaları

Geniş bir pazara haiz olması sebebi ile bir oldukca firmanın yatırım yapmış olduğu kahve sektöründe yer edinen öteki firmaların detayları aşağıdaki gibidir.

Demlik tel: 0-212-215-25-95

Point Cafe tel: 0-224-222-44-11

Badegah dibek kahvesi tel: 0-224-223-58-59

Kahve durağı tel: 444-3-975

Kahve doğası telefon: 0232 373 13 14

Yukarıda yer edinen yazışma detayları üstünden de müracaat yaparak bayilik koşulları hakkında informasyon alabilir makul bedeller ile kahve hayatına katılabilirsiniz.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>