KOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne’de 1 müdürlük ve 2 temsilciliği ile hem yeni girişimcilere hem de KOBİ’lere desteklerini vermeye her yıl olduğu şeklinde bu yılda devam etmektedir. Türkiye’nin en mühim sınırlarından birini temsil eden bu ilimizde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alacak olan yeni girişimciler için devamlı olarak kurslar düzenlenmektedir. Kurumun iş ortakları TSO, Belediyeler, Üniversiteler ve İŞKUR ile Halk Eğitim Merkezlerinin katkıları ile fazlaca daha çok eğitim verme imkanı gören KOSGEB müracaat adreslerini bildirmek için tek bir adresi kullanmaktadır. Bu adres de arzu eden Edirneli girişimciler başvurularını İnternet üstünden yapabilirken isterlerse sayfadaki adreslere şahsen de müracaatta buluna bilirler.

KOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne girişimcilik eğitimi müracaat adresleri

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri bir tek Edirne ilimizde düzenlenmek ile kalmayıp tüm ilçelerinde belli tarih aralıkları ile düzenlenmektedir. Bu amaç ile bir fazlaca resmi kurum seferber olup bu eğitimleri ücretsiz bir şekilde üyelerine ve yeni girişimci Edirne halkına vermektedir. Hangi kurum bu eğitimleri verecek olursa olsun kesinlikle müracaat tarihlerini ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=22 bu adresten bildirilmektedir. Bağlantıyı tıkladığınız süre direkt Edirne ili ve ilçelerinde düzenlenecek olan kursların tarihlerine ve hangi kurumun düzenlemiş olduğu hakkında bilgilere erişim sağlaya bilirsiniz. Ek olarak gene aynı sayfa da eğitimi düzenleyen kuruma ilişik yazışma bilgilerini de bulabilirsiniz. Arzu ederseniz bu adresler üstünde başvuruda buluna bileceğiniz şeklinde arzu etmeniz durumunda ise e-Devlet üstünden de eğitim başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.E-devlet üstünden Edirne ilimizdeki eğitim başvurusunu yapmak isteyen girişimcilerimizin e-Devlet şifresi olması ve ek olarak sisteme tanımlı bir de e-posta adreslerinin bulunması gerekir. Bu imkanlara haiz olan Edirne’li girişimcilerimiz https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler bu adrese girerek de ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” sekmesini seçerek başvuruda buluna bilirler.

KOSGEB Edirne Müdürlükleri

KOSGEB Edirne Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks, e-mail ve google harita koordinatları aşağıdaki gibidir.

KOSGEB Müdürlük Adres: Abdurrahman Mahallesi Hacı Yahya köprü yolu Yaşar altı plaza  No 7 / 73 MERKEZ

Tel: 0-284-212-40-10 Faks: 0-284-212-40-12 E-Mail: Edirne@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinat

KOSGEB Edirne Temsilcilikleri

KOSGEB Edirne merkez müdürlüğünün yanı sıra en yüksek nüfusa haiz 2 ilçesinde de yeni girişimci ve KOBİ’lere hizmet vermek amacı ile temsilcilikler kurmuştur. Merkez müdürlüklerinden alacağınız tüm destekleri bu 2 temsilcilikten de rahatlık ile alabilirsiniz. KOBİ’lere yönelik tüm hizmetlerin neler olduğu öğrenmek isteyen Edirneli esnaflarımız https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler bu adresi ziyaret edebilirler.

KOSGEB Keşan Temsilciliği

Adres: Keşan TSO Anafartalar Caddesi Numara 66 / 1

Tel: 0-284-714-11-37 Faks: 0-284-71476-08 E-Mail: Kesansinod@Kosgeb.gov.tr

KOSGEB Uzunköprü Temsilciliği

Adres: Cumhuriyet Meydana numara 17 UZUNKÖPRÜ

Tel: 0-284-513-10-64 Faks: 0-284-51322-80

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>