KOSGEB Afyon

Kaymağı ve su kaynakları ile meşhur Afyonkarahisar ilimizde kendi işini oluşturmak isteyenler girişimciler için KOSGEB Afyon’da bir fazlaca girişimcilik kursu düzenlemiş ve düzenlemeye de İŞKUR, Halk Eğitim Merkezleri ve mahalli belediyeler ile düzenlemeye devam etmektedir.  Ücretsiz bir şekilde yapacağınız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuruları siz kıymetli Afyon’lu yeni girişimcilerimizde bu eğitimleri alabilir, daha sonrasında ise devlet destekli olarak işletmenizi kurabilirsiniz. Türkiye genelinde milyonlarca genç girişimcimize destek olan kurumun imkanlarından istifade etmenin ilk şartı olan KOSGEB kurslarının adreslerini güncel bir halde bu amacı güden girişimcilerimiz için paylaştık. Ek olarak meydana getirilen son düzenleme ile isteyen Afoyon’lu girişimcilerimiz sitemiz aracılığı ile bu eğitimleri İnternet üstünden e-Devlet yardımıyla de istedikleri kurs tarihlerine gore müracaat imkanı sunduk.

KOSGEB Afyon Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Müracaat Adresleri Nedir ?

Afyon ve ilçelerinden düzenlenen yada düzenlenecek olan tüm girişimcilik eğitimlerinin adresleri yalnız  en doğru bir halde ===> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=3

e-Devlet üstünden Afyon kurslarına iyi mi başvurulur ?

e-devlet üstünden eğitim başvurusunda buluna bilmeniz için ne olursa olsun PTT’den alınmış olan bir e-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Daha ilkin gizyazı almış olanların yeninden bu şifreyi almalarına lüzum yoktur. Gizyazı sahibi girişimci eğitim başvuruları başlatmadan ilkin ne olursa olsun e-devlet sistemine giriş yaparak yazışma bilgilerini doğru bir halde girmesi gerekir. Özellik ile e-posta adresini girmeniz ne olursa olsun girilmektedir. Hemen sonra işlemleri https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler adresine girerek sayfada yer edinen ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” sekmesini tıklayarak oluşturulan müracaat formunu doldurarak sağlaya bilirsiniz. Müracaat yöntemi olarak kuruma ilişik adresleri değerlendirmek isteyen Afyon’lu yeni girişimciler ile destek program başvurusunda bulunacak KOBİ’ler aşağıdaki adresler ile bunu gerçekleştirebilirler.

Müracaat rehberi ⇒ BURADA

KOSGEB Afyon bölge müdürlüğü yazışma detayları nedir ?

KOSGEB Afyon ‘da bir bölge Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Bölge Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks ve google harita koordinatları aşağıda yer almıştır.

Adres: Marulcu mahallesi Erdal Akar sokak numara 20 Afyonkarahisar / Merkez

Telefon: 0-272-223-45-12 Faks: 0-272-223-45-16

Google Harita Koordinatları

KOSGEB Afyon Temsilciliği

Eğitim almak için isteyenler KOSGEB Afyon Müdürlüğü haricinde temsilcilikleri ile de bunu sağlayabilirler. İlimizde yer edinen bir tane temsilciliğin yazışma detayları ise aşağıdaki gibidir.

Adres: Belediye 4 numaralı iş hanı kat 2 İscehisar / Afyonkarahisar

Telefon: 0-272-341-27-77  Faks: 0-272-341-45-44

 

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>