KOSGEB Ardahan

Nüfusu her geçen yıl düşen Ardahan ilimizin en fazla esnafının yer almış olduğu ilçesi 25 bin şahıs ile Göle’dir. Her ne kadarda azca bir yerleşim kitlesine haiz olsa da ilimizde girişimcilik eğitimi alıp faklı illerde iş kuran yurttaşlarımızın sayıları bir fazlaca fazladır. KOSGEB hem bu kitlede yer edinen girişimcilerimize hemde Ardahan’daki esnafımıza destek sağlama amacı ile bir Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Ardahan’da yer edinen bu müdürlüğün adresi ile eğitimlerin başlama tarihleri ise sizlere güncel olarak İnternet sitesi üzeriden duyurulmaktadır.

Ardahan KOSGEB kurslarının başlama tarihleri ne süre ?

Oldukca sık bir eğitim çizelgesine haiz olmasa da belli tarihler de destek teşvik katkıları ile işyeri açmak isteyen Ardahan’lılara kurlar belli kurumlarca verilir. Verilen bu kursların başlama tarihleri ise birimin İnternet sitesinden https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=75 bu bağlantı üstünden paylaşılmaktadır. Ek olarak aynı adres üstünden Ardahan’da düzenlenmesi ön görülen bu eğitimleri hangi kurum neredeki adres üstünden eğitim vereceği de gözükmektedir.

Ardahan girişimcilik kurslarına iyi mi başvuruda buluna bilirsiniz ?

Eğer Ardahan’da bir girişimcilik kursu başlayacaksa ne olursa olsun azca ilkin paylaşmış olduğumuz bağlantıda bilgiler yer alması gerekmektedir. Sayfada ek olarak eğitime veren kurumunda kontakt detayları yer alır. Aksi bir bildirim olmaması durumunda ( Izahat Kısmında ) ister eğitim başvurularını o adres üstünden yapabilirsiniz. İsterseniz de eğer bir e-devlet şifreniz mevcutsa müracaat işlemlerinizi İnternet üstünden https://bit.ly/2Tg7502 buradan da  tıklayarak da yapa bilirsiniz. Ek olarak, aynı sayfada yer edinen bağlantı üstünden e-devlet üstünden müracaat işlemini video da olduğu şeklinde gerçekleştire bilirsiniz.!KOSGEB Ardahan adres, kontakt detayları

Ardahan ilimizde bir tane Müdürlük yer verilmiştir. Nüfusa bakılırsa bulunan bu müdürlük fazlası ile talepleri karşılamaktadır. Hem KOBİ hemde esnaf ile yeni girişimciler için etkinlik bulunan Ardahan müdürlüğümüzün adres detayları;

Adres: Kaptan paşa mahallesi hamam caddesi il hususi yönetimsel binası numara: 1 – MERKEZ

  • Tel: 0-478-211-59-50
  • Faks: 0-478-211-59-52

yer verilmiştir. Hayvan ve hayvansal ürün üretimi yapmak isteyen çiftçilerimiz de bu adreste yer edinen kuruma gelip kuracakları ticari işletme hakkında informasyon sahibi olabilirler.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>