KOSGEB Erzincan

KOSGEB desteklenen sektörler üstünde kurulacak olan bir işletme için devletten bağışlama almak istemez misiniz ? Erzincan’daki girişimciler bağışlama ve faizsiz kredi fırsatları hala devam ediyor. Geç kalmadan işletmenizi kurmadan ne olursa olsun Erzincan yada ilçelerinde verilecek olan girişimcilik kurslarına katılın. Katılmanız ihtiyaç duyulan tüm KOSGEB kursların başlama adresleri ile müracaat tarihleri ise şu şekildedir.

Erzincan KOSGEB girişimcilik kursları başlama tarihleri

Erzincan ilimiz de KOSGEB bir oldukça kurum ile yeni esnaf olamak isteyen tüm girişimcilere destek sağlamaya bu yılda sürdürmektedir. Yeni girişimciler için oluşturulan destek programından yararlana bilmeleri için tek yapmaları ihtiyaç duyulan işletmelerini kurmadan ilkin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularında bulunmalarıdır. Erzincan da yada ilçelerinde çeşitli kurumlar ( İŞKUR, Halk Eğitim Merkezleri, Meslek Odaları vb ) tarafınca düzenlenecek eğitim başlama tarihleri ve ek olarak adresleri ise bir tek → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=24 bu adreste duyuru edilmektedir. Erzincan belediye hizmet binası oldukça amaçlı toplantı salonu ve Erzincan Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkez Binası benzer biçimde adresler de düzenlenecek olan tüm eğitimlerin başlama tarihlerini bu adresten gore bilirsiniz. Peki başvurular iyi mi yapılır ?

KOSGEB Erzincan kurslarına iyi mi başvuruda buluna bilirsiniz ?

Eğitimlere müracaat yapmak oldukça kolay fakat asil kursiyer olma şansını yakalamak kimi vakit zor olabilmektedir. Bu daha oldukça yoğun başvurularda yaşanmış olan sıklık ile görülen bir sorundur.  Bu soruna yakalanmamak için nüfusu azca olan yerlerde eğitim başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederim. Yada ne olursa olsun eğitim ön müracaat sonrasın da sizleri çağırdıkları zaman Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları mevzularına iyi emek harcayarak gidiniz. Böylece asil kursiyer olma şansını fazlası ile soruşturma şansına haiz olacaksınız. Erzincan da bulunan girişimcilik eğitim başvurularını kurumlara şahsen başvuruda bulunmanın yanı sıra bir de e-devlet üstünden gerçekleştire bilirsiniz. e-devlet şifreniz var ise asla eğitim merkezlerine gitmek için zahmette bulunmayıp direkt buradaki https://bit.ly/2Tg7502 müracaat ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” menüsünden müracaat formunu doldurunuz.Müracaat işlemleri sonrası eğitim aldıktan sonrasında artık iş yerinizi kurabilirsiniz. Hemen sonra ki hibeye giden yol haritasını da https://www.finansdestegi.com/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf buradaki benzer biçimde takip edebilirsiniz.

KOSGEB Erzincan Birimleri

Erzincan da bir müdürlük ile hizmet veren binanın adresi aşağıdaki gibidir;

Adres: Mustafa Kemal Atatürk mahallesi Ali Kemali caddesi numara 4/201 – ERZİNCAN

  • Tel: 0-446-212-07-00
  • Faks: 0446 212 07 02
  • E-mail: Erzincan@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>