KOSGEB Kırklareli

Senenin neredeyse her aynında KOSGEB Kırklareli ilimiz de Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni İŞKUR yada mahalli belediyeler yada TSO’ları tarafınca düzenlemektedir. Yeni kuracağı işletmesi için devletten bağışlama almak isteyen Kırklareli’li yeni girişimciler eğer etkinlik gösterecekleri yer İŞGEM sahalarında değil ise ne olursa olsun bu eğitimleri almak zorundadır. e-Devlet üstünden de artık müracaatlarının kabul edilmiş olduğu KOSGEB kurslarının başlangıç güncel tarihlerini ve adreslerini Kırklareli’li yeni girişimciler için yer verdik. Bu adreslere başvurularını güvenli bir halde yapabilir, ücretsiz bir şekilde eğitimlerini alabilirler.

KOSGEB Kırklareli kurslarına iyi mi katıla bilirsiniz ?

Kırklareli yada ilimize bağlı olan ilçelerinde KOSGEB kurslarına katılım göstere bilmek için ilk olarak başvuruşunuzu sağlamanız gerekir. Ön başvurular günümüzde artık 2 şekilde kabul edilmektedir. Bunlardan bir tanesi şahsen olarak eğitimi düzenleyen birime meydana getirilen müracaat ile bir diğeri de İnternet üstünden e-Devlet aracılığı ile kabul görmektedir. Her iki müracaat yönteminde de gerçek sahibi olabilmeniz için sizlere sözlü ve yazılı bir mülakat ilgili birim tarafınca düzenlenmektedir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları haklarından data almak ve öncelik hakkına haiz olmak istiyorsanız bu içeriğimize göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Kırklareli’ndeki kurslara E-devlet üstünden yada kurumlara direkt iyi mi başvurulur ?

e-Devlet yada ilgili kurumlara direkt girişimcilik sertifikası alabilmek için başvuruda bulunmadan ilkin ne olursa olsun hangi tarihte hangi birim tarafınca bu eğitimlerin düzenleneceği mevzusunda bilginizin olması gerekir. Kırklareli’ndeki ve ilçelerindeki düzenlenecek olan tüm girişimcilik kurslarının tarihlerini ve adreslerini en doğru şekilde ise bu ==> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=39 adresten öğrenebilirsiniz. Oluşturulan sayfada eğer yakın tarihlerde bir eğitim Kırklareli için planlamış ise burada sıralama halinde görebilirsiniz. Listedeki mevcut eğitim tarihlerinin üzerini tıklayarak da hangi kurumun eğitimi verdiği öğrenebilir, başvurunuzu bu kurumun adresine şahsen yapabilirsiniz.

Müracaat seçeneği olarak e-Devlet uygulamasını kullanmak isteyen Kırklareli’ndeki yeni girişimcilerimiz de aynı sayfada yer edinen ” e-Devlet ile BAŞVUR ” butonu tıklaması ve sonrasında oluşturulan müracaat formunu doldurması kafi olacaktır. Siz Kırklarelili yeni girişimcilerimiz için İnternet üstünden kurs başvurusunun iyi mi yapılacağını özetleyen birde video çektik.KOSGEB Kırklareli Müdürlüğü kontakt detayları

KOSGEB Türkiye’nin her ilinde minimum bir Müdürlük ile KOSGEB destekleri için başvuruda bulunacaklar için hizmet vermektedir. KOSGEB Kırklareli Müdürlüğü ‘de Kırklarelililer için Kırklareli merkezde hizmet vermektedir. Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks ve e-mail adresleri aşağıdaki gibidir.

Adres: Karacaibrahim Mahallesi Kurtuluş Caddesi Uzunlar Apartmanı Numara 48 / B  MERKEZ

Telefon: 0-288-214-72-28 Faks:0-288-214-72-12 E-mail: Kırklareli@kosgeb.gov.tr

Kırklareli KOSGEB Temsilcilikleri

Kırklareli KOSGEB kursları ve KOSGEB destekleri için Müdürlüğümüzün yanı sıra isteyen yurttaşlarımız bizlere aşağıda yer edinen temsilciliklerimiz ile de başvuruda bulunabilirler.

Kırklareli Lüleburgaz Temsilciği

Adres: Kocasinan Mahallesi İnönü Caddesi Numara: 11 / A LÜLEBURGAZ

Telefon: 0-228-417-11-21 Faks: 0-228-417-19-89 E-mail: Luleburgazsinod@Kosgeb.gov.tr

Kırklareli Babaeski Temsilciliği

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi Numara: 24  – 39200 BABAESKİ

Telefon: 0-228-515-57-39 Faks: 0-228-515-17-56

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>