Kayıpsız En Karlı Avro Dolar Bozdurma Yerleri Nerelerdir?

Bugün elimde olan 400 avroyu bozdurmak için gittiğim İş bankası şubesinde ortalama olarak 152 lira kayıpsız olarak en karlı şekilde iyi mi euro Türk lirasına çevireceğimi öğrendim. Yalnız ekstradan ayırdığım 20 dakika sure ile 7.12 liradan bozulacak olan 400 avrom 7.38 liradan TL’ye çevirdim. Bu yöntem Amerikan USD kısaca dolar içinde geçerli olacağı için asla boşuna kuyumcular dahil bankacılara avanta yedirmeyin derim. Doğal olarak bozulacak olan döviz miktarı arttıkça aradaki kaybınız fazlaca daha çok artacağı için birazdan sizlere bahsedeceği yöntem dahilinde bozdurma işlemi sağlamanızı tavsiye ederim.

Kayıpsız olarak birikmiş olan dövizlerinizi Türk lirasına çevirebilmek sizin elinizde!

Kuyumcuların ve bankaların dolar yada avro bozumunda ne kadar çıkarcı olduğu bugün bizzat tanık oldum. Elimde olan 400 avroyu bozdurmak için kuyumcuya gittiğimde düzgüsel alış kuru 7.38 olan avroyu kuyumcular 7 liraya almaya kalktı. 1 avroda 38 kuruşluk fark bana yuh dedirtti. Bir düşünün 1000 avroda 380 lira kar elde ediyorlar. Doğal olarak meblağ artıkça bu kar oranı da artıyor. Para bak kar payına bak! Doğal olarak bu kar oranı bankalarda da neredeyse aynıydı. Gitmiş olduğum İş bankası gişesi de avroyu 7.12 liradan bozma teklifinde bulunmuş oldu. Eğer bulunduğunuz il yada ilçede döviz bürosu yoksa asla üşenmeyin söylediğim yöntemi uygulayın ve 0 yitik ile birikimlerinizi TL çevirin.

İnternet bankacılığı ile minimum %7 karlı dolar bozdurma imkanı bulabilirsiniz

Bankacılık yaşamının her alanında yer edinen İnternet yatırım sektöründe de anlık olarak etkinlik göstermektedir. Kredi kartı limit yükseltme işlemleri dahil olmak suretiyle neredeyse tüm bankacılık işlemlerin yer almış olduğu İnternet bankacılığında fazlaca kolay bir halde anlık olarak dolar alabilir yada biriktirmiş olduğunuz avroları anında Türk lirasına çevirebilirsiniz. En süratli yer olarak bu çevirimi meydana getiren yer bu niçin ile asla şüphesiz İnternet bankacılığıdır. Üstelik BDDK tarafınca devamlı olarak sistemler denetim altında yer almış olduğu için kesinlik ile kayıpsız olarak dolar yada avro bozdurma garantisini yaşarsınız. Ben bugün bu sayede asla zarar etmeden birikmiş olduğum 400 avromu ne kuyumcuya nede bankacılara avanta vermeden her neyse hakkı bozdurmanın sevincini yaşıyorum. Sizlerde herhangi bir bankanın İnternet bankacılığını kullanarak bu güzel ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Peki bu işlemi iyi mi yapacaksınız ? ihtiyacınız olan şeyler nedir ? derhal isterseniz işe koyulalım..

İnternet Bankacılığı Hesabınız Olması Gerekmektedir

İşlemi yapacağınız bankaya ilişkin bir İnternet bankacılığı cep şifrenizin olması gerekmektedir. Bu şifreyi ister bankanın bireysel müşteriler departmanlarından isterse gene bankaya ilişkin cep uygulaması veye resmi İnternet sitesi üstünden temin edebilirsiniz. Geçici yada tek kullanımlık olarak verilen İnternet bankacılığı şifresini alabilmeniz için ise,

  1. Ne olursa olsun bankaya ilişkin bir vadesiz mevduat hesabı
  2. Aynı bankaya ilişkin açılmış olan bir yatırım (USD yada Avro) hesabınız

olması gerekmektedir. Eğer bu tarz şeyleri temin ettiyseniz işiniz oldukça rahat. Şimdi yapmanız ihtiyaç duyulan dolar yada avro bozdurmak istediğiniz bankaya gidiniz.

Kayıpsız olarak en hızlı dolar avro bozduran yerler

Kayıpsız olarak en süratli dolar avro bozduran bölgeler

Oradan vezne sırası alınız, sonrasında elinizdeki dövizleri kendinize ilişkin olan yatırım hesabına aktarılmasını isteyiniz. İşleminiz gerçekleştikten sonrasında eğer bankanın İnternet bankacılığı uygulamasını cep telefonunuza benim benzer biçimde daha ilkin indirdiysek asla bayağı çıkmadan derhal yatırımlar menüsünde hesabınıza geçen dövizi Türk lirasına çeviriniz ve veznedeki banka görevlisini mevduat hesabınızda ki Türk lirasını çekmek istediğinizi emareniz. Döviz bozdurma işlemi o anki kura gore anlık olarak sağlandığı için banka görevlisi mevduat hesabınızdaki Türk lirasını alında görecektir. Sonrasında ise asla kayıpsız olarak bozdurma işlemini gerçekleştirmiş olur ve paranıza kavuşmuş olmuş olursunuz. Biliyorum kuyumcular bu haberime fazlaca kızacak fakat aslına bakarsanız oldukça iyi gelir elde ediyorsunuz.! Asla kusura bakmayın da biz emekçiler bu paraları hiçte kolay kazanmıyoruz..

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>