KOSGEB Aydın

KOSGEB Aydın ilimize ciddi desteklerini kurmuş olduğu Nazilli, Didim, Kuşadası ve Söke deki 4 ilave temsilciliği ile göstermiştir. Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞ-KUR) Tecim Odaları, bir oldukca mahalli Belediye’nin destekleri ile devamlı olarak Yeni Girişimcilere, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenmektedir. İş fikrini devletin elde etmiş olduğu bağışlama olanakları ile yaşam vermek isteyen Aydınlı yeni girişimcilerin katılım göstermesi koşul olduğu bu kursların başlama tarihleri, adresleri kurum ayırt etmeksizin burada bulabilirsiniz.

KOSGEB Aydın girişimcilik eğitimleri başlama tarihleri ne vakit ?

Egenin en güzel şehirlerinden ve ilçelerinden oluşan aydın ilimizde yeni girişimcilere KOSGEB ciddi anlamada kıymet vermektedir. Bu sebepten dolayı bir oldukca ile nazaran oldukca daha çok birimlerini bu ilimizde ve ilçelerinde konuşlandırmıştır. Ek olarak bu da yemiyormuş şeklinde Aydın ili ve ilçelerindeki pek oldukca resmi kurum ile istişarelerde bulunup yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Aydın ilimizde KOSGEB haricinde hangi kurum bu kursları planlayıp düzenleyecek olur ise olsun mutlak suret ile başlanma tarihleri ile adreslerini halkımız ile https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=9 sayfamızdan bildirmesi gerekmektedir. Ek olarak bu pencerede bir tek eğitim başlama tarihlerini paylaşmak ile kalmayıp kursların düzenleneceği adres, telefon şeklinde kontakt detayları ile ihtimaller içinde büyük olasılık ile derslere girecek eğitmenleri de gene bu sayfada paylaşması zorunludur.

Aydın KOSGEB kurslarına iyi mi katıla bilirsiniz ?

Aydın’da düzenlenecek olan tüm girişimcilik eğitimlerine kursu veren kuruma şahsen olarak müracaat yapmanın yanı sıra e-devlet üstünden de müracaatta buluna bilirsiniz. Eğer birazcık İnternet ve bilgisayar kullanma bilginiz var ise akıllı cep telefonlarından dahi kolaylık ile müracaat formuna https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler buradan ulaşabilirsiniz. Hemen sonra doldurmuş ve göndermiş olduğunuz ön müracaat formu incelenip size en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır. Meydana getirilen ön mülakatlar neticesinde eğer ilk 25 şahıs içine girerseniz kurs almaya gerçek sahibi kazanırsınız. Eğitimlere yoğun bir ilgi olmadığı taktirde ön mülakatlar bir çok vakit formalite özelliği taşımaktadır. Ben gene de işimi şansa bırakmak istemiyorum diyen yeni girişimciler Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları içeriğimizi dikkate almalarını tavsiye ederim.KOSGEB Aydın adresleri nedir ?

KOSGEB Aydın ili için bir Müdürlük ve 4 temsilcilik ile vatandaşlara hizmet vermektedir. Tüm bu Aydındaki temsilciliğinin yanı sıra Müdürlüğüne ilişkin birimlerin kontakt detayları şu şekildir.

Aydın merkez KOSGEB müdürlüğü kontakt detayları

Müdürlük Adres : Aydın tecim borsası binası 7 kat Pk. 09010  AYDIN / MERKEZ

  • Tel: 0-256-211-63-30
  • Faks: 0-256-211-63-32

Nazilli temsilcilik kontakt detayları

Karaçay mahallesi Reşit galip caddesi numara 1 NAZİLLİ / AYDIN

  • Tel: 0256 315 09 37
  • Faks: 0256 315 62 51

Söke temsilcilik kontakt detayları

Yeni cami mahallesi milsa asfaltı üstü Akeller cad. SÖKE / AYDIN

  • Tel: 0256 518 16 25
  • Faks: 0256 512 29 05

Kuşadası Temsilcilik bağlantı adresleri

Süleyman DEMİREL bulvarı numara 31 KUŞADASI / AYDIN

  • Tel: 0-256-612-57-63
  • Faks: 0-256-614-53-93

Didim temsilciliği kontakt detayları

Yeni mahalle 19 yası caddesi  numara 12 DİDİM / AYDIN

  • Tel: 0-256-811-25-63
  • Faks: 0-256-811-35-58

 

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>