KOSGEB Uşak

KOSGEB Uşak ilimizde Organize Endüstri Bölgesinde 1 temsilciliği ve kent merkezinde yer edinen Müdürlüğüyle Yeni Girişimcilere ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ”’ tarihlerini planlarken tüm KOBİ ve kent esnafına da destek programları sağlamaktadır. İŞKUR başta olmak suretiyle Banaz, Eşme, Karahanlı ve Sivaslı şeklinde büyük ilçelerindeki mahalli belediyelerin de katkıları ile nerede ise her ay minimum 1 olmak suretiyle KOSGEB kursları düzenlenmektedir. Uşak ve tüm ilçelerinde tüm kurumlar tarafınca düzenlenen bu kursların başlangıç tarihleri ile müracaat biçim adreslerine erişim hakkında siz yeni işletme oluşturmak için devletimizden destek alacak olan girişimciler için yer verdik.

Uşak’ta düzenlenen tüm KOSGEB kurs tarihleri nedir ?

Uşak’ta KOSGEB Merkez Müdürlüğü ve İzmir yolundaki Organize Endüstri Bölgesi’nde yer edinen temsilciliğinin yanı sıra bir oldukca devlet kurumu Yeni Girişimcilik Eğitimi düzenlemektedir.

İŞKUR dahil olmak suretiyle bir oldukca resmi kurum tarafınca Uşak ilimiz ve ilçelerinde düzenlenen bu eğitimlere devlet desteği alarak iş oluşturmak isteyen tüm girişimciler katıla bilir. Kuracakları işletmelerinin ” KOSGEB desteklenen sektörler” içinde yer alması durumunda ” Girişimcilik Destek Programı ” imkanlarından yararlanmak için almaları koşul olan eğitimler de bir tek İŞKUR müracaat sahibinden İŞSİZ VE KENDİNE KAYITLI olmasını koşul koşmaktadır. Öteki tüm kurumlar için 18 yaşından büyük olmanız eğitimlere katılabilmeniz için kafi bir kriterdir. Tüm bu kurumlar tarafınca Uşak ilimiz ve ona bağlı çevre ilçeleri tarafınca düzenlenecek olan eğitimlerin başlangıç tarihilerinin adresleri bir tek en doğru şekilde ===> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=64

Uşak KOSGEB Girişimcilik Kurs Başvuruları Iyi mi Yapılır ?

Uşak girişimcilik eğitimleri dahil olmak suretiyle tüm ülke genelinde düzenlenen kurslara başvurular daha önceleri bir tek eğitim cetvelinde yer edinen kuruma şahsen olarak müracaat yapılması ile sağlanmaktaydı. Fakat şimdi birim bir oldukca işlemini e-devlet üstüne taşımış olduğu için sizlere 2. bir alternatif olarak e-devlet üstünden de müracaat olanağı sağlamaktadır. Eğer! Eğitim tarihlerinin yer almış olduğu sayfada ” AÇIKLAMA ” hanesinde ” Başvurular bir tek e-devlet üstünden ” ibaresi yoksa ister birime şahsen giderek isterseniz de yerinizden dahi kalkmadan e-devlet üstünden başvuruda buluna bilirsiniz.e-Devlet üstünden müracaat yapmak isteyen Uşaklı yeni girişimciler, müracaat işlemini https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adres üstünden halletmeye başlamadan evvel, kesinlikle kontakt bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olarak e-devlet üstünde yer aldığını denetim ediniz.

Yeni girişimciler, açacağınız iş yeri için hibeye giden yolu https://www.finansdestegi.com/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf buradan izleye bilirsiniz.

Unutmayınız ki! Uşak’ta düzenlenen girişimcilik eğitimleri için meydana getirilen her iki seçenekteki doldurulan formlar bir tek ön müracaat formudur. Aslolan kursiyer olma hakları kurum tarafınca belirlenen adres de düzenlenen sözlü ve kontrol usulü mülakatlar sonrasında belli olmaktadır.

KOSGEB Uşak birimleri adres detayları

KOSGEB Uşak’ta KOBİ ve Yeni Girişimcilere 2 birimi ile hizmetler vermektedir. Hizmet vermiş olduğu bu iki birime ilişik kontakt detayları ise telefon ve Faks numaraları ile beraber şu şekildedir.

Uşak Müdürlük adres, telefon bilgisi

Kemal öz mahallesi Mustafa Kemal Atatürk bulvarı numara 97 / MERKEZ – UŞAK

  • Telefon: 0-276-224-02-34
  • Faks: 0-276-224-02-35
  • E-mail: Usak@kosgeb.gov.tr

Uşak Temsilcilik Adres

Uşak İzmir kara yolu 18 km Uşak OSB 111 caddesi numara 365 – UŞAK

  • Telefon: 0-276-266-71-71
  • Faks: 0276 266 71 72

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>