Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmalar’dan Uzak Durun!

Senelerdir finansman sektöründe yüzlerce içeriğe imza atmış bir blog sitesi olarak şunu sizlere net bir halde söyleye biliriz ki kesinlik ile komisyon karşılığında sizlere kredi veren firmalardan uzak durun. Eğer dolandırılmadan gereksinim kredinizi tefeciler den yada senet karşılığında nakit elde eden firmalardan sağlamak istiyorsanız lütfen şu uyarılarımızı dikkate alınız.

Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmaların Bir çok Dolandırıcı

Ne yazık ki üzülerek söylemem gerekir ki komisyon karşılığında sizlere kredi verdiğini iddia eden firmaların bir çok dolandırıcıdır. Bir oldukça şahıs bankalardan kredi alamayanlara senetle yada elden taksit ile kredi verecekleri vaat edip komisyon kısaca peşinat para isteyip gereksinim sahiplerini ne yazık ki dolandırmıştır. Bunun için kargoları yada PTT şubelerini kullanan bu firmalar sizlerden aldıkları komisyon (500 ile 700) şeklinde sayıları ceplerine atıp piyasadan yitik olmuşlardır. Yargı sistemi de ne yazık ki gönüllü olarak komisyonların verilmesinden dolayı oldukça fazla bir yaptırım da bulunamamış vatandaşlar zor durumda iken daha zor duruma düşmüştür. Bu niçin ile kesinlik ile komisyon karışığı kredi veren firmalardan uzak durunuz.!

Komisyonsuz Kredi Veren Firmaları Tercih Edin!

Eğer illa bankalardan kredi alamıyor sanız ve bu problemi kredi notunuzu düzeltmek yerine senetle kredi almaya yöneliyorsanız ne olursa olsun tercihiniz komisyonsuz olarak kredi veren firmalardan yana olsun.! Bu şekilde dolandırılma ihtimaliniz oldukça fakat oldukça daha azca olacaktır. Bu yüzden hepimiz de müşterilerinden ön ödeme yada komisyon isteyen firmaların bırakmış olduğu yorumları onay vermiyoruz. Hatta sizler tarafınca meydana getirilen şikayetleri kesinlik ile kulak ardı etmeyip, ön ödeme olarak işlem tutarı talep edenlerin mesajlarını kullanacıları ile beraber iptal ediyoruz.

Komisyonsuz Kredi Veren Firmalar Nerelerde Bulunmaktadır?

Komisyonsuz olarak kredi veren firmalar daha oldukça İstanbul ve Ankara şeklinde illerimiz de yer verilmiştir. Müşterilerini ise daha oldukça olarak İnternet üstünden bulmaktadırlar. Öteki bir adı tefeci olan bu firmaların işleyişleri senet üstünden olmaktadır. Sizin kimlik bilgilerinizi alırlar ve ve ipoteksiz olarak 20.000 lira hatta alacağınız paranın bir kaşılığı var ise 50.000 liraya kadar gereksinim kredisi sağlarlar. Bu firmaların tek dersi paralarını bir banka şeklinde pazarlayıp faiz getirisi elde etmektir. Hitap ettikleri alan kişi potansiyeli ise bankalardan kredi çekemeyenler kısaca kara listede olanlardır. Zor durumda olan vatandaşlar komisyonsuz kredi veren firmaların kesintilerini ve faiz oranlarını oldukça fazla da doğrusu incelememektedirler.

Komisyonsuz kredi veren firmalar

Komisyonsuz kredi veren firmalar

Komisyonsuz Kredi Veren Firmalara Başvurular Iyi mi Yapılır?

Yasal bir işlev olmadıkları için komisyonsuz olarak kredi elde eden firmaların genel anlamda herhangi bir adresleri bulunmamaktadır. Müşterilerini bu niçin ile daha oldukça facebook şeklinde toplumsal ağlardan yada İnternet sitelerine bırakmış oldukları mesajlar ile ulaşırlar. Eğer sizlerde komisyonsuz olarak kredi almayı düşünüyorsanız mesajınızı bizim üzerimizden paylaşa bilirsiniz. Sadece şunu peşin bir halde belirtmemiz gerekir ki bu işlemlerden dolayı yaşanacak olan herhangi olumsuzluklardan dolayı kesinlik ile görevli tutulmayız. Lütfen yaşamış olduğunuz olumsuzlukları Emniyet Genel Müdürlüklerimize paylaşınız.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>