KOSGEB Van

Van ilimizde KOSGEB tarafınca düzenlenen kurslara ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. İster bay olun isterseniz kadın birim belirtmiş olduğumuz tarihler de Van ‘daki yeni girişimciler için eğitimler düzenlemektedir. Girişimcilik sertifikası almak isteyenler bu eğitimlere iyi mi müracaat yapabileceğini buradan videolu olarak bulabilir. Ek olarak, esnaflarımız için de Van da faaliyette olan İl Müdürlüğü ve ilçe temsilciliğinin  de kontakt bilgilerine de yer verdik.

KOSGEB Van girişimcilik kursları ne süre başlıyor ?

Türkiye genelinde devamlı olarak yeni girişimcilere verilen eğitimler Van ilimizde de belli takvim aralıklarında verilmektedir. Ücretsiz bir şekilde verilen bu kurslara hiçbir aracılı kuruma müracaat yapmadan bile artık başvurunuzu e-devlet üstünden gerçekleştire bilirsiniz. Van ilimizde bu yıl içinde düzenlenecek olan tüm kursların başlama tarihlerini https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=65 bu bağlantımız dan nazaran bilirsiniz. Bununla beraber isterseniz ön müracaat işlemlerini ister aşağıdaki adreslerden isterseniz de direkt e-devlet üstünden gerçekleştire bilirsiniz.

E-devlet üstünden Van girişimcilik kurslarına iyi mi müracaat yapabiliriz ?

Artık rahatlık ile asla süre kaybı yaşamadan e-devlet üstünden Van girişimcilik eğitimlerine başvuruda buluna bilirsiniz. Bunun sağlanması için PTT şubelerinden 2 TL alacağınız bir e-devlet şifresi kafi olacaktır. Şifreyi temin ettikten sonrasında ise tek yapmanız ihtiyaç duyulan eğitim tarihlerinin yer almış olduğu sayfanın tarafındaki e-devlet ile başvur butonuna tıklamanız dır. Bağlantı direkt sizlere Van girişimcilik kurslarının ön müracaat formuna yönlendirecektir. Karşınıza çıkan Van girişimcilik kursu müracaat formunu doğru bir halde doldurmanız halinde ön kaydınız kurum tarafınca alınacaktır.Bu işlemin iyi mi sıhhatli bir halde yapılacağını sizlere hazırlamış olduğumuz bir eğitim videosu ile bahsettik. Videomuz dan yada takıldığınız alanları bu sayfanın altından bizlere iletebilirsiniz.Van birim adresleri, kontakt detayları

Van ili ve ilçelerindeki iş yeri kuracak olan vatandaşların talepleri doğrultusun da bir Müdürlük ve 1 temsilcilik ile KOBİ uzmanı personeller hizmet vermektedir. Birim adresleri aşağıdaki gibidir.

Van Müdürlük

Adres: Bahçıvan mahallesi sıhke caddesi 1702 sokak numara 93 Selçuk ecza deposu üstü kat:4

Tel: 0-432-223-23-45  Faks: 0-432-223-30-00

Van temsilcilik

Adres: İskele caddesi Van TSO numara 51

Tel: 0-432-210-00-55  Faks: 0-432-216-44-88

About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>