Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi

Müjde..! emekli maaşı alan tüm SGK yada emekli sandığı mensubu işgören emeklilerine 60.000 liraya kadar 60 ay vadeli kredi çıkartıyoruz. Evet, oldukca doğru duydunuz.! İster icralık durumda olun, isterseniz de bankaların kara listedeki arşivinde yer alın, bir telefon ile 5 yıl ödemeli olarak 60 bin liraya kadar bireysel gereksinim krediniz 2020 da güvenli bir halde cebinizde! Üstelik, Bursa başta olmak suretiyle Eskişehir, Bilecik ve Kütahya ‘da ikametgah eden emeklilerin ayaklarına kadar gelip, kredi işlemlerini hallediyoruz.!

Emekliler Niçin Bankalardan Kredi Alamaz, Çözümü Nedir?

Bankalardan emeklilerin kredi alamamasının bir oldukca sebebi vardır. Bu sebeplerin en başlangıcında ne yazık ki kara listede olmalarıdır.! Onun haricinde ise mevcut kredi ödemeleri devam etmeleri yüzünden de bir oldukca emeklimiz ne yazık ki bankalardan kredi alamaz.! Açık olmak gerekir ise, bu iki sebepten bir tanesi sizde mevcut ise, hiçbir banka size kredi vermeye yanaşmayacaktır.! İnternet üstünde görmüş olduğunuz tüm işte, icralık olan emekliye kredi veren bankalar filan hepsi tamamen düzmecedir. Asla bir banka,

 • Kredi notunuz düşük ise (1499 puan altında)
 • Kredi kartı ödemesi yada kredi borcunuzdan dolayı icralık olduysanız.
 • Herhangi bir bankada krediniz bulunuyor ve ödemeleri maaşının %50 sini geçmiş ise

Bankalardan bir emekli SAĞLAM BİR KEFALET SAĞLAMADAN kredi kullanamaz.! Çözümü nedir diye sorar iseniz, bankalardan kredi alabilmeleri için tüm borçlarını kapatıp, KKB Findeks kredi notun hızlı yükseltme taktikleri ‘ne dahil müracaat yapsalar, sicillerine yansıması minimum 5 yıla mahal olur.! Peki, bu durumda olan emekliler iyi mi kredi bulabilirler.!

Emekliler Faturalı Hat Üstünden Kredi Kullana Bilirsiniz!

Kıymetli emekliler, sizlere yalan haber atıp yok efendim PTT yada Finansbank sicili bozuk icralık olanlara kredi veriyor deyip kandıramayız. Bu hem etik hemde insanı olarak bizlere yakışmaz. Fakat.! Kara listede yada icralık durumda dahi olsanız sizlere bahsedeceğimiz taktikler ile rahatlık ile 1.000 liradan başlayıp 60.000 liraya kadar krediye kavuşturabiliriz.

 • 1 ile 12 ay vadeli olarak faturalı TTNET yada durağan(durgun) hat yada herhangi bir 3 GSM operatör üstünden 5.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.
 • 60 ay vadeli olarak ise size tavsiye edeceğimiz danışmalık firmasının kefaleti ile 60.000 liraya kadar icralık dahi olsanız kredinizi alabilirsiniz.

Bu iki yoldan limit ve geri ödeme vadesi olarak hangisini tercih ediyorsanız, yalnız tek yapmanız ihtiyaç duyulan DT Finansal Danışmanlık Hizmeti veren şirket ile irtibata geçmenizdir.

 • Direkt Cep telefon numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33 ‘tür.

Firmanın ana merkezi Eskişehir/Odun pazarın ‘da yer verilmiştir. Bu niçin ile şirket yetkileri başvurularınızı eğer çevre illerden Kütahya, Bilecik ve Bursa/İnegöl ‘den yapmanız halinde sizin yanınıza kadar gelip işlemlerini sağlamaktadırlar.!

