KOSGEB Düzce

Her ne kadarda Düzce ilimizde bir tane KOSGEB Müdürlüğü olsa da birimin yardımlaşma içinde olduğu kurumlar devamlı olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini bir oldukca ilimize gore oldukca daha sık düzenlemektedir. Yoğun öğrenci destek vermek amacı ile İŞKUR ve TSO başta olmak suretiyle tüm mahalli belediyelerin seferber olduğu girişimcilik eğitimlerin başlangıç tarihlerini en doğru ve güncel şekilde burada bulabilirsiniz. Ek olarak, arzu etmeniz durumunda e-Devlet üstünden kurlar için ön müracaat formunu da İnternet aracılığı ile derhal sağlaya bilirsiniz.

KOSGEB Düzce kursları ne süre başlamaktadır ?

İŞKUR dahil olmak suretiyle tüm Düzce’deki KOSGEB kurslarını veren kurumların başlangıç tarihleri İnternet üstünden bir tek https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=81 bu adres üstünden yayımlanmaktadır. İl filtresini kullanmadan direkt bu adres üstünden tüm Düzce girişimcilik eğitimlerinin başlangıç tarihlerini görebilirsiniz. Ek olarak aynı adres üstünden eğitimi veren kurum ve hatta eğitime girecek olan öğretim görevlisinin kimlik bilgilerini dahi gene bu adreste görebilirsiniz. Size uygun tarihte olan eğitim başvuruları iki şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

  1. Oluşturulan sayfadaki eğitimi veren kuruma şahsen olarak başvuruda bulunarak ( Düzce dahil tüm girişimcilik eğitimi veren İŞKUR düzenlemiş olduğu eğitimlerde girişimcinin işi olmayan ve kendine kayıtlı olmasını koşul koşmaktadır )
  2. e-Devlet üstünden müracaat formunu doldurarak.

e-Devlet üstünden girişimcilik eğitim başvuruları iyi mi yapılır ?

Daha önceleri bir tek ilgili kurumlara şahsen olarak kabul edilen girişimcilik eğitimleri artık İnternet üstünden e-devlet kapısı ile beraber kabul görmektedir. Eğer elinizde bir e-Devlet şifresi mevcut ise müracaat yapmadan ilkin ilk olarak lütfen sistemde yer edinen kontakt bilgilerinizi güncelleyin. Özellik ile problem yaşamadan müracaat formuna kavuşabilmek için elektronik posta adresiniz ne olursa olsun girilmiş olması gerekmektedir.  Müracaat formuna direkt ulaşmak için https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresine girip bu alanda ister arama çubuğuna girişimcilik eğitimi yazara isterseniz de ” TÜM HİZMETLERİ GÖSTER ” butonunu kullanarak ” UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ” sekmesini bularak gerçekleştire bilirsiniz.KOSGEB Düzce birimlerinin kontakt adres detayları nedir ?

Her il ve ilçede olduğu şeklinde KOSGEB Düzcede kendi iş yerini oluşturmak isteyen yada KOSGEB tarafınca oluşturulan KOBİ desteklerinden yararlanmak isteyenler için birim kurmuştur. Etken olan KOBİ’lere yönelik KOSGEB destek programlarını arzu ederseniz https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekler/3/destekler bu adres üstünden görebilirsiniz.

Adres: Uzun Mustafa Mahallesi Kuyumcu Zade Bulvarı Numara 40 DÜZCE

Telefon: 0-380-523-69-53 Faks: 0-380-514-78-96 E-mail: Düzce@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Düzce kurs tarihleri yoksa ne yapabilirsiniz ?

KOSGEB Düzce

KOSGEB Düzce

Bu durum sıklık ile yaşandığı için açıklık getirmemiz siz yeni girişimcilerimiz için oldukca yararlı olacaktır. Özellik ile işletme kurmakta aciliyeti olan yeni girişimciler bir an ilkin Girişimcilik Eğitimi almak istemektedirler. Fakat bir çok süre eğitim tarihleri istedikleri vakitte olmamaktadır. Dolayısı ile iş kurma hayallerini ertelemek zorunda kalmaktadırlar. Anca, şunu bilmeniz gerekir ki eğer birazcık maddi imkanınız var ise çevre il yada ilçelerdeki eğitimlere de katıla bilirsiniz. Kesinlik ile KOSGEB kurslarında ikametgah şartı aranmamaktadır. Dolayı ile istediğini ilde size uygun olan bir kurs geçmişine İnternet üstünden müracaat da bulunabilirsiniz. Bunun şahsen örneklerine ben tanık oldum. İstanbul’dan KOSGEB Bilecik / Bozüyük eğitimlerine katılan bir hanımefendi ile tanışmıştım.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>