KOSGEB Tunceli

Kültür seviyesi bir fazlaca yüksek olan ilimizde yeni girişimcilerimiz de bir fazlaca fazladır. 4 günlük eğitimler de 25 ile 30 kişilik sınıflarda işletme eğitimlerini Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi adı altında alan Tuncelililer ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Tunceli Merkez ve daha fazlaca Pertek nahiyesinde verilen eğitimlerin başlama ve müracaat adresleri ise aşağıdaki gibidir.

Tunceli KOSGEB eğitim kurslarının başlama tarihleri ne vakit ?

Her ne kadarda fazlaca fazla bir nüfuza haiz olmayan bir ilimiz olsa da girişimcilik ilimizde fazlaca fazla rağbet görmektedir. Kendi işini Tunceli de dahi oluşturmayı düşünmeyenler bu eğitimleri memleketlerin de kolay yoldan alıp Türkiye’nin çeşitli illerinde işyeri açmaktadırlar. Bir fazlaca değişik iş fikrinin çıkmış olduğu ilimiz çalışkan belediyeleri ile de Türkiye’ye örnek olmaktadır. Hele ortalama olarak 6 bin kişilik bir nüfusa haiz olan Ovacık ilçesini Türkiye de duymayanımız kalmamıştır sanırım. Düşük nüfusa karşın yoğun talebin olduğu ilimizde düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerinin başlama tarihleri bir tek en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=62 bu adreste yayımlanmaktadır. Başvuruları ise ister listede görünen kursları veren kurumlara isterseniz de e-devlet üstünden müracaat formunu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz.

Tunceli girişimcilik eğitim başvuruları doğru şekilde iyi mi yapılır ?

Tunceli yada ülkemizin herhangi bir ilinde ilçesinde başlamış olacak olan girişimcilik eğitimlerine e-devlet üstünden müracaat yapabilirsiniz. Ek olarak Tunceli de düzenlenecek olan girişimcilik kurslarına da isterseniz eğitimi veren kuruma şahsen gidip de başvur da bulunabilirsiniz. e-Devlet üstünden eğitim müracaat yapmak isteyenlerin daha ilkin e-devlet sistemine giriş yapmış olup https://bit.ly/2Tg7502 bu sayfadan müracaat formunu doldurması kafi olacaktır.KOSGEB Tunceli birimleri adres telefon yazışma detayları

Tunceli ilimiz de KOSGEB kurmuş olduğu bir Müdürlük ile girişimci ve KOBİ statüsündeki işletmelere hizmet sunmaktadır. Müdürlük adres, telefon yazışma detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Cumhuriyet mahallesi Elazığ caddesi valilik ek binası kat 3 numara 5 – TUNCELİ

  • Telefon: 0-428-212-13-23
  • Faks: 0-428-212-13-29
  • E-posta: Tunceli@kosgeb.gov.tr

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>