KOSGEB Tekirdağ

KOSGEB Tekirdağ ilimizde Çerkezköy ve Çorlu da olan birimleri ile hem esnafa hemde girişimcilik sertifikası alacak olanlara hizmet sağlamaktadır. 1 milyondan fazla vatandaşımızın yer almış olduğu bu ilimizde Süleymanpaşa ve Kapalı ilçelerimizde girişimci sayısının bir fazlaca yüksel olmasından dolayı eğitimlerin verildiği ilçeleri içinde yer alır. Çorlu Tecim ve Endüstri odası ile İŞKUR’un katkıları ile sunulan bu bu eğitimlere NKÜ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİCİ A.Ş dahi destek sağlamaktadır. Bu denli kuvvetli bir iş birliğinin yer almış olduğu Tekirdağ ilimizde verilecek olan tüm KOSGEB kursların başlama tarihleri ile müracaat adresleri güncel haliyle burada yer almıştır.

Tekirdağ KOSGEB kurslarının başlama tarihlerini iyi mi öğrene bilirsiniz ?

Sizin de gördüğünüz benzer biçimde iş yeri açmak için devlet desteğine müracaat yapacakları bir fazlaca Tekirdağ’daki kurum desteklemektedir. Devamlı olarak 1 milyondan fazla nüfusa haiz ilimizde bu sebepten dolayı girişimcilik kursları başlatılmaktadır. İş fikrinizi ileri dönük olarak ciddi devlet katkılarından yararlanmasını istiyorsanız ne olursa olsun işletmenizi kurmadan ilkin bu kurslara katılmanızı tavsiye ederim. Nihayetin parasız ve yalnız 4 günlük sürecek olan eğitimler sizlere işletme mevzularında da ciddi katkılar elde edecektir. Özellik ile iş planı proje örneği de sıklık ile göreceğiniz eğitimlerde değişik tecrübeleri de edinme fırsatı yakalayacaksınız. İş hayatınızı bu denli pozitif olarak etkileyecek olan girişimcilik kurslarının başlama tarihleri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=59 bu adreste sizler ile paylaşılmaktadır. Ek olarak adreste, eğitimi düzenleyecek olan kurumun da adresi bulunmaktadır. Dolayısı ile isterseniz eğitim başvurularını bu adreslere direkt giderek de gerçekleştire bilirsiniz. Arzu etmeniz halinde ise müracaat yöntemi olarak ise e-Devlet uygulamasını da şu şekilde kullana bilirsiniz.

Tekirdağ kurslarına e-Devlet üstünden müracaat yapılması

Günümüzde artık bankacılık işlemleri dahil olmak suretiyle bir fazlaca sorgulama ve müracaat işlemleri e-Devlet sistemine taşınmıştır. Bu sistemde KOSGEB de yeri alarak yalnız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularını değil, bir fazlaca destek programı başvurusunu da yerini almaktadır. e-Devlet üstünden Tekirdağ’daki girişimcilik kurslarına başvuruda bulunacak olanlar https://bit.ly/2Tg7502 bu adrese giriş yapmalıdırlar. Sonrasında ise TÜM HİZMETLER menüsünün altında yer edinen  sekmesini tıklayarak karşılarına çıkan müracaat formunu doldurmaları kafi olacaktır.KOSGEB Tekirdağ hizmet merkezi müdürlüğü

Tekirdağ ilimizin nüfusu 1 milyon üstünde yer almasından dolayı KOSGEB bu ilimizde merkez müdürlüğü harici temsilcilikler de kurmuştur. Tüm Tekirdağ ilimizde ve ilçelerinde faaliyette olan bu birimlerin adres detayları ise şu şekildedir.

Tekirdağ KOSGEB Merkez Müdürlük adres bilgisi

Değirmen altı mahallesi hukukçular sokak numara 20 TEKİRDAĞ / MERKEZ

  • Tel:  0-282-261-40-66
  • Faks: 0-282-261-50-66
  • E-mail: Tekirdag@kosgeb.gov.tr

Çerkezköy Temsilcilik kontakt detayları

Çerkezköy Tecim Endüstri Odası Gazi Osman Paşa Mahallesi Feyzi Paşa Caddesi Numara: 5 Daire: 1 – ÇERKEZKÖY

  • Tel: 0-282-726-88-88
  • Faks: 0-282-726-88-89

Çorlu TSO Temsilcilik kontakt

Çorlu TSO yeni hizmet binası Zafer mahallesi Cumhuriyet bulvarı Numara 3 / 1 ÇORLU

  • Tel: 0-282-653-10-96
  • Faks: 0-282-651-35-10

Eğitimler sonrasında müracaat yapacağın destek programının yol haritasını görmek isterseniz lütfen ===> https://www.finansdestegi.com/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf inceleyiniz.

 

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>