KOSGEB Bartın

KOSGEB Bartın’da bir tek 1 Müdürlüğü ile hem yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri vermekte hem de Bartınlı KOBİ ile Esnaflarımıza devlet desteklerini şartlara uymaları halinde sağlamaktadır. Yeni girişimcilere özellik ile İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezlerinin de yardımları ile girişimcilik kurslarını senenin her aynında aksatmadan düzenleyen KOSGEB, artık müracaat formlarına ulaşmanın da kolaylığını e-Devlet aracılığı ile kolaylaştırmıştır. Eğitim tarihlerini ve adreslerinin de içinde yer almış olduğu sayfamızda ek olarak Batın’daki il Müdürlüğünün de kontakt detayları sizler için yer verilmiştir.

KOSGEB Bartın girişimcilik eğitimi müracaat adresleri

KOSGEB Bartın kurs tarihleri

KOSGEB Bartın kurs tarihleri

Her ne kadarda Türkiye genelindeki illerimize nazaran nüfus bakımından oldukça daha azca olsa da KOSGEB Bartın ilimizde faaliyetlerini aksatmadan ve hiçbir esnafımızı, yeni girişimcimizi mağdur bırakmadan devam etmektedir. Yoğun talep olması durumda Bartın İŞKUR dahil mahalli belediyeler ve bazı meslek odaları tarafınca da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenmektedir. Tüm Bartın’daki bu kurumların eğitimlerine başvurularınızı rahatlık ile yapabilirsiniz. Fakat gelin isterseniz ilk olarak iyi mi müracaat yapılacağına değinmeden Bartın da ki tüm KOSGEB kurslarının başlangıç tarihlerini paylaşalım. Kıymetli yeni girişimciler Bartın ilimizde yer edinen girişimcilik eğitimlerin başlangıç tarihleri bir tek en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=74 bu adresimizde yer verilmiştir. Eğer oluşturulan bu sayfada eğitim zamanı var ise başvuruda bulunabilirsiniz, yoksa da devamlı olarak sayfayı takip etmenizi tavsiye ederim.

Bartın girişimcilik eğitim başvuruları iyi mi yapılmaktadır ?

Bartın ilindeki Uygulamalı Girişimcilik Eğitim ‘lerini bir oldukça resmi devlet kurumu belli aralıklar dahilinde düzenlemektedir. Bu devlet kurumlarının içinde İŞKUR’da ciddi yere haizdir. Yalnız İŞKUR tüm öteki resmi kurumlara bakılırsa müracaat meydana getirecek olan yeni girişimciden işi olmayan ve kendisine kayıtlı olma şartı aramaktadır. Onun haricinde Bartın’da düzenlenecek girişimcilik eğitimleri için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Bartın ilindeki yada ilçelerindeki girişimcilik eğitim başvuruları ister eğitim tarihlerinin yer almış olduğu sayfadaki ” AÇIKLAMA ” kısmında yer edinen birime şahsen giderek yapabilirsiniz. İsterseniz de e-devlet şifreniz var ise https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu sayfaya girerek arama motoruna ” UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ” yazarak karşınıza çıkan müracaat formunu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz. Ihmal etmeyin ki her iki şekilde de yaptığınız başvurular bir ön başvurudur. Aslolan girişimci kursuna katılım hakkını kazanmak için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları da ilk 25 kişinin içine girmeniz gerekmektedir. Eğer eğitime oldukça fazla bir katılım eğer olmazsa bu imtihanı göz önünde bulundurmanıza çok da fazla gerek kalmamıştır.Bartın Müdürlük kontakt detayları nedir ?

Tüm yurdun il ve ilçelerinde KOSGEB Müdürlük ve temsilcilikler ile iş yeri açacak olan girişimci ve iş bölgeleri etkin olan KOBİ ‘ler için devlet desteklerini sunmaktadır. KOSGEB Bartın ilimizde bir müdürlük ile hizmet vermektedir. Kurulan bu Müdürlüğümüzün ‘de kontakt detayları şöyledir.

  • Adres: Aşağıdüz mevki toptancılar sitesi numara 19-1 Gecen
  • Tel: 0-378-220-04-09 F
  • Faks: 0-378-220-04-12
  • E-mail: Bartin@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>