KOSGEB Gümüşhane

KOSGEB bir fazlaca yeni iş fikrini desteklemektedir. NACE kodları ile desteklediği bu sektörleri de hem açılış giderleri için hemde ileri ki dönemdeki gereksinimleri için bağışlama ve faizsiz kredi olanakları sağlar. Gümüşhane deki esnaf ve ticarette atılmak isteyen yeni girişimciler de bu imkanlardan arzu etmeleri durumunda yararlana bilmektedirler. Yeni esnaf olacakların ilk olarak yapmaları ihtiyaç duyulan Gümüşhane de düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılmalarıdır. Adreslerini paylaştığımız birimlere müracaat formunu belirtilen başlama tarihinden ilkin dolduran Gümüşhaneli tüm girişimciler bu haktan yararlana bilmektedirler.

Gümüşhane girişimcilik kursları ne vakit başlıyor ?

Bir fazlaca iş fikri artık KOSGEB tarafınca destek görmektedir. Daha önceki yıllarda milyonlarca girişimci açmış oldukları iş yeri için kurumdan bağışlama almıştır ve almaya da halan devam etmektedir. Eğer yeni bir iş yeri oluşturmayı düşünüyorsanız kurumdan destek almak ile bunu yapmak artık fazlaca daha kolay bir hal aldı. Daha öncelerine nazaran düşürülen eğitim süreleri, bir fazlaca belgenin kaldırılması ve işlemlerin İnternet üstüne taşınması hibeye giden süreci ciddi olarak hızlandırmıştır. Yeni açılacak olan iş yerine bağışlama almayı planlayanların ne olursa olsun işletmelerini kurmadan ilkin KOSGEB kurslarına iştirak etmesi gerekir. Eğitim katıla bilmeleri için öncelik ile Gümüşhane’deki planlanmış kursların tarihlerini ve adreslerini görmek son aşama yararlı olacaktır. Bu detayları https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=29 buradan öğrenebilirsiniz. Eğer oluşturulan sayfada eğitim zamanı gözükmüyorsa lütfen birazcık sabırlı olun. En kısa tarih de ne olursa olsun bir kurs başlayacaktır.

Gümüşhane kurslarına iyi mi katılım göstere bilirsiniz ?

Yeni girişimci Gümüşhane kurslarına e-Devlet üstünden olduğu şeklinde eğitimi veren kuruma direkt da giderek müracaat da buluna bilir. Sadece, eğitimi veren kurum tarihlerinin yer almış olduğu sayfadaki menüde yer edinen izahat kısmında ”’ Başvurular e-devlet üstünden ” diye bir ibare bırakmış ise müracaat bu kez yalnız e-devlet üstünden https://bit.ly/2Tg7502 buradaki adresten yapıla bilmektedir. Tek yapılması ihtiyaç duyulan oluşturulan sayfadaki Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi müracaat formunu doğru bir halde doldurmanız dır.KOSGEB Gümüşhane birim adres yazışma telefon numaraları

Gümüşhane ilimizdeki adam, hanım girişimciler tarafınca gösterilen yoğun ilgiden dolayı ilave temsilcilik ile de hizmet veren kurum yazışma detayları aşağıdaki gibidir.

Gümüşhane Müdürlük yazışma detayları

Adres: Bağlar başı mahallesi kazım kara Bekir caddesi belediye iş hanı numara 60 / A

Tel: 0-456-233-74-44 – Faks: 0-456-233-74-24 – Mail: Gumushane@kosgeb.gov.tr

Gümüşhane Temsilcilik yazışma detayları

Adres: Mustafa Kemal Atatürk caddesi numara 4 – Tel: 0-456-213-11-12 – Faks: 0-456-213-60-59

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>