KOSGEB Kastamonu

KOSGEB Kastamonu ve yalnız büyük nüfusa haiz ilçeleri Abana, Ağlı, Vasıta, Azdavay, benzer biçimde ilçelerinde girişimcilik eğitimi vermek ile yetinmeyip Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday benzer biçimde ufak yerleşim yerlerinde de kurslarını vermektedir. Kastamonu da 1 müdürlük ve 1 de Ticaret Sanayi Odasındaki temsilciliği tüm bu il/ilçelerdeki yeni girişimcilere kurslarını KOBİ ve Esnaflarına ise desteklerini aralıksız sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğu kurslarına mahalli belediyeler ile İŞKUR’unda katkı sağlaması ile beraber mümkün olduğunca her ay düzenleyen KOSGEB in kurs başlangıç tarihlerini sizler için eğitimin düzenleneceği adres detayları ile paylaştık

KOSGEB Kastamonu girişimcilik eğitim kurslarının başlangıç tarihleri

Kastamonu ve ilçelerinden düzenlenecek olan eğitimleri ister mahalli belediyeler ile Halk Eğitim Merkezleri düzenlesin isterse de İŞKUR düzenleyecek olsun adres ve tarihleri tek bir adreste yer verilmiştir. Eğitimin organizasyonunu yalnız KOSGEB sağlamış olduğu için bu bilgilerde resmi sitesinde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=37 burada girişimciler ile paylaşılmaktadır. Eğer Kastamonu’nda eğitim var ise da yoksa da direkt bu adreste yer edinen sayfada bakılırsa bilirsiniz.

Kastamonu girişimcilik eğitimi başvurusunu iyi mi yapabilirsiniz ?

Kastamonu ilimizde girişimcilik eğitimlerini bir oldukca resmi kurum düzenlemektedir. Bu kurumların içinde Üniversiteler dahi yer verilmiştir. Eğitime katılım göstermek isteyenler den aranan koşul yalnız 18 yaşından büyük olmaları ve daha ilkin girişimcilik eğitimi almamış olmalarıdır. Sadece İŞKUR öteki kurumlara bakılırsa bu şartlara ilaveten eğitim almak isteyen girişimcilerden işi olmayan olup kendilerine kayıtlı olmasını da istemektedir. Girişimcilik eğitim başvurularını adreslerin yer almış olduğu sayfadaki kurumlar şahsen olarak yapa bileceğiniz benzer biçimde isterseniz e-devlet üstünden de başvuruda bulunabilirsiniz.

e-devlet üstünden Kastamonu girişimcilik eğitimi almak isteyenlerin yazışma bilgilerinin e-devlete doğru bir halde girişmiş olması gerekmektedir. Başvurunuzu ister adres sayfasındaki ” e-Devlet ile Başvur ” dan isterseniz de https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adres üstünden gerçekleştire bilirsiniz.  • Girişimcilik Destek Programına giden yol kılavuzunu buradan bulabilirsiniz. Ek olarak sormak istediklerinizi sayfamızdan yada sayfamız da yer edinen yazışma adreslerine sora bilirsiniz.

KOSGEB Kastamonu Müdürlük yazışma detayları nedir ?

KOSGEB nüfusun ve talebin çoğunluğuna bakılırsa Müdürlük ve temsilcilikleri ile halka hizmet vermektedir. Kastamonu da bir Müdürlük ve temsilcilik ile hizmet veren KOSGEB adresleri ve yazışma detayları aşağıdaki gibidir.

Müdürlük İletişim Detayları

Adres: Hepkebirler Mahallesi Hakkaniyet Caddesi Numara 2 Posta Kutusu 37100

  • Telefon: 0366-212-70-23
  • Faks: 0366-212-70-30
  • E-mail: Kastamonu@Kosgeb.gov.tr

TSO Temsilcilik adres detayları

Adres: Hepkebir Mahallesi Tecim ve Endüstri Odası Pasajı Numara 16  KASTOMONU

  • Telefon: 0366-214-46-07
  • Faks: 0-366-214-94-67
  • E-mail: kastamonu.sinod@kosgeb.gov.tr

 

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>