KOSGEB Erzurum

Güzel bir iş fikriniz mi var ? Size bir müjdemiz olacak o süre.! Hadi gelin bunu Erzurum’da faaliyete geçirmek için devletten destek alalım, sonrasın da ise bu mükemmel iş fikrimizi gene devletimizin KOSGEB üstünden teşvikleri ile büyütelim ne dersiniz.? Bu teklife varım diyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan Erzurum ilimizde yada sıklık ile Yakutiye ve Palandöken ile Aziziye ilçelerinde düzenlenen KOSGEB kurslarına katılmanız kafi olacaktır. Hemen sonra alacağınız girişimcilik sertifikası ile açacağınız işletmenin bir fazlaca giderine bağışlama alabilirsiniz.! Bu denli mühim olan bu eğitimlerin başlama tarihlerini ve kurumun Erzurum müdürlüğüne ilişkin adres bilgilerini sizler için yer verdim.

KOSGEB 4 günlük Erzurum girişimcilik kurslarının başlama zamanı

Artık bir fazlaca yeni girişimci iş fikrini sermayesi fazlası ile olsa dahi devlet destekleri ile hayata geçirmektedir. KOSGEB katkıları ile yaşam gören iş fikirleri daha ileri ki süreçlerde de gene kurumun destekleri yardımıyla büyümektedir. Ülkemiz de milyonlarca yeni girişimci bu imkanlar ile işletmesini kurmuş ve büyütmüştür. Sizde bu girişimciler içinde yer almak istiyorsanız ilk yapmanız ihtiyaç duyulan KOSGEB tarafınca organize edilip kimi süre verilen kimi süre ise iş birlikçileri ile tarafınca meydana gelen 4 günlük kurslara katılmanız gerekmektedir. Erzurum’da bu eğitimleri MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ dahil olmak suretiyle İŞ KUR ve daha bir fazlaca KOSGEB ‘in iş ortakları ile vereceği eğitimlerin başlama tarihlerini ====> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=25  burada nazaran bilirsiniz. Tarihlerinin yanı sıra ek olarak eğitimin hangi kurumun hangi tarihte ve adreste vereceğini de gene bu sayfada bulabilirsiniz.

Erzurum KOSGEB kurslarının başvurularını iyi mi yapa bilirsiniz ?

Erzurum’da düzenlenmesi planlanan eğitimleri hangi kurum verecek olursa ise olsun hepsinin müracaat yöntemi aydır. Eğer azca ilkin vermiş olduğumuz adresteki tarihlere giriş yaptığınız zaman ilanın açıklamasında başvurular ” e-Devlet üstünden ” ibaresi yoksa direkt ilgili kurumada müracaat yapabilirsiniz. İbare olsun yada olmasa da dahil tüm kurumun iş birlikçileri tarafınca verilecek olan eğitimlere de direkt e-Devlet üstünden https://bit.ly/2Tg7502 girerek   menüsündeki müracaat formunu da doldurmanız halinde gerçekleştirmeniz elinizdedir.KOSGEB Erzurum adres, yazışma detayları nedir ?

Erzurum ilimizdeki KOBİ’lere devlet desteklerini sunan KOSGEB bir tek müdürlüğü ile iş yapmaktadır. Senelerdir aynı adreste faaliyette olan bu birimin müdürlük adres detayları ise telefonlar ve faks numaraları ile beraber şu şekildedir.

Birim adres: Organize endüstri bölgesi yönetim caddesi posta kutusu 25090

  • Telefon no: 0-442-329-06-00
  • Faks no: 0-442-329-06-03
  • E-posta: Erzurum@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>