KOSGEB Adıyaman

Adıyaman ilimizde KOSGEB ve iş ortakları tarafınca Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ücretsiz bir şekilde verilmeye devam etmektedir. İŞKUR ve Adıyaman ilimizin mahalli belediyeleri dahil ülkemize yeni girişimciler kazandırmak amacı ile devamlı olarak bu kursları vermektedir. Ücretsiz bir şekilde tüm Adıyaman ilimiz çevresinde verilen bu eğitimlere müracaat formuna direk e-Devlet üstünden erişe bileceğiniz benzer biçimde arzu etmeniz durumunda adresleri ile telefon numaralarını paylaştığımız kurumlara direkt da başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

KOSGEB Adıyaman girişimcilik eğitimi başvurusu iyi mi yapılır ?

Adıyaman’da yıl içinde evvel planlanmış olan bir oldukca Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri yeni genç girişimcilere ücretsiz bir şekilde belli tarih ve dönemler içinde verilmektedir. İŞKUR, mahalli belediyeler TSO benzer biçimde bir oldukca kurum tarafınca aracılık sağlanarak bu eğitimler yıllın belli dönemlerinde düzenlenerek yeni girişimcilere verilir. Evvelde yalnız kurumunun iş ortağı olan birimlere şahsen olarak meydana getirilen başvurular ile katılım hakkı sağlanırken artık meydana getirilen son düzenleme ile başvuruları yeni girişimciler e-Devlet üstünden evlerinden de rahatlık ile yapa bilmektedirler. Her iki müracaat yönteminde de kesinlik ile fark gözetilmeksizin yeni girişimcilere eğitimlere katılma imkanları sağlanır. ?

Adıyaman Uygulamalı Girişimcilik Eğitim tarihileri nedir ?

İster ilgili kurum ister ise e-Devlet üstünden Adıyaman ilimizde yada bağlı ilçelerinde düzenlenecek olan eğitimlere katılmak isteyin kurslarının güncel tarihlerini direkt sadece → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=2 bu adres üstünden öğrenebilirsiniz. Eğer oluşturulan sayfada eğitim zamanı gözüküyorsa eğitim vardır, gözükmüyorsa da ne olursa olsun arası sıra denetim ederek yeni eğitimlerin düzenlenmesini takip etmelisiniz.

Sayfaya girdiğinizde eğitim tarihinin üstüne tıkladığınız zaman belirlenen tarihte hangi kurum tarafınca nerede ve ne süre girişimcilik eğitimi verileceğini bakılırsa bilirsiniz. Ek olarak; gene eğitimleri veren kurumun yazışma detayları de aynı ekranda yer almıştır. Arzu etmeniz durumun da o adresler üstünden başvurunuzu şahsen olarak gerçekleştire bilir. İsterseniz de gene  aynı sayfada yer edinen ” e-Devlet Üstünden Başvur ” butonu ile müracaatlarını gerçekleştirebilirsiniz.Not: e-Devlet üstünden girişimcilik eğitimi başvurusunda bulunacakların ne olursa olsun e-Devlet şifresinin olması ve daha ilkin sisteme giriş yaparak yazışma bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Özellik ile e-posta adresinin doğru bir halde girilmesi oldukca önemlidir.

Adıyaman KOSGEB Müdürlüğü yazışma detayları

KOSGEB Adıyaman ‘da 1 Müdürlük ve 1 ‘de temsilcilik ile hizmet vermektedir. Girişimcilerimizin yanı sıra tüm KOBİ ‘lerimizde bu iki birimden istediğine mesai saatleri içince başvuruda bulunabilirler. Tüm başvuruların parasız bulunduğunu bir kere daha hatırlatmamda yarar var sanırım. KOSGEB Adıyaman Müdürlüğünün yazışma adresi aşağıdaki gibidir.

Adres: Hacı Ömer Mahallesi Sümer Meydanı Gölbaşı Caddesi Numara 6 MERKEZ / ADIYAMAN

Tel: 0-416-214-06-07 Fax: 0-416-214-06-08

E-Mail: Adiyaman@Kosgeb.gov.tr

Adıyaman Temsilcilik Adresi

Kosgeb Adıyaman Müdürlüğümüzün yanı sıra kosgeb desteklerin den yararlanmak isteyen kobi ve girişimciler bizlere aşağıdaki adresten de ulaşabilirler.

Adres: H. Ömer Mamallesi Yahya Kemal Caddesi Numara 14 ADIYAMAN

Tel: 0-416216-46-46 Fax : 0-416-214-97-41

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>