KOSGEB Karabük

KOSGEB Karabük ve ilçeleri Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ile Yenice ‘de İŞKUR’unda destekleri ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vermeye aksatmadan devam etmektedir. Her ne kadarda Karabük’te tek bir Müdürlük ile hizmet vermiş olsa da belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri’nin de katkıları ile girişimcilik kursları belli dönemlerde kendi işini oluşturmak isteyen genç girişimcilere ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Eğitimlerin başlangıç tarihlerine gore müracaat formunun doldurulması ile katılım göstere bileceğiniz kursların adresleri güncel ve doğru olarak şöyledir.

KOSGEB Karabük Kursları ne süre başlamaktadır ?

Karabük ilimizde yoğun talebin olması durumundan neredeyse senenin her ayından minimum bir girişimcilik eğitimi düzenlenmektedir. Düzenlenecek olan bu eğitimlere bir oldukça resmi kurumda öncü olmaktadır. Dolayısı ile hiçbir genç girişimcimiz eğitimlerden dolayı mağduriyet yaşamamaktadır. Karabük ve ilçelerinde düzenlenecek olan girişimcilik kurslarının adres ve kontakt bilgilerini direkt https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=78 adresi üstünden ulaşa bilirsiniz. Oluşturulan sayfada girişimcilik kurslarının bir tek adreslerini görmek ile kalmayıp bunun yanında hangi kurumun ne süre kursları nerede düzenleyeceğine kadar detayları elde edebilirsiniz.

Karabük girişimcilik kurslarına iyi mi katıla bilirsiniz ?

KOSGEB’te artık veri ağını e-devlet üstüne aktarmıştır. Dolayısı ile bir oldukça müracaat kabulünü bu ağ üstünden almaya adım atmıştır. Daha önceleri bir tek eğitimi veren kurum tarafınca şahsen olarak yapılacak başvurular ile kabul edilen müracaatlar şimdi artık e-devlet üstünden de kabul görmektedir. Eğer sizin de bir e-devlet şifreniz var ise ve Karabük ili yada çevre ilçelerinde KOSGEB kurslarına katılmak istiyorsanız asla zaman kaybetmeden müracaat formuna https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresine girerek ulaşabilirsiniz. Müracaat formuna engellere takılmadan ulaşmak için daha evvelde e-devlet verilerinde yer edinen kontakt bilgilerinizi doldurmanız şarttır. Yeni Girişimcilik Destek Programı imkanlarından yararlanmak için eğer İŞGEM sınırları içinde işletme kurmayacaksanız alınması ihtiyaç duyulan bu eğitimlerde tüm ilk olarak meydana getirilen müracaatlar, ön müracaat olarak kabul edilmektedir. Eğer oldukça fazla talep olması durumunda sizlere sözlü ve yazılı olarak teste sokacaklarını lütfen unutmayınız.

  • Girişimcilik Destek Programı imkanlarından yararlanmak isteyen genç girişimciler için hazırlanan başvuru kılavuzu

Ek olarak sizler için birde girişimcilik eğitimi başvurusunun iyi mi yapılacağını özetleyen bir video çektik. Küçük bir de tavsiyede bulunmamız gerekir ise eğer ilinizde yada ilçenizde girişimcilik eğitimleri bulunmuyorsa lütfen çevre il yada ilçelerdeki eğitimleri de aynı sayfadan denetim ederek başvuruda bulununuz. Böylece süre kaybı yaşamadan değişik illerdeki eğitimlere katılarak girişimcilik sertifikasının sahibi olabilirsiniz.Karabük Müdürlükleri adresleri, kontakt detayları

Türkiye’nin her il ve ilçesinde KOSGEB Müdürlükleri ve nüfusuna gore ek olarak temsilcilikleri de yer almıştır. KOSGEB Karabük ilimizde bir tane Müdürlük ile girişimci ve KOBİ’ler için hizmet vermektedir. Desteklerden yararlanmak isteyen girişimci ve KOBİ ‘ler aşağıda yer edinen adreslere şahsen olarak başvurularını yapabilirler.

Adres: Özgürlük Mahallesi Zonguldak Caddesi Davet İş Merkezi A Blok Numara 34 Kat 3  KARABÜK

Telefon: 0-370-412-66-57 Faks: 0370-412-66-51 E-mail: Karabuk@Kosgeb.gov.tr

Yukarıda yer edinen kontakt detayları ile irtibata geçerek tüm KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bir şekilde uzmanlardan informasyon alabilirsiniz.

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>