KOSGEB Bayburt

80 bin kadar oldukça azca bir nüfusa haiz olmasına karşın Bayburt ilimizde KOSGEB TSO da kurmuş olduğu temsilcilik ile beraber toplam 2 birimi ile hizmet vermektedir. Demirözü ve Aydıntepe şeklinde iki ufak ilçeye de haiz olan ilimizde girişimcilik kursları averaj her ay tertipli olarak verilmeye itina gösterilmektedir. Bayburt da seviye bu kursların başlama tarihleri ile ilde etkinlik gösteren birimlerin adresleri güncel hali ile burada yer almıştır.

Bayburt girişimcilik kurslarının başlama tarihlerini iyi mi öğrenebilirsiniz ?

İlde vazife icra eden birim haricinde bir de Bayburt’ta girişimcilik kursları verem iş birlikçi ortaklar vardır. Kuruma iş birlikçi olan bu ortak kurumların bir çok devlet kamu kurumlarıdır. KOSGEB ve iş birliği içinde bu kurumları bir tek Bayburt iline özgü olmayıp tüm ülke genelinde girişimcilik kurslarını düzenlemektedir. Tüm bu iş birlikçi kurumlar dahil olmak suretiyle Bayburt ilimizde düzenlenecek olan planlı eğitimler ise halk ile bir tek en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=69 buradaki adreste bildirilmektedir. Tüm eğitim verecek olan kurumların başlama tarihlerinin bildirim adresi tek bir adreste olsa da eğitim yerlerinin adresleri değişik olabilmektedir. Bu yüzden lütfen izahat kısmı dahil olmak suretiyle eğitim bildirgesini dikkatlice okuyalım

Bayburt girişimcilik kurslarına müracaat iyi mi yapılır ?

Bayburt yada iki ilçesinde bulunan girişimcilik kurs başvurularını e-devlet üstünden yapabileceğiniz şeklinde eğitimi düzenleyen kuruma giderek de müracaat formunu doldurmanız karşılığında yapabilmektesiniz. Her iki şekilde meydana getirilen ön müracaat işlemleri sonrasında fazlaca yoğun bir katılım olmaması durumunda direkt eğitimlere almaya hak kazanırsınız. Derslik için planlanan sayı üstünde bir katılım olursa da ne olursa olsun ön mülakata dahil edilirsiniz. e-devlet üstünden başvurular için https://bit.ly/2Tg7502 sayfaya girmeniz, ardında  menüsüne girmeniz gerekir. Karşınıza direkt müracaat yapmak için doldurmanız ihtiyaç duyulan biçim çıkacaktır. Formu doğru bir halde doldurmanız halinde ön başvurunuz ilgili birim tarafınca alınacaktır.Not: e-Devlet üstünden kurs başvurusunda bulunacak olan girişimcinin e-devlet şifresi kendi adına olması gerekir. Kimse bir başkasının yerine başvuruda bulunamaz. Ek olarak, sistemde yer edinen yazışma bilgilerinizin de doğru bulunduğunu lütfen eğitim başvurusunda bulunmadan ilkin teyit ediniz.

KOSGEB Bayburt Merkez Müdürlüğü adres detayları

Her ilde olduğu şeklinde Bayburt ilinde de KOSGEB birimleri KOBİ ve yeni girişimcilere hizmet vermektedir. Bayburt ilinde hizmet veren birim sayısı 2 tanedir. Bu birimlerin açık adresleri ise şu şekildedir.

Adres: Şeh Fanatik mahallesi Cumhuriyet caddesi numara 27  Esnaf ve Sanatkarlar Koop. iş hanı – BAYBURT

  • Tel: 0-458-333-50-00
  • Faks: 0-458-333-50-01

TSO temsilcilik yazışma detayları

Adres: Dede korkut caddesi numara 46 – BAYBURT

  • Tel: 0-458-211-70-13
  • Faks: 0-458-211-60-42

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>