KOSGEB Bilecik

KOSGEB Bir Müdürlüğü ile Bilecik ilimizde ve ilçeleri olan Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri ve Söğüt’ de girişimcilik kurslarını vermeye devam etmektedir. Destek kurumlar olan mahalli belediyeler ve İŞKUR ile TSO ile beraber bu yükün altına giren kurum her ay yeni bir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kurslarının altına imza atmaktadır. Çevre illerden de katılımın bir fazlaca fazlaca olduğu bu ilimizdeki KOSGEB kursları başlama tarihileri, adresleri ve yeni girişimcilerin bu eğitimlere iyi mi başvuruda bulunacağını kılavuz rehberi ile beraber yer verdik.

KOSGEB Bilecik kursları ne vakit başlamaktadır ?

KOSGEB Bilecik Bozüyük Semineri

KOSGEB Bilecik Bozüyük Semineri

Şahsen benimde Bilecik / Bozüyük ilçesinde mahalli belediye tarafınca almış olduğum eğitimlere sizlerde fazlaca rahat katılım göstere bilirsiniz. Büyük illere nazaran yoğunluğun azca olması sebebi ile Bilecik ilimiz ve bu ilimizin ilçelerinde düzenlenen kurslara sıra beklemeden hatta ön mülakatlara katılmadan direkt katılabilirsiniz. Kurslara katıla bilmeniz için ilk olarak bilmeniz ve takip etmeniz ihtiyaç duyulan eğitimlerin hangi tarihte ve hangi kurum tarafınca verileceğini bilmenizdir. Eğitimleri hangi kurum düzenler ise düzenlesin ihmal etmeyin ki planlamayı bir tek KOSGEB yapmaktadır. Dolayısı ile eğitimlerin başlama ve yer bilgilerine bir tek kuruma ilişkin sayfadan buradan ==> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=11 en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Müracaat ise artık fazlaca daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

KOSGEB Bilecik eğitimlerine iyi mi başvurabilirsiniz ?

Daha önceleri benimde müracaat yaptığım şeklinde bir tek eğitimi düzenleyen kuruma şahsen olarak giderek kayıt edilen eğitimler artık İnternet üstünden de kayıt kabulü sağlamaktadır. Bu imkanların etken olmasından dolayı eğer eğitim bilgilendirme sayfasındaki kuruma şahsen olarak gidip başvuruda bulunmayı tercih etmiyorsanız ister aynı sayfadan isterseniz de https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu sayfaya girerek ” TÜM HİZMETLERİ GÖSTER ” deyip ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” menüsünden başvurunuzu e-devlet aracılığı ile yapabilirsiniz.e-Devlet üstünden Bilecik yada ilçelerindeki eğitimlere katılmak isteyen girişimciler müracaat işleminin başlatılması ve sıhhatli bir halde ilerleye bilmesi için postaneden alınmış bir şifreye sonrasında ise e-Devlet sistemine girerek kontakt bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.

Hakikaten ihtiyacınızın olacağını bildiğim için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonrasında kurulacak olan işletmeye bağışlama almak için gidilecek yol gazelhanı sizlere buradaki rehber bilgileri ile paylaşarak destek olmak istedik. Aklınızdaki tüm soruları bu kılavuzu okuduktan sonrasında doğru bir halde yanıt bulacağınıza inanırım.

KOSGEB Bilecik müdürlük adres detayları

KOBİ & Esnaflar dahil olmak suretiyle tüm Bilecik ve ilçelerine Devletimizin desteğini ulaştıran birimin Bilecik ilimizde bir tek bir tane Müdürlüğü bulunmaktadır. Bilecik Merkez’de yer edinen bu müdürlüğümüzün kontakt detayları ise telefon ve faks numaralarına kadar şu şekildedir.

Adres: Gazi paşa mahallesi, hamam sokak numara 3 / A BİLECİK / MERKEZ

Telefon: 0-228-210-02-12 Faks: 0-228-210-02-15

Google Maps Bilecik Harita

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>