KOSGEB Bolu

KOSGEB Bolu da 1 tane Müdürlük ile hizmet vermiş olsa da İŞKUR benzer biçimde destekçileri yardımıyla Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini ilçeleri olan Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben ve Yeniçağa da dahil vermektedir. Mahalli belediye TSO‘larının da elde etmiş olduğu destek sunar yardımıyla girişimcilik kursları aksatılmadan kurumca belirlenen tarihlerde verilmektedir. Hangi tarihler de hangi birimler tarafınca Bolu ile ilçelerinde bu eğitimlerinin verildiğini öğrenmek isteyenler, güncel tarih ve yazışma bilgilerini siz kıymetli yeni girişimci ve KOBİ’ler için yer verdik.

KOSGEB Bolu girişimcilik eğitimleri ne vakit başlamaktadır ?

Bolu ilimizde bir tane KOSGEB Müdürlüğü olmasına karşın İŞKUR başta olmak suretiyle bir oldukça devlet kurumunun yardımıyla Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri aksatılmadan yeni girişimcilere verilmektedir. Yeni iş yer oluşturmak isteyen ve kurmuş oldukları işletme giderlerini devletimizin aracı kurumu yardımıyla bağışlama imkanları ile karşılamak isteyen yeni girişimcilerin girmesi koşul olan bu eğitimlerin Bolu’da başlangıç tarihleri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=14 bu adresimiz üstünden duyurulmaktadır. KOSGEB dahil tüm Bolu ili ve ile bağlı ilçelerinde düzenlenecek girişimcilik kursları bu bağlantıda oluşturulan sayfada yer almıştır. Dolayısı ile başka herhangi bir adresi denetim etmenize lüzum yoktur. Peki Bolu’daki bu eğitimlere başvuruları iyi mi yapabilirsiniz ?

KOSGEB Bolu kurslarına başvurular iyi mi yapılmaktadır ?

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini Bolu ilimizde bir oldukça kurum vermek yükünü üstlenmiştir. Bu kurumların içinde en oldukça bu yükü üstüne alan kurum İŞKUR’dur. Öteki kamu kurumlarından bu kurumun vermiş olduğu girişimcilik eğitimlerin deki koşul, yeni girişimcinin kurslara katıla bilmesi için mutlak suret ile işi olmayan olması gerekir. Onun haricinde tüm öteki kurumlar tarafınca düzenlene eğitimler de 18 yaşından büyük olmanız katılım hakkını kazana bilmeniz için yeterlidir. Bolu’da düzenlenen eğitimlere katıla bilmeniz için 2 yol sizlere sunulmaktadır. Birinci yol kursların düzenlenmiş olduğu tarihte yer edinen görevli kuruma şahsen olarak başvuruda bulunmanız. Bir öteki yol ise https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresi üstünden e-Devlet şifreniz ile başvuruda bulunmanız dır. e-Devlet üstünden başvuruda bulunacak olan Bolu’lu yeni girişimciler kesinlikle müracaat formuna ulaşmadan ilkin yazışma bilgilerindeki alanı doğru ve eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Aksi taktirde girişimcilik eğitimi müracaat formalarına erişim sağlayamaya bilirler.KOSGEB Bolu Müdürlük Adresler detayları

Bolu’daki tüm ESNAF & KOBİ işletme sahipleri birim tarafınca sizlere sunulan destek programlarından aşağıdaki adreslerden informasyon alabilirsiniz. Ek olarak yeni girişimciler ‘de tüm bu anlattıklarıma karşın akıllarında takılan soruları gene bu adreslere yazışma kurarak yanıt bula bilirler. Arzu etmeniz durumunda sayfamızdan bizlere yorum ile ulaşarak da sual sora bilirsiniz.

Adres: Tabaklar mahallesi izzet baysal caddesi numara 75 BOLU

  • Telefon: 0374-243-86-35
  • Faks: 0374-243-86-34
  • E-mail: Bolu@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>