KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir?

Bu Findeks KKB Kredi Notu yaşamımıza girdi gireli ne senet ile bir ürün nede bankalardan rahatça bir kredi yada kredi kartı alıyor oluverdik. Düşük not sorunundan dolayı mağdur olanlar için bahsettiğim bu imkanlardan tekrardan yararlanmanın tek çaresi süratli bir halde kredi notunu yükselme taktikleri kullanmak şüphesiz ki tek umar olarak gözükmektedir.

Kredi Notu Süratli Yükseltme Taktiklerini Uygulamadan Ilkin!

Bilmeyenler için belirtmem gerekir ki, KKB kredi dahil olmak suretiyle tüm bankacılık yada işini ikili güvene bırakmak istemeyenler için geliştirmiş olduğu bir puanlama cetveli oluşturmuştur. Oluşturmuş olduğu bu cetveldeki ölçülerin ne oranda kural kıymeti almak tamamen bankanın yada satıcı herhangi bir firmanın inisiyatifine kalmıştır. Doğrusu herhangi bir X bankası yada şirket düşük kredi notları için olanaklarını seferber eder iken başka bir şirket bu oranı daha yukarılar da tutarak sizlere mağdur edebilir. Bu durumda süratli bir halde KKB kredi notu değerinizi yükseltme tatillerine uygulamadan ilkin bizlere sorar iseniz şansınızı ister iseniz başka bir firmalarda da denemeniz olacaktır. Yok tüm buna karşın istediğiniz ürünü kredili yada senetli olarak alamıyor iseniz o süre sizin için tek umar kuşkusuz ki bu bahsettiğim taktikleri uygulamak olacaktır. Peki etkili olarak yükseltme taktikleri nedir ?

Etkili Kredi Notu Yükseltme Taktikleri Nedir?

Ticari yaşamın büyük bir parçası haline gelen KREDİ NOTU hakikaten oldukca önemlidir. Zira kredi kartınızın bile limitini yükseltmek için banka görevlileri emin olun ki bu nota kıymet vererek işlem sağlamaktadır. Aylık geliriniz güvenilir olun ki bir oldukca işlemde ikinci planda kalmaktadır. İstediğiniz kadar kanıtlanabilir bir gelire haiz olun eğer ki KKB kredi notu değeriniz düşük ise güvenilir olun ki eliniz kolunuz bağlı bir halde kalırsınız. Bu durumda olanlar için tek umar birazcık öncede bahsettiğim şeklinde süratli bir halde bu notu yükseltme taktiklerine başvurmaktan geçmektedir. Peki ilk olarak işlemlere başlamadan ilkin ne yapmalısınız. İşte sırasıyla tüm taktikler. Sizler ile bir  Kredi notu hesaplama nasıl yapılır ? İşte Formülü

Ilkin Tüm Borçlarınızı Kapayınız!

Öncelikli olarak paranız olsun yada olmasın en kısa sürede bir yakınız dan kısa süreliğine borç alarak tüm banka borçlarınızı kapamanız şarttır. Aksi taktirde birazcık sonrasında bahsedeceğim tüm taktiklerin bir geçerliliği olmayacaktır. Bankanın tekrardan itimatını kazanmak için kredi kartınız dahil olmak suretiyle geçmiş dönemlere ilişkin tüm borçlarınızı sıfırlamanız şarttır. Son dönem dahil ödenmemiş olan tüm borçlarınızı kapadıktan sonrasında aşağıdaki süratli yükseltme taktiklerini uygulayınız ve sabırlı bir halde bekleyiniz. Averaj olarak birazcık sonrasında sizler ile paylaşacağım taktiklerin kredi notumuza yansıma süresi 3 aydır. Aslına bakarsan KKB de bu değerleri 3 ayda 1 olacak şekilde güncellemekte notunu tutmuş olduklarına yansıtmaktadır. Onun için 3 aylık bir şeklinde bir sabır göstermeniz şarttır.

İşte En Etkili KKB Notu Yükseltme Taktikleri

Tüm banka borçlarınızdan bir halde kurtulup tekrardan beyaz bir sayfa açmak için birazcık daha itimat vermeniz gerekir. Banka dahil olmak suretiyle tüm esnaflar para harcayan ve borçlu dahil ürün alıp zamanında ödemesini yapanı oldukca severler. Sizde bu itimat ortamını tekrardan oluşturmak adına bazı köklü hamlelerde bulunmalısınız buları sıralar isek eğer.

  1. Kesinlik ile nakit alış veriş de bulunmayın. Kredi kartı geçen her mağazadan alış verişlerini o kart ile yapınız.
  2. Yastık altı para tutmayın. Mevcud herhangi bir bankanın mevduat hesabında birikimlerinizi tutmak oldukca yararlı olacaktır.
  3. Ara sıra hesap hareketinizi canlandırın. Maaş ödemeleri haricinde arkadaşlarınız tarafınca havale yada EFT alın.
  4. Tüm faturalarınızı mümkün olmasıyla birlikte ile otomatik ödeme yada gene kredi kartı ile yapın. Eğer imkanınız var ise herhangi bir bankanın İnternet bankacılığını kullanarak ödeme yapmanız oldukca etkili olacaktır.
  5. Kartlarınızın ödemelerini tam zamanında yapın. Bu düzeni sağlamak için mevduat hesabınız üstünden ilgili bankanın kart numarasına otomatik ödeme talimatı vermeniz oldukca başarı göstermiş bir netice doğuracaktır.
  6. Eğer herhangi bir bankada herhangi bir krediniz bulunuyor ise kesinlik ile öteki bir bankadan tekrardan kredi kullanmayın. Bu durumda kalanlar aynı bankadan kredisini yapılandırması oldukca daha kendileri için avantajlı olacaktır.
  7. Eğer bir arkadaşınıza kefil oldu iseniz ve o da ödemelerini zamanında yapmıyor ise gidin o arkadaşınızın yakasına yapışın. Şu sebeple siz kefil olduğunuz şahıs yüzünden notunuzu yükseltemeye bilirsiniz.

KKB Tarafınca Çekilen Video Bu Bahsettiklerimizi Kanıtlar Neticesinde

 

About admin

Check Also

Kaç Kredi Notu Puanına Ne Kadar Kredi Çıkar?

İhtiyaç dahil olmak suretiyle tüm kredilerin çıkmasında belirleyici en mühim unsur asla şüphesiz ki kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>