KOSGEB Balıkesir

KOSGEB Balıkesir merkezde bir müdürlük Burhaniye ve Bandırma ilçelerinde de 1’er şer temsilcilikleri ile toplamda 3 şubesi ile yeni girişimci ve KOBİ ‘lere bu 3 birimi ile hizmet veren kurum iş ortağı İŞKUR ve öteki kamu kurumları ile de Yeni Girişimcilik Eğitimlerini vermektedir. Senenin neredeyse her ayı düzenlenen girişimcilik kurslarının başlangıç tarihleri ile adreslerini buradan bulabilir. Müracaat formunu doldurarak ön müracaatlarınızı hiçbir aracı kurum olmadan İnternet üstünden sağlaya bilirsiniz.

KOSGEB Balıkesir girişimcilik eğitim başlama tarihleri ne süre ?

Balıkesir ilimizde hangi kurum KOSGEB kurslarını verecek olur ise olsun başlama tarihlerinin duyurusu yalnızca https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=10 bu adresten duyurulmaktadır. Bu adrese girdiğiniz zaman tüm Balıkesir’de düzenlenecek olan girişimcilik eğitimleri tarihlerini bulabilirsiniz. Ek olarak bu tarihlerinin yanı sıra eğitime hangi öğretim görevlisinin dahi gireceğini gene bu adres üstünden kurs tarihlerine tıklayarak öğrene bilirsiniz.

Balıkesir Girişimcilik Eğitim başvuruları iyi mi yapılır ?

18 yaşından büyük olan hepimiz bu eğitimlere katılma şansına haizdir. Yalnız İŞKUR tarafınca düzenlenen girişimcilik eğitimlerinde yaş haricinde ÇALIŞMIYOR olmanız ve kuruma kayıtlı olmanız gerekmektedir. Onun haricinde düzenlenen tüm eğitimlere yalnız 18 yaşından büyük olmanız kafi olacaktır. Eğitimlere başvuruları ister kurs tarihlerinin yer almış olduğu sayfa üstünden sağlaya bilirsiniz. İsterseniz de İnternet üstünden e-Devlet aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz.

e- Devlet üstünden KOSGEB Balıkesir Kurslarına müracaat

KOSGEB’de e-Devlet üstünden hizmet vermeye adım atmıştır. Yalnız yeni girişimcilik eğitim başvuruları için hizmet vermemek ile kalmayıp e-devlet üstünden tüm destek programlarının başvuruları içinde KOBİ ‘lere müracaat imkanı sağlamaktadır. Girişimcilik eğitimleri dahil olmak suretiyle tüm elde etmiş olduğu imkanların müracaatlarını https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresinin üstünden erişim sağlaya bilirsiniz. Girişimcilik eğitimi başvurusunda bulunacakların kesinlikle yazışma bilgilerinin e-devlet üstünden girilmiş olması gerekmektedir. Özellik ile e-posta adreslerinin doğru bir halde olması şarttır.KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü yazışma detayları

KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü

KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü

KOSGEB Balıkesir ‘de bir Müdürlük ve iki temsilcilik ile KOBİ ve yeni girişimcilere hizmet vermektedir. KOSGEB tarafınca oluşturulan desteklerden yararlanmak isteyen KOBİ yada kendi iş yeri oluşturmak isteyen tüm girişimciler detaylı bilgiyi Müdürlüklerimizden yada temsilciliklerimizden alabilirler. Balıkesirli yurttaşlarımız size en yakın hangi birimiz mevcut ise başvurularınızı oraya gerçekleştirebilirsiniz. KOSGEB Müdürlüğümüzün adresi ve telefon yazışma detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Kasaplar Mahallesi Okul Sokak Numara 14 Posta Kutusu 10100  Altı eylül / BALIKESİR

Tel: 0-266-244-20-33 Faks: 0-266-24429-33 Email: Balıkesir@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Balıkesir Temsilcilikleri adres detayları

KOSGEB Balıkesir ‘de iki tane temsilcilik ile hizmet vermektedir. Balıkesir de düzenlenecek olan KOSGEB Kurslarına yada desteklere aşağıdaki temsilciliklerimizde de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Özgürlük Caddesi Numara: 18 BURHANİYE  Tel: 0-266-422-10-44 Faks: 0-266-422-73-28

Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi Numara: 29/2 BANDIRMA Tel: 0-266-715-15-00

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>