Emekliler, Ucuza Kredi Alacağım Derken Dolandırılmayın!

Özellik ile ne yazık ki İnternet üstünden bir oldukca dolandırıcılık şekilleri türemiştir. Aslına bakarsanız zor durumda olan yurttaşlarımıza bir oldukca şirket özellik ile senetle para veren yerler tarafınca dolandırdığına tanık olmuşumdur. Dolandırılmamak için;

 1. Asla, senetle kredi veriyoruz diyen firmalara PEŞİN ÖDEME YAPMAYINIZ.!!!!!!! Bunu bin kere söylememize karşın hala yapanlar var.
 2. Kredi komisyon ödemesini şirket kullanacağınız kredinin içinden kesmesini talep ediniz.!
 3. Kesinlik ile size gönderilen PTT yada  herhangi bir kargo şirketi ile dosyaları alıp ödeme yapmayınız.!

Eğer bu uyarımızı dikkate alırsanız, dolandırılma ihtimaliniz nerede ise sıfıra düşecektir. Ayrıca faturalı hatlara kredi veren 3 GSM firması güvenli mi diye merak edenler için daha ilkin video ve ses kaydı oluşturmuştum, lütfen bir göz atınız.

Emeklilere fatura üzerinden kredi veren bazı adresler

Emeklilere satmaca üstünden kredi veren bazı adresler

İcralık Emekliye Kredi İstanbul, İzmir Adresleri

İcralık duruma düşmüş emekli vatandaşlar durağan(durgun) yada cep telefonu faturalı hatları üstünden bir oldukca firmadan kredi kullanabilir. Özellik ile İstanbul ve İzmir illerimiz için Faturalı hat üstünden bana 10.000 liraya kadar olan para işimi gören emekliler var ise sizlere vereceğim bu numaraları arayarak hattınıza tanılı aleti öğrenebilirsiniz. Hemen sonra ise 12 ay vadeli olarak  satın alacağınız cep telefonu istediğiniz telefoncuya küçük bir komisyon karşılığında pazarlaya bilirsiniz.

Vodafone Faturalılar;

 • İstanbul: Arden Aka İletişim: Sinanpaşa Mahallesi Hasfırın Caddesi Sinanpaşa İş Merkezi No:5/216 / ÜSKÜDAR / Tel: 0-212-261-58-04
 • Ankara: Arslarnlar Bilişim: Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Meltem Sokak Numara: 13/B Sincan / Tel: 0-850-420-05-42
 • Adana: As-Tel Telekom: Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Mns Plaza No:48 B2 Blok No:102 Seyhan/ Tel: 0-322-459-59-22

Turkcell Faturalı:

 • Başarı Ankara: Sakarya caddesi Numara: 1/8 Çankaya / Tel: 0-312-430-56-65
 • Antalya: Teleses Telekom: 5M MIGROS AVM meltem mahallesi 100. Yıl bulvarı Numara: 35/C / Konyaaltı

Bu adreslerden de faturalarının üstüne kredi kullana bilirsiniz, (Lütfen müracaat etmeden ilkin data almak için ilgili adresi arayınız.!)

HSBC Bankası özellik ile yaş sorunundan dolayı kredi kullanmayan emeklilere ayrı bir hitap etmektedir. Banka 36 ay olarak emekli müşterilerine aylık %1.19 faiz uygularken 37 ile 60 ay arasına ise ayda %1.24 faiz uygulamaktadır.

HSBC Emeklilere Hususi Kredi
Miktar 12 Ay 24 Ay 60 Ay
10.000 TL 912,69 TL 495,08 TL 253,15 TL
20.000 TL 1.825,39 TL 990,15 TL 506,30 TL
30.000 TL 2.738,08 TL 1.485,23 TL 759,45 TL

HSBC bankası bulunduğunuz ilçede yer almasa bile İnternet üstünden başvuru işlemlerinizi kolaylık ile sağlaya bilirsiniz.About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>