KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır KOMAGENE! Bir oldukca ile ve ilçede ne olursa olsun değişik marka olmuş adı ile dikkatinizi çekmiştir. Rakiplerine fark yaratmak adına yapmış olduğu %50 bedavalar ve bölgesel lezzetleri müşterilerine sunan KOMAGENE pişmemiş köfte bayilik başvurusu yapanlar kazanmaya devam etmektedir. Küçük bir ana para ile kurulacak en karlı işler den olan pişmemiş köfte evlerini Alışveriş merkez yada dükkanlara kurabilirsiniz. Doğal olarak bunun için ne olursa olsun bayilik başvurusunu almak istediğiniz markaya yapmanız gerekmektedir. Bu sayfamızda etsiz pişmemiş köftenin önder markalarından kabul edilen KOMAGENE pişmemiş köfte bayilik açma şartlarını ve franchise almak için fiyat bedellerini ele alacağız.

KOMAGENE pişmemiş köfte bayilik başvurusu hakkında bilmeniz gerekenler

Düşük ana paraya haiz girişimci ve yatırımcıların son yılların gözde sektörü olan pişmemiş köfte bayiliği oldukça rağbet görmektedir. Halkın yoğun olduğu sokaklar, caddeler yada alış veriş merkezlerinde ne olursa olsun artık bir pişmemiş köfte standını yada dükkanını görebilirsiniz. Aperitif atıştırmalık için oldukça iyi bir seçim olan pişmemiş köfte için bir oldukca marka bayilik ( franchise ) imkanı sunmaktadır. KOMAGENE de bu markaların başlangıcında yer verilmiştir. 2004 senesinde süregelen serüvene her geçen gün büyüyerek devam eden KOMAGENE bir tek yurt içinde değil ülke haricinde da kurmuş olduğu işletmeler ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. İster acılı ister acısız pişmemiş köftenin yanı sıra bir oldukca bölgesel ürünü de müşterine sunan şirket halk tarafınca oldukça rağbet görmektedir. Firmanın tüketicilere sunmuş olduğu menüyü aşağıda başlık da sizler için yer verdik.

KOMAGENE geniş ürün yelpazesine haiz!

komagene menü

Müşterilerine bir tek pişmemiş köfte satmak ile yetinmek istemeyen şirket bölgesel ürünlere de ağırlık vermektedir. Lokantalarda yada restaurantlar da bulama olanağına haiz olamayacağınız bir oldukca yiyeceği KOMAGENE bayilerinde bulabilirsiniz. Hali ile bu durum firmayı rakiplerinin önüne çıkarmaktadır 😉 Peki şirket ne tür ürün konseptine haiz gelin birlikte inceleyelim.

Genel olarak mezelerden oluşan menü de;

Acılı ezme, Haydari, Amerikan salatası, Kuru biber ve patlıcan dolması, yaprak sarma, şakşuka, hanım budu köfte, arnavut ciğeri, patlıcan ezmesi yada salatası yer verilmiştir.

Komegene soğuk meze ve bölgesel lezzetlere ilaveten tatlılar ile destek vermektedir. Tatlıların başlangıcında ise kadayıf dolması, kabak tatlısı, tavuk göğsü, kazan dibi, şeker pare ve höşmerim çekmektedir. İçeceklerden ayran, şalgam ve şerbetleri saymıyorum 🙂

Komagene bayilik başvurusu iyi mi yapılır, franchise şartları nedir?

Kim bilir Türkiye’deki en geniş pişmemiş köfte bayilik ağına haiz olan KOMAGENE bir tek ülke genelinde değil dünya genelinde müracaat yapanlara bayilik imkanı sunmaya devam etmektedir. Pişmemiş köfte bayilik başvurusu öteki tüm markalarda olduğu benzer biçimde kontakt formu ile sağlanmaktadır. BAŞVURU FORMU BURADA YER ALMAKTADIR! biçim ile meydana getirilen başvurular ön müracaat olarak kabul edilmekte ve belirttiğiniz bölgeye en yakın yönetimsel müdür tarafınca sizin ile bağlantı kurulmaktadır. Karşı karşıya meydana getirilen görüşmeler neticesinden sonrasında işletme sahibinde aranan özellikler kafi ise süreç devam etmektedir.

Dükkan yada stand yerinin belirlenmesi

komagene bayilik başvuru şarlatı bedeli

Şirket genel olarak Alışveriş merkez yada ana cadde üstünde yoğun geçiş trafiğe haiz alanlara bayilik imkanı sunmaktadır. Alışveriş merkez ler de stand kurarak iş hayatına atılacak olanlar için şirket yetkilileri de sizlere destek olmaktadırlar. Fakat kent içinde dükkan açmak isteyen girişimciler ise kiralık yada satın alacakları alanları kendilerin bulması gerekmektedir. Alan için m2 olarak diretme yapmayan şirket bayilik başvurusu için meydana getirilen ortama harcama fiyat bedeli olarak 20 bin TL ile 30 bin TL içinde belirlemektedir. Şirket anlaşmış olduğu reklam şirketi tarafınca ihtiyacınız olan tüm restorasyon işlemlerini yaptırmaktadır. Konsept dahilinde arzu eden kendiniz de iş yerinin dekorasyonlarını yaptırabilirsiniz. Ek olarak ücretsiz bir şekilde vermiş olduğu eğitimlerde ürün sunumu ve pazarlama teknikleri (paket servis) hakkında detaylı bilgiler yatırımcıya ve iş ortaklarına hatta çalışanlarına dahil verilmektedir.

KOMAGENE bayilik başvuruları hakkında sıkça sorulan soruların yanıtı

KOMAGENE ‘den bayilik almak isteyen girişimcilerin sıklık ile sordurulmuş olduğu soruları yanıtını sizler için yer verdik. Yukarıda belirtilen ürünler haricinde satış yapmanız şirket tarafınca izin verilmemektedir. Ürünler soğuk hava deposuna haiz hususi araçlarda ve vakumlu poşetlerde gelmektedir. Bulunduğunuz bölgeye bakılırsa haftada 2 yada 3 kez ürün sevkıyatı sağlanmaktadır. Çalıştırmak istediğiniz çalışanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Sadece alınan personelin eğitime girmesi gerekmektedir. Eğitimler ise İstanbul yada bölge müdürlüklerince ücretsiz bir şekilde verilmektedir.About admin

Check Also

Saç Satın Alan Yerler 500 TL (Perukçular-Kuaförler-Yerler)

Uzayan saçlarınız ile para kazanmak istemez misiniz? İstanbul dahil olmak suretiyle Türkiye’nin bir oldukça illinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>