KOSGEB Adana’da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur

KOSGEB bir tek Adana merkez ile bağlı kalmayıp ilçeleri olan Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir’de de girişimcilere ve kobilere desteklerini finansa etmektedir. Bu amaç ile Seyhan ‘da Müdürlük, Ceyhan ‘da temsilcilik ve son olarak ise Kozan ilçemizde kurmuş olduğu birim ile hizmet vermektedir. İletişim detayları olan Anadaki bu müdürlük ve temsilcilikleri ile irtibata geçerek başta ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” kurs başlangıç tarihileri olmak suretiyle bir oldukca esnafa sağlanan destek programları hakkında detaylı bilgiyi öğrene bilirsiniz.

KOSGEB Adana kursları ne vakit başlamaktadır ?

Aşağıda yer edinen kuruma ilişik adreslerin yanı sıra İnternet üstünden de Adana ve çevre ilçelerinde düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başlama tarihlerini öğrene bilir, hatta başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üstünden eğitim başvurunuzu başlamadan ilkin lütfen,

  1. Size en yakın PTT‘den kimlik belgeniz ile beraber bir E-devlet şifresi alınız.
  2. Almış bulunduğunu gizyazı ile E-devlet girişi yaparak lütfen yazışma bilgilerinizi özellik ile e-posta adresiniz olacak şekilde güncelleyiniz.!

Tüm bu tarz şeyleri yaptıktan sonrasında güncel Adana kurs tarihlerini görmek ve başvurunuzu İnternet üstünden gerçekleştirmek için ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=1 adresine tıklayınız. Oluşturulan sayfada direk tüm Adana ve ilçelerinde yıl içinde düzenlenecek olan eğitim tarihlerini ve ek olarak hangi kurumun hangi adreste bu eğitimleri düzenleyeceğini nazaran bilirsiniz. Size uygun tarih de Adana ilimizde düzenlenecek olan eğitimi başvurusunu İnternet üstünden halletmeye adım atmak içinde eğitim tarihinin tarafındaki ” E-devlet İle Başvur ” deyip karşınıza çıkan formu doğru şekilde doldurmanız kafi olacaktır.KOSGEB  Seyhan Müdürlüğü yazışma detayları

KOSGEB Adana ‘da bir Müdürlük ile girişimci ve KOBİ ‘lere hizmet vermektedir. KOSGEB Destek Programları ile tanışmamış olan KOBİ ile devlet destekleri ile iş yeri açmak isteyen YENİ GİRİŞİMCİ yurttaşlarımız direkt bu birimlerden istediğine müracaat yaparak en taze bilgiye ulaşabilirler.

Adres: Yeşil Oba Mahallesi Endüstri Sitesi 1150-58 Sokak 34 ‘ncü Blok Numara: 28 Posta Kutusu: 01110 SEYHAN

  • E-mail: Adana@kosgeb.gov.tr
  • Telefon: 0-322-428-91-29
  • Fax: 0-322-42869-78

KOSGEB Ceyhan temsilciliği yazışma adresleri

KOSGEB Destekleri ile yerini büyütmek isteyen yada KOSGEB kredi ile iş yeri açmak isteyen Adanalı yurttaşlarımız Ceyhan temsilciliği ‘de başvurmaları kafi olacaktır. KOSGEB Ceyhan temsilciği yazışma adres ve tel detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Hükumet Caddesi Numara: 77  Ceyhan

Telefon: 0-322-613-10-73

Fax: 0-322-613-20-44

KOSGEB Kozan temsilcilik yazışma numaraları nedir ?

Son olarak olarak KOSGEB Adana ilimize bağlı olan Osmaniye ile sınır ilçesi pozisyonunda olan Kozan ilçesinde temsilciliğini kurarak faaliyete geçirmiştir. Böylece Adana da 3 temsilciliğe haiz olan Adana yeni girişimciler ile esnafa ciddi katkı sağlamaya devam etmektedir. Kozan ilçemize ilişik birimin yazışma detayları ise şu şekildedir.

  • Adres detayları: Cumhuriyet mahallesi güvenlik sokak PTT’nin yanı numara 4 de etkinlik göstermektedir.
  • Telefon numarası: 0-322-515-84-66
  • Faks: 0-322-516-56-22

numaralardan birime ulaşa bilirsiniz.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>