KOSGEB Burdur

Bağışlama alarak iş yeri oluşturmak isteyen Burdu ve ilçelerindeki genç girişimciler, KOSGEB kursları kent merkezi dahil olmak suretiyle Ağlasun, Altınyayla, Nahiye, Çavdır şeklinde öteki tüm ilçelerinde devam etmektedir. Tüm ilçelerindeki mahalli belediyeler ve İŞKUR ile bir oldukça TSO şeklinde meslek odaları tarafınca da düzenlenen eğitimlerim müracaat adresleri ile başlangıç tarihleri en doğru şekilde burada yer almıştır. Ek olarak Burdur ilimizde KOBİ’lere dahil devamlı hizmet veren Merkez Müdürlüğü’nün kontakt bilgilerini de telefon numaraları dahil olmak suretiyle burada yer almıştır.

KOSGEB Burdur girişimcilik kurs müracaat tarihleri ne zamandır ?

Burdur Ticaret Sanayi Odası dahil olmak suretiyle bir oldukça kurum il ve ilçe genelinde şehre yeni esnaflar kazandırmak adına Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Kurumlar tarafınca ücretsiz bir şekilde düzenlenen girişimcilik kurslarına tüm Burdur da yada Türkiye genelinde herhangi bir yer de devlet yardımı ile işletme oluşturmak isteyenler katılabilirler. Ücretsiz bir şekilde düzenlenen eğitimlere katılım göstere bilmeniz için 18 yaşından büyük, tahsilli olmanız yeterlidir. Yalnız İŞKUR bu şartlara ilaveten katılımcısından işi olmayan ve kendisine kayıtlı olmasını aramaktadır. Onun haricinde Burdur’da hangi kurum KOSGEB kurslarını düzenler ise düzenlesin 18 yaşı şartının haricinde,

  • Yasa dışı kabahat örgütlerine üye olmayan
  • Daha ilkin bu eğitimi almamış olmanızı

aramaktadır. Bu şartlara uygun olan tüm Burdur’daki genç girişimciler için düzenlenecek eğitim tarihileri → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=15 burada listelenmekte ‘dir.

Burdur girişimcilik eğitim başvuruları iyi mi yapılır ?

Burdur ilimiz yada herhangi bir ilçesinde organize edilerek verilecek olan kurslara başvuruları hem İnternet üstünden hem de eğitim tarihlerinin yer almış olduğu adreslere müracaat yaparak gerçekleştire bilirsiniz. Her iki müracaat yöntemi ile yapacağınız müracaatların ön müracaat bulunduğunu unutmanızı hatırlatmak isterim. Aslolan kursiyerler Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları sonrasında ilk 25 kişiye nazaran belirlenmektedir. İnternet üstünden kurslara ön müracaat formuna ulaşmak için e-devlet şifrenizin olması gerekir. İletişim detayları güncellenmiş bir e-devlet şifreniz ile https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler adresine girerek, buradaki başlıklardan ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” olanını tıklayıp direkt kurs müracaat formuna erişe bilirsiniz.KOSGEB Burdur birimleri

Burdur’daki esnafımız içinde etkinlik gösteren KOSGEB Burdur Merkez Müdürlüğü aşağıdaki adreste etkinlik göstermektedir. KOBİ’lere yönelik kurum tarafınca oluşturulan tüm destek programları hakkında en doğru bilgiyi bu adres den öğrene bilirsiniz.

  • Adres: Çeşmedamı mahallesi çil oğlu sokak numara 12 / BURDUR
  • Tel: 0-248-234-34-12
  • Faks: 0-248-234-34-19
  • E-mail: Burdur@kosgeb.gov.tr

Ek olarak, tüm yeni işletme oluşturmak isteyen Burdur’daki genç girişimciler de kurum ile irtibata geçerek gerekseme duydukları desteği bire bir bu adresteki birim den alabilirler.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>