KOSGEB Eskişehir’de1 Müdürlük 1 Temsilciğe Sahiptir

Türkiye’nin her ilinde hizmet veren KOSGEB Eskişehir de kurmuş olduğu 1 tane hizmet Merkezi Müdürlüğü ve 1 de temsilciliği ile iş yeri sahibi olmak isteyen genç girişimcilere ve esnaflara devlet imkanı sağlamaktadır. KOSGEB destek programları ve Uygulamalı Girişimcilik Eğitim kursları için Eskişehir’de müracaat yapılması ihtiyaç duyulan Müdürlük ve temsilciliğe ilişkin olan adres, telefon, e-mail ve google harita detayları aşağıdaki gibidir. Eskişehir ili ve ilçelerin’de devletin sunmuş olduğu bu imkanlarından yararlanmak için alınması mecburi olan ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Kursları ”  başlangıç tarih ve adreslerini gene Eskişehirli genç girişimcilerimiz için güncel hali ile mevcuttur.

KOSGEB Eskişehir Uygulamak Girişimcilik Eğitimi başlangıç tarihleri

Eskişehir ilimizde de mahalli belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri başta olmak suretiyle bir Ticaret Sanayi Odası da belli tarihlerde yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vermektedir. Yeni girişimciler bu eğitimleri ister direkt bu adreslere yapabilir, isterlerse müracaatlarını İnternet üstünden e-devlet aracılığı ile gerçekleştire bilirler. Hem Eskişehir KOSGEB kurs tarihlerini ve adreslerini öğrenmek hem de İnternet üstünde müracaat yapmak için bu adrese ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=26 giriş yapmalıdırlar. Bu adrese giriş yaptığınız zaman direkt tüm Eskişehir ve ilçelerinde düzenlenecek olan güncek kurs tarihlerini ve ek olarak kursun üstüne tıklamanız durumunda mevcut adreslerini de görebilirsiniz.İnternet üstünden müracaat yapmak isteyenler ise eğer kursa katılım gösterecek girişimciye ilişkin bir e-devlet şifresi olması durumunda aynı sayfadan müracaatlarını anında gerçekleştire bilirler. Kurs müracaat formuna ulaşmak için girişimcinin sayfada yer edinen ” e-Devlet Üstünden Başvur ” butonuna ilkin tıklaması daha sonrasında karşısına çıkan müracaat formunu doğru bir halde doldurması kafi olacaktır. e-Devlet üstünden müracaat meydana getirecek olan girişimcilerin direkt KOSGEB Eskişehir girişimcilik eğitimi müracaat formuna erişe bilmesi için daha evvel e-Devlet sistemine giriş yaparak ” İLETİŞİM BİLGİLERİ ” bölümünü doldurması gerekmektedir. Özellik ile bu alanda e-posta adresinin ne olursa olsun yer alması şarttır. Aksi taktirde müracaat formuna ne yazık ki erişim sağlayamazsınız.!

KOSGEB Eskişehir Müdürlüğü kontakt detayları nedir ?

KOSGEB Eskişehir

KOSGEB Eskişehir

KOSGEB bir tek yeni girişimci iş fikrine haiz yurttaşlarımıza hizmet vermek ile kalmayıp Eskişehir’deki tüm esnaflarımıza’da desteklerini sağlamaktadır. Oluşturmuş olduğu bir fazlaca destek programı ile bu imkanları elde eden KOSGEB esnaflarımızdan bir tek belli başlı şartları talep etmektedir. Bu şartları yeri gelmişken sıralamak gerekir ise;

  1. Esnafın ne olursa olsun kendi meslek odasına kayıtlı olması gerekmektedir.
  2. KOBİ olması,  ( KOBİ nedir ? )
  3. Devlete herhangi bir vergi ve SGK borcunun bulunmaması gerekir.
  4. KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmanız
  5. Kobi data dokümanı ve beyannamenizin doldurulmuş olması gerekmektedir.

Tüm bu tarz şeyleri elde eden esnaflarımız Eskişehir’de faaliyette olan KOSGEB birimlerine iletişime geçebilirler.

Adres: Kurtuluş Mahallesi Sobacılar Sokak Numara 74 Posta Kodu: 26080 ODUNPAZARI

Telefon: 0-222-236-06-63 Fax: 0-222-236-17-92 E-mail: Eskisehir@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinatları

KOSGEB Eskişehir Temsilciği kontakt detayları nedir ?

Hemen hemen KOSGEB destekleri ile tanışmamış olan Eskişehirli yurttaşlarımız bizlere KOSGEB Eskişehir temsilcilikleri ile de ulaşabilirler. Temsilcilik adres, telefon, fax ve google harita koordinatları aşağıdaki gibidir.

Adres: Ankara Yolu Üstü Organize Endüstri Sitesi 26110 ESKİŞEHİR

Telefon: 0-222-236-03-60 Fax: 0-22-236-00-41 E-mail: Eskisehir@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinatları

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>