KOSGEB Ağrı

Ağrı ilimizde KOSGEB bir tek 1 Müdürlüğü ile hem yeni girişimcilere hemde esnaflarımıza destek olmaktadır. Devletin ticari alanında fırsatlarından yararlanmak isteyen tüm Ağrılı esnaf ve yeni girişimcilerimiz bu birime başvurularını yapabilirler. Ek olarak, kurum tarafınca sağlanan organize ‘de ücretsiz bir şekilde girişimcilik kursları da düzenlenmektedir. Tarihlerini ve adreslerini sizler için yer verdiğimiz bu eğitimlere 18 yaşını doldurmuş tüm Ağrı ‘lar katıla bilirler.

KOSGEB Ağrı girişimcilik eğitimleri ne vakit başlıyor ?

Ağrı ilimizde düzenlenecek olan eğitimleri şu tarih de başlıyor dersen güvenli olun ki yalan söylemiş oluruz. Eğitimler bir tek müracaat sayısının kafi görülmesi halinde kurum iş ortakları tarafınca verilmektedir. Sadece genel olarak her ay minimum bir tane Ağrı ‘da girişimcilik kursları düzenlenmektedir. Güncel Ağrı ‘da düzenlenecek olan eğitimlerin hakkında data almak için https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=4 bu sayfamızı incelemeniz kafi olacaktır. Oluşturulan sayfada Ağrı ilinde başlatılacak olan kursların hem tarihlerini hemde hangi birim tarafınca bu eğitimin verileceğini görebilirsiniz. Ek olarak, arzu ederseniz eğitimi veren birim adresine müracaat da bulunarak eğitim için isminizi yazdırabilirsiniz.

Ağrı eğitimlerine e-devlet üstünden de başvuruda buluna bilirsiniz.!

Ağrı ‘da düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerine istemeniz durumunda eviniz den dahi müracaat da buluna bilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan bir e-devlet şifresidir. Eğer e-devlet şifreniz yoksa bunu bir tek PTT şubelerinden 2 TL karşılığında temin edebilirsiniz. Elinde e-devlet şifresi olan girişimci, kursların tarihlerinin yer almış olduğu sayda ki ” e-devlet üstünden başvur ” bağlantısını kullanarak ön kayıtlarını gerçekleştire bilirler. Bu işlemin iyi mi yapılmasını özetleyen bir videomuzu sizler ile paylaştık.Ağrı KOSGEB birim adresleri, telefon kontakt detayları

Yukarıda belirttiğimiz tüm KOSGEB destek imkanlarından yararlanmak isteyen Ağrı ve ilçelerinde ikametgah eden hanım, adam girişimci yada kobi esnaflar başvurularını aşağıda yer edinen adreslere mesai saatleri içinde şahsen başvurarak gerçekleştirebilirler.

  • Adres: Gazi mahallesi Erzurum Caddesi, Kültür ve Kurultay Merkezi KAT:4 MERKEZ / AĞRI
  • Telefon: 0-472-215-27-94  –
  • Faks: 0-472-215-27-95  –
  • E-mail: Agri@kosgeb.gov.tr

Not: Ağrı eğitimleri başvurularını arzu eden vatandaşlar İŞ KUR kurumlarına da şahsen gerçekleştirebilirler. Meydana getirilen ön elem testinde başarı göstermiş olan tüm Ağrılılar eğitim almaya gerçek sahibi olmuş olacaklardır.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>